בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

לכו להצביע, המדינה בסכנה

soni
לפני שנה • 29 באוק׳ 2022

לכו להצביע, המדינה בסכנה

soni • 29 באוק׳ 2022
שימו לב מיהו ביבי ואל תצביעו לליכוד, לבן גביר או למפלגות החרדיות וכך נשמור על המדינה שלנו.

אז מיהו בנימין נתניהו באמת?

* בצלאל סמוטריץ, ראש מפלגת הבית היהודי בהקלטות שנחשפו ב- 23.10.22 – "... הוא שקרן בן שקרן. הוא לא רצה ללכת עם רע"מ? רצה באבי אביו. אני היחידי שעמדתי בפרץ... נתניהו לא יישאר פה לנצח...מתישהו הוא יורשע בבית המשפט, אני יודע מה, קצת סבלנות בחיים. אין ספק שנתניהו זה צרה בסדר? אבל עכשיו תבחר בין צרה לצרה..." https://www.youtube.com/watch?v=1glok03hkC8

*נתי טוקר, דה מרקר 21.9.222 – "זה הרבה יותר מסתם שקר: בסרטונים שלו נתניהו יוצר מציאות מקבילה. הוא מבטיח להעביר רפורמות, אך שכח לעדכן שהממשלה הנוכחית כבר העבירה אותן ושדווקא הממשלות בראשותו התנגדו להן. בעולם של מלחמת זהויות הוא מבין שלעובדות כבר אין ערך"***

* דוד אלחייני, ראש מועצת יש"ע בראיון משנת 2022 – "מי שהסכים מאחורי גבה של מערכת הביטחון למכור צוללות למצרים הוא זה שהסכים למכור f35 לאמירויות, זה הכל עניין של כסף... בנימין נתניהו רימה אותנו, הוא ידע אז שהוא משקר, הוא עשה את זה לצורכי בחירות, הוא רימה אותי באופן אישי" ***

* עו"ד עימנואל שיבר ז"ל שופט בבית הדין של הליכוד* , אמר על ביבי כבר בתחילת שנות ה- 90:"צריך להיזהר ממנו, האיש נוכל ורמאי"

**רה"מ לשעבר יצחק שמיר ז"ל על ביבי בראיון מה- 8.4.00** - "הים הוא אותו ים, הערבים אותם ערבים ונתניהו אותו נתניהו. מלאך חבלה מסוכן לעצמו ולאחרים... *** "אצל נתניהו אין שום דבר שהוא מעל לאינטרס האישי שלו, כולל ארץ ישראל".***"נתניהו מסוכן לישראל, נתניהו צריך ללכת" (אמנון ליפקין שחק) – שמיר: אני ואמנון ליפקין שחק לא שונים בדעות שלנו. אין לו כל יחס מיוחד לצור מפלגתו, צור מכתבתו האידיאולוגית שהיא ארץ ישראל."

**מאיר דגן בשנת 2015 בראיון לבן כספית ובכתבה מיום 7.4.16*** -"***עד לא מזמן הייתי אופטימי באשר לעתידה של מדינת ישראל. אם נתניהו יישאר בתפקידו, אני לא לגמרי בטוח שעתידה של המדינה מובטח"*** הכרתי הרבה ראשי ממשלות, אף אחד מהם לא היה טהור וקדוש ... אבל הייתה להם תכונה אחת משותפת: כשהם הגיעו לנקודה שבה האינטרס האישי נגע באינטרס הלאומי – האינטרס הלאומי תמיד גבר. רק על שניים אני לא יכול להגיד את זה: ביבי וברק".

* 8 ראשי מוסד ושב"כ לשעבר: צבי זמיר, אפרים הלוי, שבתי שביט, כרמי גילון, עמי אילון, יובל דיסקין, דני יתום ותמיר פרדו קובעים בסרטון ביוטיוב מפברואר 2020 על סמך התנהלותו בשנים האחרונות כי נתניהו מסוכן למדינת ישראל! https://www.youtube.com/watch?v=XIs4JIDjkp4

*אביו של ביבי, פרופ' בנציון נתניהו *: "ביבי אינו מתאים להיות ראש ממשלה מקסימום שר חוץ, או עדיף מכך שר הסברה"

*עו"ד וינרוט, עורך דינו של ביבי במשך שנים רבות**: "נתניהו הוא בן אדם רדוף עם התקפי חרדה...לעיתים צריך כדורים ותרופות.. טיפול של איש מקצוע.

*יואב הורוביץ, ראש הסגל של לשכת נתניהו לאחר פרישתו בסוף שנת 2019***: "הנזק שנתניהו מתכוון לגרום למדינה, לדמוקרטיה, למערכת המשפטית ולכל מה שנבנה כאן ב- 70 שנה על מנת להימלט ממשפטו הוא חמור ונורא יותר מכל מה שהיתה גורמת לנו המלחמה הקשה ביותר. יידרשו עשרות שנים לתקנו.

**אלוף פיקוד צפון במיל עמירם לוין 22.5.21**: "המלחמה היא פוליטית! ... הכל מתוזמן, נתניהו משסה אותנו".

*רם בן ברק, בעבר משנה לראש המוסד: "אין מילה אחרת לתאר את נתניהו חוץ מנוכל".

*ברק אובמה: "נתניה פחדן, מוביל את ישראל להרס".

*נשיא צרפת לשעבר, סרקוזי בשיחה עם אובמה***: "אינני יכול לעבוד אתו, הוא לא מפסיק לשקר"

*ברק רביד, פרשן מדיני, אוגוסט 22: "אף אחד ממקבלי ההחלטות בעולם לא מקשיב לנתניהו אפילו לשנייה. פוסלים את דבריו בצורה מיידית. הוא נתפס כמישהו שמתנגד לכל דבר ושאין עם מי לדבר ואין על מה".

אז מי בכ"ז תומך בביבי?

1. אבנר הררי, עבריין כבד שכינויו "המחסל", שהורשע בניסיונות רצח וישב שנים רבות בכלא, הקים מטה בחירות לליכוד בכלא רימונים. הררי: "החלטתי להקים את המטה בגלל מירי רגב. נוכל לגייס לפחות מנדט."

2. חיים כץ – הורשע בקשירת קשר להשגת מטרה באמצעים פסולים.

3. דוד ביטן – נאשם בעבירות שוחד.

4. דוד אמסלם – הומלץ להעמידו לדין בעבר בפרשת החבורה הירושלמית.

5. חיים רמון – הורשע במעשה מגונה בחיילת.

6. ארז תדמור – הורשע בגניבת אמל"ח.

7. יינון מגל – בנובמבר 2015 הוגשו נגדו מספר תלונות במשטרה והוא נחקר בלהב 433 בחשד כי ביצע עבירות של הטרדה מינית, מעשה מגונה וניסיון לבצע מעשה מגונה כלפי מספר נשים שעבדו עמו. הוא פרש מהכנסת בתחילת 2016 ובסופו של דבר לא הוגש נגדו כתב אישום.

8. שרון גל – נחקר באוקטובר 2013 משך 5 שעות בגין עבירות של הטרדה מינית במסגרת עבודתו בערוץ 10. בהמשך אף פוטר מעבודתו. במאי 21 3 אנשי צוות עזבו את תוכניתו חמש עם שרון גל בתוך 24 שעות על רקע הזווית הימנית בה ביקש גל להציג אייטמים בתוכנית.

9. איילה חסון – מונתה לתפקידה בין היתר בזכות קשריו של בעלה שי נשר עם ביבי והמינוי של יונה ויזנטל למנהל ברשות השידור בזכות ביבי.

המסקנה המתבקשת: כמעט כל האנשים ההגונים שעשו ועושים למען המדינה שנים רבות, והכירו היטב את נתניהו, כמו גם מנהיגים שונים בעולם, חושבים ואומרים עליו שהוא אדם מושחת, חסר ערכים, חסר מעצורים ומסוכן למדינת ישראל. אז מי כן? גורמים שיש להם אינטרסים אישיים, כלכליים או חברתיים שקשורים בנתניהו, שקודמו לתפקידיהם בתקשורת או בפוליטיקה רק בזכותו, או לחלופין שנפגעו בעבר או בהווה ממערכות אכיפת החוק בשל התנהלותם הפלילית.
Netrunner​(נשלט)
לפני שנה • 29 באוק׳ 2022
Netrunner​(נשלט) • 29 באוק׳ 2022
מה אתם מעדיפים, את זה או את אין יותר נשלטות בכלוב והכל שולטות ונשלטים?
    התגובה האהובה בשרשור
DomiNA O Hera{Sincerelyo}
לפני שנה • 29 באוק׳ 2022
DomiNA O Hera{Sincerelyo} • 29 באוק׳ 2022
אבוייי, לאן נלך ?? אז מה נעשה ????אמאלה אני פוחדת, מי יושיע אותנו אלוהיי? אנא ענני אלוהיי 🙏🙏🙏🙏
yakibar
לפני שנה • 29 באוק׳ 2022

😂

yakibar • 29 באוק׳ 2022
DomiNA O Hera כתב/ה:
אבוייי, לאן נלך ?? אז מה נעשה ????אמאלה אני פוחדת, מי יושיע אותנו אלוהיי? אנא ענני אלוהיי 🙏🙏🙏🙏

😂😂😂😂😂
NATALI T​(שולטת)
לפני שנה • 29 באוק׳ 2022
NATALI T​(שולטת) • 29 באוק׳ 2022
אוסף של שטויות וקשקושים,
אני עם נתניהו!
RICH'HARD
לפני שנה • 29 באוק׳ 2022
RICH'HARD • 29 באוק׳ 2022
פייק ניוז בערמות,
חצי מהציטוטים לא נאמרו או הוצאו מהקשרם והחצי השני נאמרו ע"י אנשי שמאל קיצוני(עמירם לוין,ברק רביד,רם בן ברק) שהם הסכנה האמיתית למדינה ומונעים משנאה ואינטרס פוליטי,
עובדה שרוב העם היהודי מצביע לגוש נתניהו ובלי מפלגות הטרור הערביות השמאל בקושי על 50 מנדטים.
mikio
לפני שנה • 29 באוק׳ 2022
mikio • 29 באוק׳ 2022
הופתעתי מהתגובות. נתתם תקווה!
Nik Q​(שולטת)
לפני שנה • 30 באוק׳ 2022
Nik Q​(שולטת) • 30 באוק׳ 2022
רק בן גביר ❗️❗️❗️
על אפך וחמתך !
flowless​(שולט){Alpha}
לפני שנה • 30 באוק׳ 2022
flowless​(שולט){Alpha} • 30 באוק׳ 2022
תפסיקו לתמוך ברמאים, לא משנה במי תבחרו המטרה שלהם זה לקדם נטו את האינטרסיים של עצמם.
להגן על המדינה, עם הקול העלוב שלנו ? בסופו של דבר כולנו מספר בשבילהם ואנחנו רק כלי כדי לקדם אותם.
אין טעם בלבחור כל עוד המערכת רקובה מהשורש, ואם כבר בוחרים, תעשו את זה בשקט כי הזעקות שלכם לא שוות כלום