לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

כלובי

Black Roses
לפני 19 שנים • 23 במאי 2004

כלובי

Black Roses • 23 במאי 2004
כלובי אם אתה לא יודע לענות ולהגיב בצורות הולמות בשירשורים פוליטים
אז שים הודעה שלא להכניס פוליטיקה האתר הזה נועד לבדסמ לא לפוליטיקה או שלא תכנס לדיונים
אתה יורד לרמות כל כך נמכות וירודות שממש לא הולמות בתור בן אדם לא מדברת כבר על מנהל אתר!
חבל ועצוב שילדה קטנה צרחנית ושקרנית
אומרת לך דברים כאלה
כנראה שהגיל לא קובע וזאת הוכחה לכך תקרא לי ילדה קטנה שקרנית וצרחנית
אבל תראה תרמה הירודה והגועלית שלך
ותראה את שלי
כך שכדי שתשנה דברים!
המלכה לירז​(שולטת){כ}
פאם,
בחיים לא ראינו אותך או דיברנו אתך אישית, כך שזה לא אישי
אבל תביני, אולי את לא חושבת שמה שאת כתבת פה זו גזענות, אבל תדמייני לעצמך שזה קורה במדינה אחרת, ובמקום "טרנספר מרצון" לערבים, מדברים וכותבים שם על טרנספר ליהודים, "היהודים החוצה מהמדינה שלנו!"
זו גזענות והסתה, לחלק מאיתנו היא עושה פשוט שחור בעיניים, ועם כל הכבוד לחופש הדיבור, ויש כבוד, גזענות והסתה הם לא דברים שאפשר לקבל. אנחנו בוחרים לא לעמוד בצד, אלא להילחם בהם, אפילו בכלוב.
ויכוחים פוליטיים הם לגיטימיים, אבל אם לאנשים אין את הקווים האדומים שלהם, אנחנו נאלץ למתוח קווים אדומים.
את קיבלת את במת הדיבור שלך, ובגלל הדברים שאמרת קיבלת תגובות.
אני יכולה להבין אם נפגעת, אבל למה נראה לך שלומר "טרנספר מרצון" זה בסדר, יפה וטוב, לגיטימי ונורמלי, ודברים אחרים זה "רמה ירודה וגועלית"? כשזה נוגע אלייך אישית זה רע, אבל כשמדובר בערבים מותר הכל?
גם אם את חושבת ככה, אנחנו לא מסכימים.
אנחנו לא נשנה את הדעות שלך מן הסתם, אבל את תצטרכי לכבד את כללי האתר הזה.
TV_Eye​(שולט)
TV_Eye​(שולט) • 23 במאי 2004
ויכוחים פוליטיים הם לגיטימיים, אבל אם לאנשים אין את הקווים האדומים שלהם, אנחנו נאלץ למתוח קווים אדומים.

אבל למה נראה לך שלומר "טרנספר מרצון" זה בסדר, יפה וטוב, לגיטימי ונורמלי, ודברים אחרים זה "רמה ירודה וגועלית"

אנחנו לא נשנה את הדעות שלך מן הסתם, אבל את תצטרכי לכבד את כללי האתר הזה.[/quote]

ועל זה נומר זיג הייל
Black Roses
Black Roses • 23 במאי 2004
גברת לירז
אני לא הולכת לדון איתך במה אמרתי ומה לא כי זה לא נושא לויכוח אבל כדי שתלכי ותראי שוב מה אמרתי ותיווכחי לראות שהחצי מהדברים הכנסת לי לפה בלי ידיעתי.
הסתה לא הייתה מציעה לך לבדוק במילון מהי הסתה לפני שאת מצביעה אליי באצבע ואומרת שהסתתי, יש עיניין של ויכוח כללי ויש עיניין שעוברים להשמצה כגון "שקרנית"
כדי שכלובי ילמד לשים את החוצץ בינהם
אחרת זה בהחלט הופך לרמה ירודה כי לבוא ולהגיד דברי השמצות ושקרים זו לא בעיה
שילמד להתמודד עם הדברים
אם קשה לו והוא חייב לרדת לקללות אז חבל חבל מאוד ולפני שהוא קורא לי ילדה שיבדוק את רמת הבגרות שלו בפנים!
זה בהחלט לא לעניין התגובות שלו להפגע ממנו לא נפגעתי כי אינני מכירה אותו אישית וכנראה טוב שכך.
הדברים שאמר בהחלט לא היו הולמים אני מצפה שבתור אדם שמחשיב את עצמו יותר בוגר ממני שיחזור על דבריו ואין זה משנה מה דעותי ודעותיו הפוליטיות!
אפרוח קטלני{Lilu FemDo}

אוי לעיניים שכך רואות

אפרוח קטלני{Lilu FemDo} • 23 במאי 2004
זאת פעם ראשונה - בחיי - שאני חש עצבות כאן, בעולם האמיתי, על משהו שקורה בכלוב. טי וי איי, עברת כל גבול. אתה כנראה רואה יותר מדי טלוויזיה. אתה מוציא ממני צד סוויצ'י שלא ממש ידעתי שהוא קיים - יש לי חשק להכריח אותך לעמוד דקת דומייה, לצפות ב"שואה" של קלוד לנצמן ואחר כך לכתוב חיבור על ההבדלים בין לקרוא למישהי "ילדה שקרנית וצווחנית" (מסיבות מוצדקות או לא) לבין רצח עם. הלו???????????

חלק מהתהליך הכואב שהמדינה הזאת עוברת, לדעתי בעיקר בגלל הכיבוש והטרור שמנמיכים את סף הרגישות שלנו, כולל את ההידרדרות הקשה של השיח הציבורי. בין נהרות הדם שאנחנו רואים בטלוויזיה והטרגדיות האנושיות שאנחנו רואים כל יום, ולא בערוץ ויוה, קשה יותר לשים לב לבני אדם שמדברים באופן רגוע, מציגים מצב כמושהוא ומתווכחים לגופו של נושא, ולא לגופו של אדם. . כלובי הלך עם זה באופן מתון, כשהוא קרא לפאם כמו שהוא קרא, וגם אני לא נקי מזה - אני גם מתנהג ככה, לפאשן ולאחרים. טי וי איי, אתה עברת כל גבול, כשפתאום הכנסת לכאן טרמינולוגיות שמתקשרות ישר לשואה, רק כדי שישימו לב אלייך. מה הקשר בכלל לשואה? איימו על פאם בתאי גזים? הכריחו אותה לשים טלאי צהוב? זה מזכיר לי שני אנשים שמתווכחים בשוק על מחירים או משהו, אחד אומר לשני שהוא אידיוט, ואז השני עונה לו "נאצי". אני יכול רק להמר על זה שלאותו אחד לא היתה משפחה שנספתה בשואה.

אם אתה לא מתבייש, אני מתבייש במקומך.
רחפנית-הדומית המרחפת​(שולטת)
פלומתי.

מחזקת כל מילה ומילה שאמרת לעיל.

טי וי - הגדשת את הסאה ביג טיים .

לדאבוני ישנם סוג מסויים של אנשים,ביחוד בשרשורים
האחרונים שעבורם לשחוט פרות קדושות זה הובי ולגיטימי.

ולפני שאתם קופצים, לא קראתי לאף אדם קדוש, אך השואה מבחינתי זו קדושה,
קדושה של עם ,היסטוריית עמנו.
ולתת השוואות עליה, או על כל רצח עם, או רצח אדם כלשהו -זו תת רמה לשמה, בעצם
סילחו לי, זו לא רמה , כי אין אדם אנושי שיכול לרדת לרמה כזו.

כנראה לא בבני האדם עסקנין.

רחפנית-הדומית המרחפת.
babywoman​(אחרת)
babywoman​(אחרת) • 23 במאי 2004
אני למשל לא חושבת שתגובתו של טי וי אי איכשהו באה כדי לעשות הקבלה בין השואה לזה שכלובי קרא לפאם פטל ילדה צווחנית ושקרנית. בכלל לא. אני חושבת שהוא התכוון דווקא לצורה שבה המלכה לירז הסבירה והצדיקה בצורה רגועה, הגיונית ושיטתית השמת מגבלות לא מוצדקות, לא שוויוניות ולא דמוקרטיות על חלק מן האנשים בטענה הניצחת ש"לדימוקרטיה יש את הזכות להגן על עצמה". לדעתי הוא סך הכל התכוון לאמר שלהסביר אפשר כל דבר וכבר היו דברים מעולם...
אני טועה טי וי אי?
בייבי
אפרוח קטלני{Lilu FemDo}
אפרוח קטלני{Lilu FemDo} • 23 במאי 2004
בייבי,
בין מה שהוא אמר לבין מה שאת חושבת שהוא התכוון להגיד יש מרחק בגודל האוקיינוס האטלנטי. אנשים שרוצים להישמע צריכים לברור את מילותיהם בקפידה. ונראה לי שאת מתבלבלת בין האתר הזה ללבין מדינת ישראל - במדינת ישראל יש חופש ביטוי, וגם לו יש גבולות. אנשים שבכל מיני דרכים המהוות ביטוי אישי שלהם נותנים לגיטימציה להסתה מגיעים למערכת המשפט שחלק מתפקידיה הם לקבוע מתי מגיעים הגבולות של חופש הביטוי, שהוא לא אבסולוטי. אף חופש הוא לא אבסולוטי. למשל, לכל אחד יש חופש תנועה, אבל זה לא כולל את החופש שלי לנוע לתוך חדר השינה שלך. זה נקרא הסגת גבול. וגם האתר הזה, ממש כמו חדר השינה שלך, הוא שטח פרטי של מפעיליו, שיכולים להגביל את חופש הביטוי בו כרצונם, ובדרך כלל, לדעתי, עושים את זה כהלכה. מי שלא מוצא חן בעיניו יכול ללכת לאתרים אחרים....
kamor​(נשלט)
לפני 19 שנים • 24 במאי 2004
kamor​(נשלט) • 24 במאי 2004
כלובי , אני חושב שכדאי להפסיק עם פרסום הודעות פוליטיות .

זה גורם לבעיות , ויגרום לבעיות בעתיד .

המלכה לירז כתב/ה:
פאם,

אבל תביני, אולי את לא חושבת שמה שאת כתבת פה זו גזענות, אבל תדמייני לעצמך שזה קורה במדינה אחרת, ובמקום "טרנספר מרצון" לערבים, מדברים וכותבים שם על טרנספר ליהודים, "היהודים החוצה מהמדינה שלנו!"

ו

כשאת מתארת את זה ככה , את בהחלט צודקת לירז .

אם הינו במדינה אחרת , והיו כותבים " היהודים החוצה מהמדינה שלנו " זה היה באמת גזענות .

אבל אם היהודים היו מפוצצים את עצמם על אזרחי המדינה הזרה , ומנסים לרצוח בכל הזדמנות אזרחים חפים מפשע , ולא סתם אלא כדרך חיים . אז זו לא היתה גזענות !!!!

אז יש סיבה לזעם והתהלמות כנגד הפלסטינים , והמילה גזענות לא מתאימה כלל לסיטואציה .

זה לא שהם יושבים בשקט , תמימים . ואנחנו רוצים לגרש אותם , כי אנחנו שונאים זרים .

ולא אני לא חושב שטרנספר הוא הפתרון , אבל לבוא ולומר שפאם גזענית זה ממש לא נכון .
Black Roses
לפני 19 שנים • 24 במאי 2004
Black Roses • 24 במאי 2004
[quote="המלכה לירז"]
זו גזענות והסתה, לחלק מאיתנו היא עושה פשוט שחור בעיניים, ועם כל הכבוד לחופש הדיבור, ויש כבוד, גזענות והסתה הם לא דברים שאפשר לקבל. אנחנו בוחרים לא לעמוד בצד, אלא להילחם בהם, אפילו בכלוב.
quote]
נתחיל מזה שאינני דיברתי על טרנספר אבל אם את מעלה את זה לפחות אסביר לך מהו טרנספר מרצון לא נראה לי שאת מבינה במה מדובר שאת ישר צועקת שזו גזענות ובלה בלה בלה
טרנספר מרצון-אנחנו עוזרים להם למצוא מקומות לגור הרבה יותר טובים מהמחנות פליטים וכל הגועל שהם גרים בו היום, ונותנים להם כסף כדי להתמקם באותו מקום,תאמיני לי שהם היו מפסוטים לקבל את הדברים האלו אבל הרשויות הפלסטינאיות לא נותנות לזה לקרות!
הם כמובן יכולים להשאר אבל ואני חוזרת ואומרת אבל הם יצתרכו לחיות לפי חוקי מדינת ישראל!
זה כמו שיהודים באירופה חיים לפי המדיניות שם ולא לפי המדיניות של ישראל!
זה באמת נראה לך הגיוני?שהם יכולים לחיות פה לפי החוקים שלהם?
כרגע זו מדינת ישראל הם צריכים לחיות לפי החוקים האלו.
ולמה לך להתמם ולהגיד עלינו גזענים חשבת מה הצד השני חושב עלייך ועליי?????
[b]
[/b]