בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מילת אזהרה למלכות הכלוב

דוכיפת​(נשלט)
לפני 19 שנים • 26 במאי 2004
דוכיפת​(נשלט) • 26 במאי 2004
הגבירה דומי
לא כל כך מבין את הפואנטה.
אם אותו גבר רימה אותך,הבטיח הבטחות ולא קיים,יתכן שראוי שהמסר ימסר,

אבל אם כל הסיפור הוא התרשמותך מחוסר יציבותו מבלי שנפגשת איתן,היכרת אותו,נראה לי קצת לא פייר כלפיו.
אני גם לא בטוח שהמקום הנכון הוא הפורום,כי זה מלכלך לגמרי את האובייקט,אולי נכון יותר שהמידע יוחלף בפרטי ביניכן,אבל רק בענינים עובדתיים-,לא השערות והתרשמויות.
Tainted​(לא בעסק)

דוכיפת

Tainted​(לא בעסק) • 26 במאי 2004
דוכיפת, אין לי עניין להשמיץ אדם לשווא.
העניין יעבור בפרטי לכל מי שירצה.
העניין הוא שאדם הלא יציב הזה ימצא לו מלכה שלא קראה אזהרה ולא תזהר , ועליה הוא יתהפך בסשן כי היא עשתה משהו שלא "לשביעות רצונו" כמו שאמרתי, מלכות מדברות, וכמו ששאלו לדעתי על עבדים מסויימים ושואלים את דעתי בדברים מסויימים,
כך גם אמסור את המידע הזה שלדעתי כדאי למסור.

"פן יראו ויראו"
AIR​(נשלט)

לא יפה

AIR​(נשלט) • 26 במאי 2004
אני חושב שאת גורמת אבל לסאב , אני לא חושב שהוא עשה משהו רע או משהו שנוגד את החוקים
הבן אדם דיבר איתך בטלפון או בצ'אט והסביר את אופיו ודרכו עוד לפניי שנפגשתם,הוא בא אליך בדרך ישרה וכנה שאני לא חושב שאת צריכה להציגו באור שלילי,אני לא חושב שזה רעיון כל כך טוב שאת מוסרת את פרטיו האישיים ועוד אפילו לפניי תגובתו לשירשור זה....
אל תעשה לחברך את מה ששנוא עליך,להשמיץ על סתם ועוד לתת את פרטיו האישיים זה להוסיף חטא על פשע.
גועל נפש לדעתי. icon_evil.gif
נזמית לופתת
נזמית לופתת • 26 במאי 2004
שמיימי, אני לא מבינה על מה אתה מוחה, וממה אתה נגעל. דום מצאה לנכון להזהיר מפני מישהו שהיא חושבת שראוי להיזהר ממנו. היא דיברה בקודים, וגם כשדיברה יותר בבירור, לא טרחת לקרוא את שכתבה.

גם אם היא טועה, וגם אם זו סתם הרגשתה האישית שיש להיזהר מהנ"ל, אני לא מבינה מה מקומם בזה. זהירות טובה להכל, לכולם, ובכל דבר.

השקית smoking21.gif
AIR​(נשלט)
AIR​(נשלט) • 26 במאי 2004
שקית - ממה בדיוק להיזהר ?
מי בדיוק קבע שהוא לא יציב ? על סמך מה ?
הבן אדם אמר את כוונותיו על ההתחלה ככה שהוא בן אדם כנה......
אי קבלת השונה ממך - ישנן הרבה מלכות בתשלום שאני רואה שלא נכתב עליהן שרשור אז יהיה שרשור על בן אדם שמציע כסף ותמיכה בתמורה לסשן ? זכותו המלאה לעשות כך.
מפחיד אותי אנשים כמוכם שאי אפשר לסמוך עליהם , מוזר אבל פתאום גם אני פוחד שמשהו יחשוף אותי פה ואת כוונותיי רק בגלל שאני לא מתאים לה ושהיא תציג אותי באור שלילי.
ניקי666 niki
לפני 19 שנים • 27 במאי 2004
ניקי666 niki • 27 במאי 2004
לדעתי כל האנשים הגבוליים הן בתחום הפלילי או הפסיכותי צריך שיחשפו אותם בסך הכל דה לטובת כולנו דומי לא עשתה דבר חריג היא בסך הכל ניסתה להקדים תרופה למכה וזאת לדעתי חובה מוסרית...
בכל מקרה אותו בחור מוזמן להגיב אם הוא חושב שהובן לא נכון[בנתיים אני רואה שהוא מסכים......]
AIR​(נשלט)
AIR​(נשלט) • 27 במאי 2004
ניקי אתה יודע מה זה מצב פסיכותי ?
על איזה מעשה פלילי מדובר ?
מהו הגבול ?
דוכיפת​(נשלט)
דוכיפת​(נשלט) • 27 במאי 2004
שקית,ניקי
הבעיה בהודעתה של ה-דומית היא שאין בה זהוי של האוביקט.אולי זה שמימי?אולי זה אני?אולי זה כל אחד אחר?
למעשה ה-דומי זורקת באויר אזהרה שאין בה כל התיחסות ספציפיתלא לאדם ובעצם גם לא ברור במה הוא מואשם,למעט חוסר יציבות.אז נניח שאותו סאב לא רואה את התנהגותו כפי שדום הבינה אותה ובכלל לא יודע שהתכוונה אליו?
ובואו נניח שהוא התכוון לכל מילה שאמר אך לאחר שנפגש,אם נפגש,איתה,מסיבות שלו התחרט על הבטחותיו?ואולי בכלל כל הבלה בלה בלה שלו היה תוצאת רמיזות שהיא זרקה לעברו?לא קרה לכם שהסתבר לכם שבס"הכ זה מה שמלכה רוצה-תועלתיות כלכלית?
ובואו נניח,גם זו אפשרות,שדום נפגעה מהתנהגותו,מחוסר רצונו להמשיך,ופירשה את "הסתלקותו" מהבטחותיו כחוסר יציבות(יותר קל מהמחשבה שלא מצאה חן בעיניו-גם זה קורה,ולא צריך להפליג למחוזות רחוקים ולהודות שלא תמיד כל המלכות כל כך אטרקטיביות).
אני לא מדבר רק על המקרה הזה.מאד מסוכן להטיח באדם-עבד או מלכה,האשמות שיכולות למחוק אותם בפורומים וב"קהילה",ובודאי האשמות לאוביקט לא מזוהה,אם עבד ואם מלכה
Tainted​(לא בעסק)

חברים יקרים.

Tainted​(לא בעסק) • 27 במאי 2004
אני הבהרתי כמה דברים חברים יקרים- הבעיה היא השם שלו אסור לפירסום, והדגשתי מספר פעמים כי אני אתן למי שתחפץ את הפרטים. ונתתי למי שדיברה איתי בפרטי או שלחה הודעה.

רוב הסיכויים שהוא שינה את הניק שלו בכל מקרה.

שמיימי, אל תתמם,באמת, הוא לא דיבר איתי בצאט ובגלל שהוא אמר לי מילה לא במקום אני עושה את זה. אתה יודע יופי שאני לא כזאת. ורוב האנשים שמכירים אותי יודעים שאני לא כזאת מטופשת.
אני אוהבת אנשים ומכבדת אותם.

דוכיפת- אם זה היה עניין של אני לא מצאתי חן בעיניו - אז זכותו שלו- איש איש והטעם האישי שלו. אני לא ילדה בת 15 נקמנית ומפונקת שאמרו לה "לא" והיא מחפשת נקמה.
אני רוצה לחשוב שרובנו כאן אנשים בוגרים אמנם לא תמיד מבוגרים אך לפחות בוגרים.
אז בבקשה, תנו קצת קרדיט. ואל תזלזלו.

אני הרגשתי צורך להתריע, אני הרגשתי מאויימת על ידו והאינטואיציות שלי עד היום לא איכזבו, אלא אפילו הצילו.
yosil57​(נשלט)
לפני 19 שנים • 3 ביוני 2004
yosil57​(נשלט) • 3 ביוני 2004
דום היקרה

לא נראה לי שאת היית אוהבת במיוחד אם מישהו היה בא וקובע לגבייך כל מיני דברים
על סמך שיחה אחת , מה עוד שמעולם לא נפגשתם.

יכול בהחלט להיות שאת אכן צודקת , אבל מה אם במקרה את טועה הפעם? icon_rolleyes.gif