לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

חדשות אלכסי, אלכסה, דקדנס, פטישדיל, ליבידו

Alexey90210​(מתחלף)
לפני שנה • 17 בדצמ׳ 2022

חדשות אלכסי, אלכסה, דקדנס, פטישדיל, ליבידו

Alexey90210​(מתחלף) • 17 בדצמ׳ 2022
היוש אהובים,
ריכזתי לכם את כל החדשות החשובות ביותר..
מזמן לא פרסמתי שום דבר בכלוב..
מקווה שעוד לא פג תוקפי..icon_smile.gif
מהדורת החדשות מיוחדת של אלכסי, אלכסה, דקדנס, פטישדיל, ליבידו..

1. החשוב ביותר, אחרי 9 שנים ברחוב בר כוכבא, חנות פטישדיל תעבור לאסתר המלכה 1, פינת דיזינגוף 100. תהיה זאת חנות בגודל כפול (כמעט 200 מטרים), עם 3 חניות בשבילכם, עם המון בגדי פטיש (גם לגברים) ועם כל הצעצועים שרק יכולתם לדמיין. הפתיחה הרשמית לקרת סוף ינואר, אולי קצת לפני. בקרוב נצלם קליפ "מעבירים את הפטישדיל", דברו אלי בבקשה אם בא לכם לקחת חלק..

2. החנות הקטנה שלנו, ליבידו, בדיזנגוף סנטר, שנפתחה בתחילת 2022, תעבוד בנוסף לחנות הגדולה באסתר המלכה, לא במקום. ליבידו, זה כמו פטישדיל, אבל קטנה וחמודה. מבחינת מגוון, איכות, שירות והאחראיות על מוצרים, זה אותו אנחנו. מה אין שם? בגדים למסיבות. וכן, עד פתיחה של פטישדיל, ליבידו היא החנות היחידה שלנו, לכן איסוף עצמי ושירות תיקון בחנות ליבידו שלנו.

3. ליין דקדנס יוצאת להפסקה קצרה. ואחרי מסיבת דקדנס נובי גוד ב30.12.22, נשוב אליכם לדקדנס פורים ב10.03.23 עם המון אנרגיות והמון מצב רוח. נכון הפסקנו לפרסם את הליין בלוח של כלוב מתחילת 2022, והתחלנו להיות ליין מוזמנים ומומלצים של מוזמנים. מי שלא יודע מה זה דקדנס, אז כן זאת מסיבת בדס"מ פטיש ואהבה, בלי הופעות ובלי מטרידים, עם דגש על הרבה בדס"מ והרבה מקום למשחקים, עם מוזיקת מיינסטרים מגוונת, (לא טכנו), זה גם ליין ראשון בישראל בלי סיגריות, בלי טלפונים ועם צבא של DMים שמוודים שהכל תמיד בטוח שפוי ובהסכמה. מ2016 עד 2021 היינו ליין פתוח, ורק השנה נסגרנו למוזמנים. וכן, מי שלא מוזמן, המלצה של מוזמן = הזמנה.

4. אלכסה ונילית. שלא הוציאה שירים מ2019.
ב1.1.23 עולה ליוטיב שיר רבעי, "ממי את פצצה איך את משפריצה". השיר יוסף לפליי ליסט המוזיקלי יחד עם הלהיטים הידועים שלה: "אוהבת סאדו ומאזו", "אני רוצה אנאלי" ולהיט ההיסטרי ביותר: "כמו שרמוטה, ולא תראה לי את הטוטה".. מוזמנים להוסיף לה עוקב ביוטיוב עם בא לכם.. ההופעה הקרובה של אלכסה ונילית מתוכננת לאמצע מאי 2023. לראשונה זאת תהיה גם הופעת סטנדאפ של המטומטמת, לא לדאוג, נחלק אטמי אוזניים בכניסה ונסמן לכם מתי צריך לצחוק..icon_smile.gif

5. סדנאות של אלכסי יגיב. זה אני. הסדנאות שלי על אהבה, שליטה, סקס, צעצועים, זוגיות וכמובן הגשמת פנטזיות. הפעם זה תהיה סדנה נפרדת למתחילים וסדנה נפרדת למתקדמים. סדנה למתחילים מתכננות מייד אחרי פורים, סדנה למתקדמים שבוע לפני פסח.
בנתיים מוזמנים לשמוע את החפירות שלי בטיקטוק זמני "yagiv_". כן, טיקטוק זמני במקום אחר שנחסם, עוד חודש יפתח טיקטוק קבוע.. מכין תכנים, והפעם זה יהיה ממש לימודי פנטזיות..

6. קצת יותר אישי. יגיב אלכסי, בן 42, מאוהב בבת זוגתי, חי בזוגיות כמעט ונילית ולגמרי מונוגמית. שולט אכזרי, נשלט מזוכיסט, קצת אקסביציוניסט, מאוד פטישיסט, קרוסדרסר. חבר בכלוב ומבלא בדנג'ן ובכל הליינים מ2003, חבר של כולם, או כמעט כולם?icon_smile.gif בהגדרה שלי, כן חבר של כולם. אפילו שאני לא זוכר את רובכם בשמות. אז גם אם לא, תדעו לכם שאני אוהב גם אותכם בלי לדעת את השם. וכן, הפטיש שלי זה להגשים לכולם את הפנטזיות. בנתיים הולך לא רא..icon_smile.gif תרשמו בתגובה (אם בא לכם כמובן) אם יש פנטזיה שעזרתי לכם להגשים או הגשמתי.

7. נסיים עם תוכניות לעתיד הקרוב ועתיד הרחוק.
7א. ב2025, אני מתכנן פתיחה מועדון בדס"מ הראשון בישראל. לא להתבלבל בין שתי מועדוני פטיש מדהימים שיש לנו היום בישראל, כי מועדון בדס"מ זה משהו אחר ועוד לא היה לנו.. מי שהיה במסיבות פליי פארטיז שלי בין 2014 ל2016 (פמדום, מיילדום, גיידום, לזדום, וכו') יודע למה אני מתכוון. אז כזה, אבל לא בתור ליין, בתור מועדון..
7ב. ועוד אחת.. במהלך השלוש שנים הקרובות, אני רוצה להפוך את "ליבידו" לרשת חנויות ארצית. אז אם אתם / חברים שלכם: אנשים מדהימים ( מדהימים כמו הצוות הנוכחי שלנו) שאוהבים לתת שירות, פתוחים מינית ומפנטזים לעזור להגשים פנטזיות לאחרים, אנחנו נשמח לקבל אותכם אלינו.

זהו. גמרתי. חחחח.
שבוע שמח ומרגש לכולם !
בלי נדר, תעשו הרבה אנאלי (אחרי חוקן) ! !
כי רק אנאלי יביא שלום עולמי וגאולה ניצחית..icon_smile.gif
    התגובה האהובה בשרשור
המאלף השולט בעבד​(שולט)
לפני שנה • 17 בדצמ׳ 2022
בהצלחה אלכסיי אתגעגע לחנות בבר כוכבא icon_smile.gif
אני זוכר עדיין את החנות שהייתה לך בבית לפני שנים רבות. שם נדמה לי נפגשנו לראשונה.
amiti​(נשלט)
לפני שנה • 17 בדצמ׳ 2022
amiti​(נשלט) • 17 בדצמ׳ 2022
אין כמוך ♥️
fleur
לפני שנה • 17 בדצמ׳ 2022
fleur • 17 בדצמ׳ 2022
איזה מדהים אלכסי!!!
בחיים לא חיכיתי כל כך ל2025!!
אימלה
יש מצב להקדים את הפתיחה? 😜
הלן הדובה
לפני שנה • 18 בדצמ׳ 2022
הלן הדובה • 18 בדצמ׳ 2022
שרשור מעולה.

אני אוהבת להזמין אצלכם במיוחד בגלל שירות הלקוחות. קרה משהו? יש למי לפנות. והשירות אדיב מאוד.

בנוסף - הדקא היה מעולה כשהייתי וזה שלא מעשנים בכל חור זה מעולה והDMים משרים אווירה של ביטחון אבל לא חונקים. והם גם חברה טובים ממה שראיתי.
בכללי מאוד נהניתי. תמשיכו ככה.
אישון מאוזן​(נשלט)
לפני שנה • 18 בדצמ׳ 2022
אישון מאוזן​(נשלט) • 18 בדצמ׳ 2022
בהצלחה בהכל אלכסיי!
מניסיון אישי, בכל הנוגע לקנייה, פשוט אין כמוך ואין כמו לקנות אצלך. מכל הבחינות.
אני בטוח שאתה מושלם לא פחות גם ביתר הפעילויות.
תודה לך (: