בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שולטות ונשלטים יקרים כנסו זה בשבילכם

דורה באהבה​(אחר){המלכה AQ}
לפני שנה • 26 בדצמ׳ 2022

שולטות ונשלטים יקרים כנסו זה בשבילכם

קודם כל תודה לכל המשתתפות.ים.
הנושא עזרה לנשלטים שמתביישים לפנות לשולטות.
לא פעם ולא פעמיים פונים אליי נשלטים בעניין הליין פמדום אורדורה, ושואלים אותי איך אני פונה או מתחיל עם שולטת ואני מתבייש.
אז עד הפמדום שיגיע החלטתי לפתוח את הנושא פה כדי לתת לנשלטים שזו פעם ראשונה שלהם או מתביישים טיפים איך להתחיל עם שולטת שמגיעה לפמדום.
אני מקווה שזה לפחות יפתור להם חלק מהפחדים מהביישנות כשהשולטות ישתפו פעולה ויכתבו פה רעיונות או לפחות יסבירו להם את הצד שלהן במשוואה.
אז מקווה שתשתפו פעולה בעניין כדי שהביישנות והפחדים ייעלמו. תאזרו אומץ הכי הרבה תקבלו לא ומאחרת כן.
אז מחכה לתגובות ❤️
Queen mik​(שולטת)
לפני שנה • 26 בדצמ׳ 2022
Queen mik​(שולטת) • 26 בדצמ׳ 2022
היי,
אז קודם כל ,מדברת בשם עצמי.
כשנשלט בטוח שהוא נשלט,אמין ,רציני...
הוא חייב לקרוא את כל הפרופיל ,כדי לראות אם גם לו מתאים בכלל.וכמובן לא לפנות אם אין התאמה.בשביל להכיר את המלכה ,צריך גם לקרוא בבלוג,כי הבלוג הוא ממש עומק.
רצוי לפנות בשלום,והצגה עצמית.
משם כבר אחליט ,אבל כמובן שאכבד ואגיב ,גם אם חיובי או שלילי.בהצלפה לכולם.
לא לפחד ,להיות בראש פתוח.
לפני שנה • 26 בדצמ׳ 2022
תודה מיק מיק על תגובתך ❤️ אבל פה התכוונתי יותר במסיבות הפמדום שלנו. הנשלטים אומרים לי איך אני פונה אליה ? מה אומר לה ? יש שולטות שמגיעות עם נשלטים האם היא פתוחה לקבל עוד נשלט תחת רגליה ?
Bluecollar​(שולטת)
לפני שנה • 26 בדצמ׳ 2022
Bluecollar​(שולטת) • 26 בדצמ׳ 2022
בפמדום שלכן: הכי פשוט "אפשר לעשות לך מסג' ברגליים?".
ואז אני אומרת כן או לא.
מלבד זאת אני דופקת לאנשים את החיוכים של החיים וככה צדה אותם.
אני גם לא מתביישת לפנות.

מה לא לעשות? לחפור אחרי הלא.
לא זה לא. באיזה קטע אתם עושים לי מלחמת התשה?
Bluecollar​(שולטת)
לפני שנה • 26 בדצמ׳ 2022
אם אני עם נשלט ומשחקת עם נשלט, אל פאקינג תפריעו. אני אתו ותשומת הלב שלי נתונה לו.
אני מבינה וממש בכיף שתפנו אלי אם הוא לא אתי. יש מצב שאגיד כן. אבל אם הנשלט שלי ממש לידי קשור ברצועה או משחק אתי או לידי אז ברחל בתכם הקטנה זה לא מן להצעות
עומק של שליטה{שולטת}
לפני שנה • 26 בדצמ׳ 2022
עומק של שליטה{שולטת} • 26 בדצמ׳ 2022
שאלה מצויינת דורוש!
אני רואה אותם במסיבה , ולפעמים הם נראים אבודים!
אז מהייבט שלי!
אפשר לפנות בצורה מכובדת כמובן, ולא אני לא מתכוונת ל״ אפשר ללקק לך את כפות הרגליים״( זה קרה לי )
או ״ תצליפי בי וכו״
אפשר שיח נעים ומכבד, ומבטיחה לנשלטים גם יהיה לכם נעים , וגם לא תהיו לבד!
אנחנו לא נושכות בטח לא בחמש דק הראשונות😜

בהצלחה!
    התגובה האהובה בשרשור
לפני שנה • 26 בדצמ׳ 2022
אז זהו רוב השולטות מגיעות עם נשלטים ויש שולטות שמגיעות בלי. עכשיו השאלה היא אם הגעת עם נשלט שלך האם את בקטע לשחק עם עוד נשלט יחד איתו או בלעדיו ?
אלמנה שחורה מאוד​(שולטת)
לפני שנה • 26 בדצמ׳ 2022
אני חושבת שדוקא נשלטים שהתמודדו פעם עם סיטואציה כזאת יוכלו לתת מענה וטיפים מהניסיון האישי שלהם.

לגבי שולטות שמגיעות כבר עם נשלטים אפשר פשוט לשאול בצורה מכובדת האם יש מקום לנשלט נוסף? האם אני יכול להציג את עצמי בפנייך?
אם לא ישאלו - איך ידעו?

לגבי פנייה לשולטות באופן כללי תמיד אפשר להשתמש בהומור..זה משחרר ומפיג קצת את המתח
לבקש רשות להציג את עצמם בצורה מכובדת ולהניח לשולטת אם ההצעה לא רלוונטית עבורה.

בהצלחה!
לפני שנה • 26 בדצמ׳ 2022
לכן העליתי את הנושא פה בפורום כן חשוב לי שהם לא ירגישו אבודים לא זו המטרה של הליין.
הרי בשביל מה אנחנו מאפשרות שזה יהיה ללא איזון ? כדי שלשולטות יהיו אופציות לעוד נשלטים.
אתן דוגמא לפני מספר מסויים של מסיבות הייתה שולטת שהשתמשה ב 4 נשלטים בבת אחת. אז היה לה שימוש בכמה נשלטים.
המטרה לשרת לשעשע לשחק לכאוב לגרום להן לחיוך. גם להכיר כדי שיהיה נוח.
והנושא שהעליתי זה מתוך הרגשה שיש נשלטים שהם מגיעים קבוע ומתביישים לפנות ואז מרגישים אבודים. הם פונים אליי אבל גם אני בבעיה כי כל שולטת מתחברת למשהו מסויים.
אולי יש לכן רעיונות איך לנסות לקרב ❤️
Bluecollar​(שולטת)
לפני שנה • 26 בדצמ׳ 2022

אם הם חתיכים שלחי אותם אלי

דורה המדליקה כתב/ה:
לכן העליתי את הנושא פה בפורום כן חשוב לי שהם לא ירגישו אבודים לא זו המטרה של הליין.
הרי בשביל מה אנחנו מאפשרות שזה יהיה ללא איזון ? כדי שלשולטות יהיו אופציות לעוד נשלטים.
אתן דוגמא לפני מספר מסויים של מסיבות הייתה שולטת שהשתמשה ב 4 נשלטים בבת אחת. אז היה לה שימוש בכמה נשלטים.
המטרה לשרת לשעשע לשחק לכאוב לגרום להן לחיוך. גם להכיר כדי שיהיה נוח.
והנושא שהעליתי זה מתוך הרגשה שיש נשלטים שהם מגיעים קבוע ומתביישים לפנות ואז מרגישים אבודים. הם פונים אליי אבל גם אני בבעיה כי כל שולטת מתחברת למשהו מסויים.
אולי יש לכן רעיונות איך לנסות לקרב ❤️