בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

חניקה עצמית

ענןקטן​(נשלט)
לפני שנה • 30 באוק׳ 2022

חניקה עצמית

ענןקטן​(נשלט) • 30 באוק׳ 2022
תוהה האם כמה אנשים יש שבעניין הזה?

זה התחיל לפני הרבה שנים עם שסן שכלל חניקות. מאז לא ממש מצאתי שולטים.ת שבעניין אז התחלתי לשחק עם עצמי.

אשמח להכיר עוד אנשים שאוהבים, להחליף חוויות ושיטות.
StreetCat
לפני שנה • 30 באוק׳ 2022
StreetCat • 30 באוק׳ 2022
לא נשמע כמו משהו שכדאי לעשות לבד, גם ככה חניקה היא אקט מסוכן.
ואני מאוד אוהבת לחנוק.
researcher​(שולטת)
לפני שנה • 31 באוק׳ 2022
researcher​(שולטת) • 31 באוק׳ 2022
מאוד מסוכן לא בטוח וכל האזהרות שקיימות.
אוהבת מאוד מאוד חניקות ועדיין יש דרכים לעשות את זה עם אדם שמשגיח יודע לעצור ולחוש את התגובות של הגוף.
וגם חשוב להגיד שאקט של משחקי נשימה עם פרטנר מחייב ידע תיאורטי נרחב הבנה של הסכנות ההשלכות והכרה ותקשורת בין הפרטנרים.
בכוח המוח{Aion}
לפני שנה • 31 באוק׳ 2022
בכוח המוח{Aion} • 31 באוק׳ 2022
בזמן הלימודים נחשפתי לעשרות צילומים של גופות של אנשים שאיבדו את חייהם בתאונה תוך כדי אוננות בחניקה עצמית. זה מועד לפורענות, כי השלב המשמעותי בשביל העונג מאוננות בחניקה היא התערפלות נעימה ומרגשת שמנסים למשוך אותה כמה שניתן עם הגירוי המיני. זה פשוט מוביל להתעלפות, ואז מוות מחנק, כשהבונוס הנוסף הוא שמוצאים את הגופה שלך באופן מאוד מביך.
לא מומלץ בכלל.
    התגובה האהובה בשרשור
ענןקטן​(נשלט)
לפני שנה • 31 באוק׳ 2022
ענןקטן​(נשלט) • 31 באוק׳ 2022
לכל הדואגים, תודה. אך אני לא אדיוט...
לאורך הזמן בהחלט מצאתי דרכים בטוחות לעשות את זה (אשמח לחלוק באופן פרטי אם מישהו מעוניין).

מחפש לדבר עם אנשים שבעניין לא עם מי שלא...
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
לפני שנה • 31 באוק׳ 2022
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 31 באוק׳ 2022
תמיד יש קורבנות חדשים, המציאות לא השתנתה:
thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?p=251309#251309

חיפוש קל של מחקרים על Auto Erotic Asphyxiation יראה לך שעל כל מי שחושבים שמצאו דרך בטוחה להיחנק יש כמה גופות שחשבו ככה לפניהם.

איך אמר פעם ג'יי וויסמן - אין דרך בטוחה ללחוץ על ההדק ברולטה רוסית.
ג'יי כיום מתפרנס יפה כעד מומחה במשפטים של טפשים שהרגו מישהו.י או גרמו להם נזק כבד.

מאחל הצלחה לכל הצדדים.
StreetCat
לפני שנה • 31 באוק׳ 2022
StreetCat • 31 באוק׳ 2022
דווקא נשמע שהמגיבות/ים בעניין, פשוט עם העדפה מובהקת להישאר בחיים אח"כ ולא לסכן את החיים רק בגלל הנאה מינית...
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני שנה • 31 באוק׳ 2022
דווקא נראה לי מסוג הדברים שמוטב לשתף בפורום ולא בפרטי. בטיחות זה חשוב ומעניין.

נראה לי שהמינימום זה לדאוג להשגחה. גם אם עושים לבד ויודעים איך למנוע שבר במפרקת, אפשר לדאוג לפרטנר שלפחות יהיה נוכח ויוכל לעזור בזמן אמת אם נאבד את ההכרה.

לא בטוחה שזה מספק. כן בטוחה שאין מצב שאעיז לנסות לבד. הסיכון גדול מידי.
Master Bruce
לפני שנה • 31 באוק׳ 2022
Master Bruce • 31 באוק׳ 2022
לא לעשות חניקה עצמית!!!
אף פעם!!
אין שום דרך באמת בטוחה לעשות חניקה עצמית, וכל מי שחושב שכן, משחק ברולטה רוסית!

אחת הטעויות הנפוצות של אנשים שחושבים שהם יודעים להתעסק בחניקה עצמית היא לחשוב שהסכנה בחנק היא המחסור בחמצן. מהסיבה הזו הם חושבים שאם הם רק ידאגו למצב שבו אם הם יאבדו הכרה דרכי הנשימה שלהם ישוחררו והם יצליחו לנשום הכל יהיה בסדר. מדובר בשגיאה מסוכנת וקטלנית. הבעיה הגדולה ביותר בחנק היא שחוסר הפינוי המהיר של פחמן דו חמצני, יכול להגרם נזק ממשי ללב, ואפשר להגיע לאירוע לבבי. מי שעושה את זה לבד ומגיע לאירוע שכזה, לרוב לא יכול כבר לעזור לעצמו לבד, והרבה פעמים אפילו לא יכול לקרוא לעזרה, מה שמוביל לנזקים בלתי הפיכים ואפילו מוות.

חניקות עושים *רק* עם מישהו שיודע מה הוא עושה, למד את הנושא בקפידה, יודע איך לעשות את זה בצורה בטיחותית, ומאומן בזיהוי סימני מצוקה גופניים והתמודדות עם אירועים לא צפויים, ומסוגל לבצע החיאה ולהזמין אמבולנס במקרה הצורך!!
FoxyBoxy
לפני שנה • 31 באוק׳ 2022
FoxyBoxy • 31 באוק׳ 2022
ענןקטן כתב/ה:
לכל הדואגים, תודה. אך אני לא אדיוט...
לאורך הזמן בהחלט מצאתי דרכים בטוחות לעשות את זה

נשמע כמו משפט שאמר כל מי שנפטר מחניקה עצמית