אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אהבה בלתי אפשרית?

מחפש אהבתך​(נשלט)
לפני שנה • 5 בנוב׳ 2022

אהבה בלתי אפשרית?

מחפש אהבתך​(נשלט) • 5 בנוב׳ 2022
נרשמתי באתר בדס''מ צרפתי ושם שולטת צרפתיה התעניין בי. התחלנו לדבר, להכיר דרך הווטצאפ עד שגדלה אהבה ביננו. החלטתי לנסוע לצרפת לבקר את האמא שלי ולפגוש את האישה הזאות.
כבר שלוש שבועות שאני בצרפת, אנחנו כל הזמן ביחד: נפגשים לפעמים לאכול ביחד ארוחת בוקר, גם בכל יום ארוחת צהריים וכמו כן כל ערב מבלים ביחד. ומידי פעם הולכים למלון עד 2 בבוקר. יש לנו יחס גם בדס''מ וגם וניל, היא שולטת עלי אבל גם עושים אהבה.
היא גויה ונשואה עם 5 ילדים. הבעל הוא נשלט ומסכים שיהיה לה עוד נשלטים. אמנם לא היה בהסכם שלהם שיהיה גם נשיקות, סקס בלי אגנה, ריגושים ואהבה.
אנחנו מבולבלים לגמרי. מצד אחד אהבה אין סופית ביננו, מצד שני המשפחה שלה שאינה יכולה לעזוב.
אני חוזר לארץ בעוד שבוע.

אז מה לעשות?
Madame T​(שולטת)
לפני שנה • 6 בנוב׳ 2022
Madame T​(שולטת) • 6 בנוב׳ 2022
אכן אהבה בלתי אפשרית (בלי סימן שאלה). זה אפילו לא ménage à trois כי יש כאן עוד 5 ילדים בסיפור...
אני לא יכולה להגיד לך מה לעשות ואם יש לזה פתרון, אבל אני חושבת, שגם אתה יודע עד כמה המצב הזה הוא בלתי אפשרי...
מחפש אהבתך​(נשלט)
לפני שנה • 8 בנוב׳ 2022
מחפש אהבתך​(נשלט) • 8 בנוב׳ 2022
אבל גם לעזוב אחד את השני אי אפשר...
לכן נראה לי שתי אפשרות: או להמשיך בקשר עד שכל אחד יעזוב את החיים שלו ולחייות ביחד. או לכוף את עצמי לנצל הזמן שאהיה בארץ בשביל להתרחק ממנה לאט לאט ולחפש מישהיא אחרת בארץ?
Madame T​(שולטת)
לפני שנה • 8 בנוב׳ 2022
Madame T​(שולטת) • 8 בנוב׳ 2022
מחפש אהבתך כתב/ה:
אבל גם לעזוב אחד את השני אי אפשר...
לכן נראה לי שתי אפשרות: או להמשיך בקשר עד שכל אחד יעזוב את החיים שלו ולחייות ביחד. או לכוף את עצמי לנצל הזמן שאהיה בארץ בשביל להתרחק ממנה לאט לאט ולחפש מישהיא אחרת בארץ?

על השאלה הזאת רק אתה והיא יכולים לענות. המלחמה בין ההגיון לרגש...
בסופו של צריך לחשוב בהגיון, אין ברירה. היא צריכה לחשוב אם היא רוצה ומוכנה לפרק את המשפחה שלה
ואתה צריך לחשוב אם כל זה מתאים לך...
מקווה שתמצאו את הפתרון לסיטואציה הלא פשוטה הזאת.
shachaf2727​(מתחלף)
לפני שנה • 8 בנוב׳ 2022
shachaf2727​(מתחלף) • 8 בנוב׳ 2022
אין לא יכול, יש לא רוצה
אהבה היא דבר נדיר שאין לזלזל בו
אם מצאת אהבה אמיתית, אז גם אם קשה, מתאמצים על מנת להפוך אותה למציאות
מהמעט פרטים שסיפרת, אישית לא מוצא שום דבר שיכול להפוך אותה לבלתי אפשרית
השאלה היא עד כמה אתה פתוח וגמיש לקבל משהי שונה ממך
אם התשובה הזו היא שלילית, אז השאלה ששאלת אינה רלוונטית
StreetCat
לפני שנה • 9 בנוב׳ 2022
StreetCat • 9 בנוב׳ 2022
אתה יכול לעבור לשם? כי אפשר למצוא דרך שהיא לא תפרק את המשפחה שלה ואתה תהיה איתה.
גמלנמר
לפני שנה • 9 בנוב׳ 2022
גמלנמר • 9 בנוב׳ 2022
כמו שאני רואה את זה, זה די תלוי בך. היא קשורה למשפחה שבנתה. אתה פחות. אני גם בטוח שידעת את זה לפני שאמרתי. כשקשה, לא בהכרח בלתי אפשרי. אף אחד פה לא יכול לחשב את כל הנתונים שלך כבר יש לגבי המצב. זה לעבור, או להשאר ולהחזיק את זה בשלט רחוק. או שאתה רוצה לחסוך את כל הדילמה ולחתוך. אני הייתי חותך. כי לא הייתי עובר למדינה אחרת. אבל זה רק אני.
סנטוריון
לפני שנה • 9 בנוב׳ 2022
סנטוריון • 9 בנוב׳ 2022
חבוב, תפסיק לחשוב עם הזין ותתחיל לחשוב עם הראש.

בתרחיש הטוב ביותר, המשיכה ביניכם תדעך עם השנים ואז תמצא את עצמך בארץ זרה, עם אישה גרושה עם חמישה ילדים. אתה מוכן לזה? אתה מכיר אותה מספיק טוב? אתה מטכן לוותר על החברים והמשפחה בארץ למענה? אתה מסתדר עם הילדים שלה? (פגשת אותם בכלל?) אתה מבין שבעלה ימשיך להיות בחיים שלכם עד שהילדים יגדלו? אתה בכלל אוהב את צרפת ורוצה לגור בה? דיברתם על חלומות משותפים, ערכים, דת - דברים מעבר לבדסמ שמגדירים ערכים משותפים? קודם תענה על כל אלה ורק אז תחליט. המחיר להישאר שם מאד גבוה עבור שניכם.
    התגובה האהובה בשרשור
Madame T​(שולטת)
לפני שנה • 9 בנוב׳ 2022
Madame T​(שולטת) • 9 בנוב׳ 2022
סנטוריון כתב/ה:
חבוב, תפסיק לחשוב עם הזין ותתחיל לחשוב עם הראש.

בתרחיש הטוב ביותר, המשיכה ביניכם תדעך עם השנים ואז תמצא את עצמך בארץ זרה, עם אישה גרושה עם חמישה ילדים. אתה מוכן לזה? אתה מכיר אותה מספיק טוב? אתה מטכן לוותר על החברים והמשפחה בארץ למענה? אתה מסתדר עם הילדים שלה? (פגשת אותם בכלל?) אתה מבין שבעלה ימשיך להיות בחיים שלכם עד שהילדים יגדלו? אתה בכלל אוהב את צרפת ורוצה לגור בה? דיברתם על חלומות משותפים, ערכים, דת - דברים מעבר לבדסמ שמגדירים ערכים משותפים? קודם תענה על כל אלה ורק אז תחליט. המחיר להישאר שם מאד גבוה עבור שניכם.

הוא במקור מצרפת אבל עדין מדובר בפירוק משפחה עם חמישה ילדים, תסריט לא פשוט בכלל...
סנטוריון
לפני שנה • 9 בנוב׳ 2022
סנטוריון • 9 בנוב׳ 2022
אכן. כשאנשים חושבים מהזין הם עושים הרבה שטויות.