ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הוצאת לשון החוצה בתמונות

ScorpioQueen​(שולטת)
לפני שנה • 8 בינו׳ 2023

הוצאת לשון החוצה בתמונות

ScorpioQueen​(שולטת) • 8 בינו׳ 2023
בנות יקרות, האם אתן יכולות להסביר לי את הפשר של הדבר הזה? יש לכן תשובה?

תמונות של בחורים שנראים שפויים ובוגרים שמוציאים את הלשון החוצה :

1. להראות שהוא שובב? שהוא מלקק טוב?

2. שיש לו פיגור שכלי והוא מגעיל בטירוף?
המכשפה בג'ינס​(שולטת)
לפני שנה • 8 בינו׳ 2023
זו תופעה שהתחילה אצל ילדים ובני נוער לפני כמה שנים, לאחרונה עברה למבוגרים שמנסים להיות קוליים וטרנדיים. תופעה דבילית ולא מינית בעליל.
    התגובה האהובה בשרשור
ארגמןן​(אחרת)
לפני שנה • 8 בינו׳ 2023
ארגמןן​(אחרת) • 8 בינו׳ 2023
את שואלת מה דעתינו על תמונות שבהן גבר מוציא לשון?
אני נוטה ל2. אלא אם כן הוא עם חוש אסתטי מפותח וטאקט ואז זה יכול להיות סוג של טיזינג מושך. דיי נדיר.
גמלנמר
לפני שנה • 8 בינו׳ 2023
גמלנמר • 8 בינו׳ 2023
אני מוחק את זה יחד עם דאק פייס. אין מוריד מזה. אני לא מחפש אפרוחות ברווזים ולא ראשנות צפרדעים. אבל אני לא מצטלם בעצמי, בכל מקרה, אז מה אני מבין...? 😏
shachaf2727​(מתחלף)
לפני שנה • 8 בינו׳ 2023

Re: הוצאת לשון החוצה בתמונות

shachaf2727​(מתחלף) • 8 בינו׳ 2023
ScorpioQueen כתב/ה:
בנות יקרות, האם אתן יכולות להסביר לי את הפשר של הדבר הזה? יש לכן תשובה?

תמונות של בחורים שנראים שפויים ובוגרים שמוציאים את הלשון החוצה :

1. להראות שהוא שובב? שהוא מלקק טוב?

2. שיש לו פיגור שכלי והוא מגעיל בטירוף?

https://www.dw.com/en/the-story-behind-albert-einsteins-most-iconic-photo/a-56803031

במקרה דנן, האפשרות השנייה נראית קצת קלושה...
אז שובב? ... קשה לי לאמין
אולי חוש אסטתי או טיזינג מושך כמו שהוצא גם כן...לא מסתדר לי

מה אם אפשרות של סתם לא לקחת את עצמך כל כך ברצינות כל הזמן?
ScorpioQueen​(שולטת)
לפני שנה • 8 בינו׳ 2023

ScorpioQueen​(שולטת) • 8 בינו׳ 2023
".....מה אם אפשרות של סתם לא לקחת את עצמך כל כך ברצינות כל הזמן?[/quote]......"

אין פה קשר לרצינות שלי.... יש פה תופעה מדאיגה מאוד של אנשים שהופכים לפרימיטיביים ועוד מעט יחזרו להיות קופים. וזה דיי רציני העניין.
Oscarito
לפני שנה • 8 בינו׳ 2023
Oscarito • 8 בינו׳ 2023
shachaf2727​(מתחלף)
לפני שנה • 8 בינו׳ 2023

shachaf2727​(מתחלף) • 8 בינו׳ 2023
ScorpioQueen כתב/ה:
".....מה אם אפשרות של סתם לא לקחת את עצמך כל כך ברצינות כל הזמן?
......"

אין פה קשר לרצינות שלי.... יש פה תופעה מדאיגה מאוד של אנשים שהופכים לפרימיטיביים ועוד מעט יחזרו להיות קופים. וזה דיי רציני העניין.[/quote]

כלל לא התייחסתי לרצינות שלך. אין כאן נימה שיפוטית בכלל. את רואה בהוצאת לשון כסממן לפרימיטיביות בדרך לחזור להיות קופים, אחרים רואים בהומור מקור לרווח. כך למשל, במאמר במגזין מטעם בית הספר למנהל עסקים של אוניברסיטת סטנדפורד, ארה"ב ישנו הזכור למחקר ארוך שנים שבוצע בנורווגיה. המחקר שארך 15 שנים ובו השתתפו 50,000 נורווגים גילה שנשים בעלות חוש הומור חזק, נמצאו בקבוצת סיכון קטנה ב-73% למות ממחלות לב ובקבוצת סיכון קטנה ב-83% למות מדלקת. אצל הגברים נמצאו יתרונות דומים לצד, סיכוי גבוה יותר בקרב בעלי ציון גבוה ב"חוויית ההומור" to get laid

יתרה מזו, המאמר מצביע על מחקרים אשר מצאו קשר בין הומור לשביעות רצון בעבודה: אלו אשר הגדירו את הבוסים שלהם כבעלי הומור היו מרוצים ממקום עבודתם בשיעור גבוה ב-15%, הם גם יותר העריצו וראו את הבוסים שלהם כמוקר מוטיבציה ב-27%. זאת ועוד, בדיחונת קטנה לקראת סגירת עסקת מחירה מגבירה את הסיכוי של התשלום ב-18%.

בחזרה לעולם הבדס"מ, חותם בנימה אישי - לפני כ-21 שנים (עכשיו אני נשמע כאולד פארט), כשהתחלתי לצלול אל תוך העולם הנפלא הזה של הבדס"מ וקינק יצאה לי לפגוש שולטת בתשלום. עד אז, בהיעדר אינטרנט, לא הייתי כלל מודע לקיומם של אנשים אחרים בעלי אותו עניין בשליטה וכו...ציינתי בפניה הרצון שלי להתנסות בפוט פטיש. לאחר קבלת פנים נעימה, מצאתי את עצמי עם קולאר על הברכיים מחזיר בידי את רגלה ומתחיל לחלוץ את נעלה. בעודי עסוק במלאכה, הסתכלתי אל עיניה מלמטה והיא נתנה לי במתנה את החיוך הכי מתוך עלי אדמות.

החיוך הזה היה רגע של הזמנה, רגע של יופי אנושי שאפשר לי לרצות לצלול יותר ויותר אל תוך עולם בלתי מוכר. לחיוך הזה, שבעיני אינו שונה כלל וכלל מהוצאת לשון בתצלום, אני חב את המסע שלי בבדס"מ ובעולם הקינק.

ולמי שמעוניין לקרוא את אותה כתבה שציינתי:

https://www.gsb.stanford.edu/insights/not-joke-cost-being-humorless
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 8 בינו׳ 2023

WitchFuneral​(שולט) • 8 בינו׳ 2023
ScorpioQueen כתב/ה:
".....מה אם אפשרות של סתם לא לקחת את עצמך כל כך ברצינות כל הזמן?
......"

אין פה קשר לרצינות שלי.... יש פה תופעה מדאיגה מאוד של אנשים שהופכים לפרימיטיביים ועוד מעט יחזרו להיות קופים. וזה דיי רציני העניין.[/quote]

אבל במילא 99% מהחברה הם קופים...
אני גם חושב שהם ילדותיים ומביכים, אבל המצב של האוכלוסיה הקולקטיבית לא טוב יותר.