סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

סטירות

saulgoodman
לפני שנה • 24 באוק׳ 2022

סטירות

saulgoodman • 24 באוק׳ 2022
אהלן לכולם, חדש פה.

45, בגדול חי חיים הכי ויניליים שיש, וסוג של חי בארון מבחינת המשיכה שלי לעולם הBDSM (נשלט).

אחד הדברים שהכי מושכים אותי זה סטירות, לא כאקט אלים אלא כאקט של דומיננטיות ושליטה מוחלטת, וכמובן גם אלמנט ההשפלה.

כמובן שאני לא מתכוון לסשן שכולו סטירות כי זה נשמע לי כבר מעט מוגזם, אבל כן כחלק חיוני ממנו.

יש פה מישהו/מישהי שיצא להם להתנסות בזה קצת? אשמח לשמוע תגובות, חוויות והמלצות icon_smile.gif
Bluecollar​(שולטת)
לפני שנה • 24 באוק׳ 2022
Bluecollar​(שולטת) • 24 באוק׳ 2022
אין כמו לתת סטירה שהמוח מצלצל אחריה
    התגובה האהובה בשרשור
masoul
לפני שנה • 24 באוק׳ 2022
masoul • 24 באוק׳ 2022
אני לא יודע מה זה אומר 'להתנסות בזה'

סטירות זה לא משהו מיוחד להתנסות בו, סטירות זה חלק מהיחסים הבדסמים היום יומיים,
כמו ליטוף, כמו מגע, כמו כוס קפה או חביתה, סטירות זה דבר טבעי ונורמאלי שקורה מידי פעם במערכת יחסים,
מכל מיני סיבות, אם זה להביע חוסר שביעות רצון, אם זה כי אתה קצת גבוהה מידי וקצת זקוף מידי
ביחס לאיפה שאתה אמור להיות, אם זה סתם בשביל הנאה סאדיסטית שלה, אם זה בשביל
להכניס אותך למוד (MODE) שהיא רוצה, או סתם הבעת שליטה ודומננטיות, ואם זה בתור הבעה של אהבה.

זו פשוט הזכות הבסיסית והאלמנטרית של השולטת לדבר עם הנשלט שלה בסטירות.

ולכן אני לא לגמרי מבין את השאלה שלך, תרצה לחדד את השאלה אולי ?
Bluecollar​(שולטת)
לפני שנה • 24 באוק׳ 2022

זה פשוט הזכות הבסיסית של השולטת לדבר על הנשלט שלה הסטירות (א

Bluecollar​(שולטת) • 24 באוק׳ 2022
masoul כתב/ה:

כמו ליטוף, כמו מגע, כמו כוס קפה או חביתה, סטירות זה דבר טבעי ונורמאלי שקורה מידי פעם במערכת יחסים,
מכל מיני סיבות, אם זה להביע חוסר שביעות רצון, אם זה כי אתה קצת גבוהה מידי וקצת זקוף מידי
להכניס אותך למוד (MODE) שהיא רוצה, או סתם הבעת שליטה ודומננטיות, ואם זה בתור הבעה של אהבה.

saulgoodman
לפני שנה • 24 באוק׳ 2022
saulgoodman • 24 באוק׳ 2022
masoul כתב/ה:

אין לי כ"כ מה לחדד. אין לי כמעט שום נסיון ביחסים מהסוג הזה, הרעיון עצמו די מדליק בעיני. מעניין אותי אולי לדעת כמה זה מקובל או פופולרי ובכללי לשמוע חוויות ואולי גם להתנסות בזה. והתשובה שלך בהחלט לימדה אותי אז תודה.
Hussy
לפני שנה • 24 באוק׳ 2022
Hussy • 24 באוק׳ 2022
סטירה אחת שווה אלף מילים.
Arminius​(נשלט)
לפני שנה • 24 באוק׳ 2022
Arminius​(נשלט) • 24 באוק׳ 2022
סטירות… חטפתי מלא כאלה. גם בסשן וגם מחוצה לו. כמובן שיש רגעים ודרכים שבהם פחות מתאים לתת סטירה ואז אני לא מקבל את זה בצורה כזו טובה, אבל סטירה טובה וחזקה מזכירה לי את מקומי בדינמיקה וגם מסבה לי כל כך הרבה אושר ותענוג שרק הולכים ומתגברים ככל שאני מכיר ומעריך יותר את השולטת. רק מלדבר על זה אני מתגעגע ללקבל סטירות
Menta​(שולטת)
לפני שנה • 24 באוק׳ 2022
Menta​(שולטת) • 24 באוק׳ 2022
סטירה היא כלי נהדר להעצמת ההיררכיה והדינמיקה.
היא לא צריכה להיות חזקה או מצלצלת.
היא יכולה לבוא כתגובה מיידית להתנהגות או מחדל של הנשלט, כמו לא לסיים משפט בגבירתי או לעשות משהו בלי רשות.
היא יכולה לבוא סתם ככה כי בא לי.
ואחריה, הכי כיף זה להכריח את הנשלט להודות לי עליה או לצוות עליו לנשק וללקק את היד שסטרה לו.