סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

כתבה בעובדה על המכללה

WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 11 בינו׳ 2023
WitchFuneral​(שולט) • 11 בינו׳ 2023
KIRO GR כתב/ה:
חייב לציין.
1. אתה עדיין ממשיך בפרופיילינג. לדוגמא לא כל מי שחייב כסף הוא נוכל. לפעמים הוא נקלע לסיטואציה בתום לב ולא מצליח להחזיר. אז גם פה לא צריך לקעקע.
2.לגבי החוקרים: כנראה אתה לא היית בחדר חקירות וטוב שכך מאחל לך גם לא להיות שם בחיים. לגבי מה שכתבת בסוגריים צר לי מאוד ואתה תמיד מוזמן לפנות למשטרה בעניין אם אתה מרגיש אבל שנגרם לך. לדבר כזה קוראים מעשה סדום כיוון שלפי החוק אי אפשר לאנוס גבר.
3.מסכים למה שכתבת אך עדיין לא התייחסת למה שכתבתי בס'3.
4.גם כאן ברחת כצת מהנושא חומרי חקירה הם חומרי חקירה וכתבה היא כתבה. תשאל עו"ד הוא יסביר לך.
לסיום אומר לך חבר, אני לא אהבתי את האוינות שלך כלפי אותן נשים בלי לראות את הכתבה. והסקת מסקנות רק ע"פ דעותיך שנשמעות לי כצת שנויות במחלוקת.

1 - עדיין לא ענית לטענה שלי. ולא תייגתי אותה, אמרתי מה סביר להניח שמנחה אותה לפי הבחירות הגרועות בחיים שלה, בבקשה תפסיק לבצע כ"כ הרבה הנחות. זה לא יכול להיות פרופיילינג כי אני בעד לתת להן משפט אובייקטיבי שבו הן יציגו את הטענות שלהן, ובמידה ותנבע אמת מסוימת מן הטענות שלהן אני אהיה הראשון לתמוך בהן. הן מקבלות ממני יחס שווה, זה שאמרתי שהן פחות אמינות זה לא רלוונטי לפרופיילינג.
2 - אני לא בכיין ואני לא עומד לדפוק לבחורה את החיים כי התחרטתי על סקס. מתמודדים וממשיכים הלאה. גם אני לא חושב שידפקו אותה כי אני גבר. אני גם לא חושב שמגיע לה להידפק, אני לא שטוף מוח.
3 - הטענה היא שהוא אנס נשים.
4 - שוב, מה זה משנה אם ראית ראיות משפטיות וחקירות בבית המשפט או ממסמכים של המשטרה, או שתחקיר מסוים מנגיש לך את החומרים האלה? זה אותו דבר. אגב, לא בטוח שהם יביאו ראיות קונקרטיות, לא טענתי גם שכן. ואמרתי כבר עוד בהתחלה, "נחכה לחומר הראיות". אם התחקיר לא יציג את החומר, נחכה למידע אמין יותר.

ואתה שוב מניח דברים חסרי ביסוס. אין לי יחס עוין כלפיהן, אני חושד בהן ויש לי מספיק סיבות רציונליות לחשוד בהן.

ועדיין לא ענית לי לטענות שהצגתי קודם לכן, אגיד את זה שוב אם אצטרך.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך רביעי ינו' 11, 2023 11:33 pm, סך-הכל נערך 3 פעמים
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 11 בינו׳ 2023
ובבקשה, קח כלל לתגובה הבאה:
אם אתה כותב עליי משהו נחרץ, תעבור שוב על התגובה שלי ותבדוק אם זה מבוסס על משהו שאמרתי.
KIRO GR​(אחר)
לפני שנה • 11 בינו׳ 2023
KIRO GR​(אחר) • 11 בינו׳ 2023
חבר יקר.
קראתי כל מילה שכתבת ועניתי לפי סעיפים שלא תתבלבל ולא תכשל בלשונך. תשובותיי עניניות בנוגע לכל מה שכתבת ולמרות כל המאמצים שלי לא הצלחת להגיב בצורה ברורה. ממליץ לך לתת למישהו לקרא את הפוסט הראשון שלך אוליי הוא או היא ישפכו לך אור על עמדתך בנושא ( כי לפי התגובה שלך אתה לא מבין מה כתבת). אגב פרופיילינג: לקחת מיעוט ולקבוע סטיגמות לגביו (הגדרה מדוייקת) וזה בדיוק מה שעשית ואני כבר לא נכנס לזה מתי הן פתחו את הפרופילים(אונליפנס) האלו לפני או אחרי שהכירו את הבחור המדובר.
כמו כן בוא נראה את הכתבה מחר ואז נמשיך את הדיון מי הרע ומי הטוב מי תמים ומי לא.
וכמובן אני רואה שאני לא היחיד שחושב שאתה תופס צד. תראה את שאר התגובת.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 11 בינו׳ 2023
KIRO GR כתב/ה:
חבר יקר.
קראתי כל מילה שכתבת ועניתי לפי סעיפים שלא תתבלבל ולא תכשל בלשונך. תשובותיי עניניות בנוגע לכל מה שכתבת ולמרות כל המאמצים שלי לא הצלחת להגיב בצורה ברורה. ממליץ לך לתת למישהו לקרא את הפוסט הראשון שלך אוליי הוא או היא ישפכו לך אור על עמדתך בנושא ( כי לפי התגובה שלך אתה לא מבין מה כתבת). אגב פרופיילינג: לקחת מיעוט ולקבוע סטיגמות לגביו (הגדרה מדוייקת) וזה בדיוק מה שעשית ואני כבר לא נכנס לזה מתי הן פתחו את הפרופילים(אונליפנס) האלו לפני או אחרי שהכירו את הבחור המדובר.
כמו כן בוא נראה את הכתבה מחר ואז נמשיך את הדיון מי הרע ומי הטוב מי תמים ומי לא.
וכמובן אני רואה שאני לא היחיד שחושב שאתה תופס צד. תראה את שאר התגובת.

התגובות שלך לא ענייניות בכלל ואתה ממשיך לפספס נקודות. אני כבר מתחיל להתעייף.
ואני אגיד את זה בבירור:
יכול להיות שהנשים האלה הן הנשים הכי צנועות והכי שמרניות ובחיים שלהן לא עשו סקס והן תמימות רצח ויש להן אופי נהדר. אולי כל הסיבה שהן פתחו אונליפאנס קשורה לטמטום ולא לחוסר אחריות. אולי הן לא ידעו מה ההשלכות. זה לא משהו שאני שולל. תאורטית הן יכולות להיות גם אלילות. בפעם האלף: אני לא אומר שהן בהכרח X, יכול להיות שהן Y. אני לא מאמין בשום דבר שאמרתי עם 100% ביטחון, ולכן אני לא עושה פרופיילינג אז חדל עם המושגים הפרוגרסיבים המסרטנים האלה שמציפים את הכלוב. לא אמרתי מי הן, אמרתי מי סביר שהן. כל עוד לא אמרתי מי הן, לא הדבקתי להן אף סטיגמה, ולכן זה לא פרופיילינג.
לא
אמרתי
מי
הן
אמרתי
מי
סביר
שהן.
ואני
מדבר
על
פאקינג
סבירות.
***************************זה שמשהו הוא סביר זה לא הופך אותך לנכון. זה שאמרתי שמשהו הוא סביר זה לא אומר שאני בטוח ב-100% שזה רלוונטי למקרה הנ"ל***************************
ועכשיו, בגלל שאתה ממשיך להתעלם ללא הרף מהבקשה שלי, אשים לך את הטיעון מול העיניים. במידה ותתעלם ממנו, אתעלם ממך. שום דבר לא אישי כמובן, אני פשוט לא מוצא דרך אחרת להתקדם כאן:
אמרתי שצריך להטיל ספק בתמימות שלה. למה צריך להטיל ספק בתמימות שלה? כי סביר להניח שהיא בחורה חסרת ערך, מכורה לתשומת לב, מורידה את הערך שלה מרצון תמורת כסף כי אין לה כוח לעבוד כמו כולם והיא מעדיפה ללכת בדרך הקלה. יתרה מכך, אני משוכנע שבמינימום 80% מהן גומרות כמרוששות. הן מזרימות הרבה כסף בקלות, מה שגורם לרוב (לדעתי) לא לפתח מנטליות שמנחה אותן ומסבירה להן איך להתנהל עם הכסף, ואז כשהן חוזרות אחורה הן חוזרות למקום גרוע יותר, כי אולי גם מקודם היית מרוששת, אבל עכשיו איבדת גם את הכבוד העצמי שלך, גם את המעמד החברתי שלך וגם אף גבר ששווה משהו לא יסכים להסתכל עליהן, מה שהופך אותן ללוזריות הגדולות ביותר של החברה. וכן, לדעתי יש קשר ישיר בין לבוש חשוף לבין ערך וכבוד עצמי, אוכל להסביר את הרציונל שעומד מאחורי זה אם זה מעניין אותך.

עכשיו, למה אני מציין את כל זה?
כי ניתן לראות שלמרות כל ההקרבות והבחירות הגרועות (והן מקריבות דברים שאני לא מכיר אדם עם קצת היגיון מקריב אותם), לא אכפת לאותן בנות מכלום חוץ מלעשות כסף וכסף מהיר, והסערה התקשורתית שהן מחוללות תשפיע לטובה על חשבון האונליפאנס שלהן, כלומר - לא רק שיש להן אינטרס כלכלי, זה מסתדר בצורה נהדרת עם האופי העלוב שלהן והבחירות הגרועות שלהן - כמה שיותר כסף בכמה שיותר בקלות. כמו כן, ניתן כבר לראות ע"פ הבחירות הקודמות שלהן שהכסף מבחינתן מתעלה על שאר האספקטים בחיים, כמו מעמד חברתי נורמלי, למצוא גבר עם טיפה ערך עצמי ולא כזה תלוש מן המציאות שהן גם יקריבו מוסר בסיסי על הדרך.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 11 בינו׳ 2023
ואני אעשה את זה פשוט, ואעזר גם בגוגל כדי שלא תתחיל לעוות מושגים:
אפליה סטטיסטית היא אפליה הנובעת מכך שהאדם או הגורם המפלה, מודע לכך שלקבוצה א' באוכלוסייה יש תכונות שונות בממוצע מאשר לקבוצה ב', וכתוצאה מכך מפלה בין הקבוצות. ויקיפדיה.

כלומר, כדי שתהיה אפליה סטטיסטית (או פרופיילינג לחילופין), אתה צריך ליצור רעיון כזאת:
אוקיי, נדמה שקבוצה X נוטה להיות בעלת תכונות אופי Y. בגלל שיש סיכוי שבחורה Z מקבוצה X עלולה להיות בעלת Y, אני אפלה אותה.

ומה הרעיון שלי?
אוקיי, נדמה שקבוצה X נוטה להיות בעלת תכונות אופי Y. בגלל שיש סיכוי שבחורה Z מקבוצה X עלולה להיות בעלת Y אני יודע מה סביר יותר ומה פחות, אבל בסופו של דבר יש דבר שנקרא אינדיבידואליזם בעולם ויכול להיות שהיא שונה, ולכן אתן לה הזדמנות שווה לייצג את עצמה בבית משפט ואתפוס צד אך ורק במידה ויהיו ראיות.

אתה מבין את ההבדל? אנחנו לא נוכל להתקדם אם לא תבין את זה.
Alas
לפני שנה • 12 בינו׳ 2023
Alas • 12 בינו׳ 2023
רחמים, בעיקר.
על השמרנות המאוסה ועל השוביניזם המבעבע.

רק אומר שגם אלון קסטיאל, שי אביטל, יוסי שוורץ, ינון מגל (לפי טענתו) ושות' העמיסו בכמויות.
על פניו לא היה נראה כי חלקם נזקקו להפעיל "כח" על מנת לקבל את מבוקשם.
ובכן, לעתים זו התדמית של "המעמיס" והרפיוטיישן שהולכים לפניך, ולא נאמנים למציאות שמתרחשת בין ארבע קירות.
מי אני באמת
לפני שנה • 12 בינו׳ 2023
מי אני באמת • 12 בינו׳ 2023
כמה כואב לקרוא את השירשור הזה.
מודה שהיו קטעים שלא יכולתי יותר ודילגתי.
האוטומט הזה שלא להאמין ולהאשים את הנשים כיוון שהן אוהבות סקס או בדסמ או יש להן חשבון בפלטפורמה שהן עושות משם כסף - הבטן מתהפכת.
כמה עצוב שיש עוד אנשים שזאת התפיסה שלהם. זה אפילו קצת מייאש להבין שלא כולם התקדמו עדיין.
השוביניזם שנודף מכל משפט - לא עושה שום חשק בכלל להיכנס לויכוח.

אני לא יודעת מה היה שם. בטח לא מפרומו קצר. גם אחרי שאצפה בכתבה לא אחשוב שאני יודעת ומבינה הכל. בשביל זה יש לנו בתי משפט.
אבל האוטומט שלי הוא קודם כל לתמוך בנשים על האומץ לבוא ולספר את הצד שלהן. את התחושות. את החוויות.
בגלל אנשים כאלה אחוז המתלוננת עדיין כל כך נמוך 😔
אז כן - האוטומט שלי הוא לתמוך בנשים שמתלוננת. כל אישה. בכל מקרה. בכל סיפור. בכל סיטואציה. אני איתן. אני מאמינה להן. כי לעשות כזה צעד ולהתמודד עם כל הזבל הזה שיוצא - זה אומץ מטורף. וזה בלי קשר לכתבה הנוכחית שבכלל עדיין לא יצאה...
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 12 בינו׳ 2023
WitchFuneral​(שולט) • 12 בינו׳ 2023
מי אני באמת כתב/ה:
כמה כואב לקרוא את השירשור הזה.
מודה שהיו קטעים שלא יכולתי יותר ודילגתי.
האוטומט הזה שלא להאמין ולהאשים את הנשים כיוון שהן אוהבות סקס או בדסמ או יש להן חשבון בפלטפורמה שהן עושות משם כסף - הבטן מתהפכת.
כמה עצוב שיש עוד אנשים שזאת התפיסה שלהם. זה אפילו קצת מייאש להבין שלא כולם התקדמו עדיין.
השוביניזם שנודף מכל משפט - לא עושה שום חשק בכלל להיכנס לויכוח.

אני לא יודעת מה היה שם. בטח לא מפרומו קצר. גם אחרי שאצפה בכתבה לא אחשוב שאני יודעת ומבינה הכל. בשביל זה יש לנו בתי משפט.
אבל האוטומט שלי הוא קודם כל לתמוך בנשים על האומץ לבוא ולספר את הצד שלהן. את התחושות. את החוויות.
בגלל אנשים כאלה אחוז המתלוננת עדיין כל כך נמוך 😔
אז כן - האוטומט שלי הוא לתמוך בנשים שמתלוננת. כל אישה. בכל מקרה. בכל סיפור. בכל סיטואציה. אני איתן. אני מאמינה להן. כי לעשות כזה צעד ולהתמודד עם כל הזבל הזה שיוצא - זה אומץ מטורף. וזה בלי קשר לכתבה הנוכחית שבכלל עדיין לא יצאה...

1 - ההגדרה של אמונה עיוורת זאת אמונה ללא ראיות. את מודעת לכך שלהאמין לאישה שלא מספקת ראיות זאת אמונה עיוורת, בדומה לדת? ארצה שטעני על השאלה הזאת. עוד שאלה שאשמח שטעני עליה - יש עוד מקרים בחברה שדורשים אומץ ע"מ להתלונן על אדם נוסף, למה להם את לא מאמינה אוטומטית?
_
_
_
_
_
2 - לא האשמתי אף אחת בפעם האלף, דחיפת המילים לפה שיש באתר הזה מזעזעת. בערך כל תגובה פה דרשה ממני להבהיר את עצמי כי הוצאתם את דבריי מהקשרם (וקיבלתם גם לייקים על הדרך? כמה אינפנטיליזם). כולה עלו החשדות וסיפקתי לכך בסיס רציונלי ולא ענית לי על תשובתי מלבד לעשות שימוש ציני בפתוס, ותכל'ס גם זה דומה לדת. ההתעלמות הזאת מן האמת הבסיסית וההיגיון הבריא שנמצאים כל הזמן באוויר ופנייה לפתוס ציני וחוסר שימוש בקליפה הפרונטלית של המוח, זה כזה דת.
3 - אין לי טיפה הערכה או כבוד אלייך מהרגע שבו קראת לי שוביניסט. הקלות שמוציאים מילים כמו "שוביניסט" או "מיזוגן" היום היא פאקינג מחרפנת. יש פה נשים נהדרות ומדהימות וחריפות שאוכל להפנות אותך אליהן, והן כולן יגידו לך שאני תמיד, אבל תמיד, מדבר איתן בגובה העיניים. אני תמיד מקשיב למה שיש להן להגיד. אני תמיד רואה בן אדם לפני שאני רואה מין אחר. שוב, זה מאוד דומה לדת, את מסיקה עליי מסקנות לפי דברים שהעתקת מאמריקה ולפי הסיסמאות ששיננת ולא השתמשת בהיגיון הבריא שלך, את לא יודעת עליי כלום וגם אין שום דבר שכתבתי שמעיד על כך שאני שוביניסט.

האמת שזאת מחשבה שעלתה לי מזמן. היום כבר הרבה אנשים לא ניזונים מהדת, אבל פרוגרסיבים חסרי דעה עצמאית שמעתיקים כל דבר מאמריקה מתנהגים לחלוטין כמו דתיים קנאים, ולכך תוכלי למצוא כל מיני מאפיינים, כגון:
1 - השתקה של כל מי שחושב אחרת.
2 - דמוניזציה כלפי כל מי שחושב אחרת. כל מי שחושב אחרת הוא קיצוני ושונא נשים ומסגבירן ואינסל וסימפ ולוזר ואפס שלא הולך לו עם בחורות וגבר רעיל וכו' (נתת לכך דוגמה מצוינת כשקראת לי שוביניסט על לא עוול בכפי).
3 - השתקה של הלוגיקה וההיגיון הבריא. ממבט קטן במציאות, קל מאוד לקבוע שהסבירות שאלוהים קיים היא מאוד נמוכה, עם זאת - מלא דתיים כבר יצקו תבניות מאוד חזקות במוח שלהם, והרציונל שלהם כבר לא משחק תפקיד משמעותי פה, האמת מבחינתם נקבעת לפי העולם הדמיוני שלהם - מגדר זאת דוגמה מצוינת לכך, זה רק מציג בצורה כ"כ חזקה כמה זאת דת. תמיד שיעשע אותי כמה חשיבות אנשים מסוגלים לייחס לקונספט מומצא, דהיינו מגדר. גם אמונה עיוורת בנשים זה חלק מזה, זאת דת קיצונית וקנאית.

סתם ציינתי את זה כי זה מעניין, לפחות אותי. אני חושב שזאת אותה גברת בשינוי אדרת. מגניב לראות דת מודרנית בלי אלוהים. וזה ילך ויתדרדר. יש גם עדויות לכך שבני אדם עכשיו עוברים אבולוציה שלילית ונהיים מטומטמים יותר, פשוט אנשים חכמים עם גנים טובים שהבנים שלהם אמורים לעשות משהו בקושי מביאים ילדים בזמן שמדינות עולם שלישי ממשיכות להשריץ עוד ועוד. הברירה הטבעית באשפתות. האנושות הגיעה כבר ל-peak שלה, מכאן זה רק הולך להתדרדר. ויש נקודה שאני מאוד אוהב לתת כדי לתת insight לתוך האנושות בזמן הקרוב:
https://youtu.be/NgGLFozNM2o
וזה מה שקרה עם הפרוגרסיביזם. ליברליזם זה רעיון מדהים, אבל בני אדם לא מסוגלים להתמודד איתו. כשאתה נותן לבן-אדם חופש הוא מתחרפן, וזה מה שקרה לאנשים. חיים באוטופיה שאפשר לעשות בה הכול - התחרפנו, הכול מסלים נורא מהר, הכול נהיה קיצוני נורא מהר. יש כל מיני רעיונות מדהימים שפשוט לא עובדים בידיים של בני אדם, כמו קומוניזם שזה רעיון פאקינג גאוני שבחיים לא יעבוד כל עוד לא נהיה רובוטים.
Snitch
לפני שנה • 12 בינו׳ 2023
Snitch • 12 בינו׳ 2023
מה דעתי? שצריך קודם כל לחכות לתחקיר עצמו ולא למהר להסיק מסקנות.