בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הכתבה הזאת עשתה לי רע

מי אני באמת
לפני שנה • 12 בינו׳ 2023

הכתבה הזאת עשתה לי רע

מי אני באמת • 12 בינו׳ 2023
https://timeout.co.il/%D7%A2%D7%95%D7%91%D7%93%D7%94-%D7%AA%D7%97%D7%A7%D7%99%D7%A8-%D7%94%D7%9E%D7%9B%D7%9C%D7%9C%D7%94/

נתקלתם?
לא באה לדבר פה על מה היה שם ומה נראה היום בעובדה, בשביל זה יש פה שירשור אחר.
אבל הכתבה הזאת עשתה לי רע באיך שהיא הציגה את הקהילה שלנו

"ייתכן שיש אנשים שמדמיינים את לילות תל אביב כמסיבת סאדו-מאזו מתמשכת לפי מיטב מסורת סדום ועמורה, יש להם בהחלט תדמית כזאת, וכל מע שחלק מחיי הלילה של תל אביב יודע שהתדמית הזאת שגויה"....

וואו. זה החזיר אותי שנים אחורה. לתקופה שבה התדמית של על בדסמ הייתה שזו מחלת נפש. קבוצת הזויים חולים בראש.
זאת הייתה התדמית שהחברה סביבה יצרה.
והכתבה הזאת - זה מרגיש לי בדיוק ככה.

מה דעתכם? האם אני מזגימה? האם גם אתם חווים את זה כשאתם קוראים את הכתבה הזאת?
האם אתם בסבבה עם החותמת הזאת של "סצנה כלל ארצית של מיניות קינקית שהמיינסטרית יתקשה לבלוע"?
StreetCat
לפני שנה • 12 בינו׳ 2023
StreetCat • 12 בינו׳ 2023
דווקא בקריאה שלי היא לא ניסתה להוציא רע את הקהילה הבדסמית, אלא לעשות הפרדה בינה לבין חיי הלילה של תל אביב.
בכתבה שעליה היא מדברת, מציגים את הדברים כאילו מדובר בחיי הלילה ה"רגילים" של העיר, וזה לא נכון, זה נטו נועד כדי לעשות רעש ורייטינג.
נכון לכיום, יש בהחלט הבדל בין השתיים.

ייתכן והניסוח שלה לא היה הכי נעים, כמו שכתבת..
אבל כן, את הבדסמ לא לכולן קל לבלוע, בטח שלא במדינה שמרנית כמו שלנו.
לפעמים כשנמצאים בתוך קהילה לא רואים איך זה נראה מהצד, וכן - זה משהו שלא לכולם קל לבלוע.
לכן הדיסקרטיות, שמירה על פרטיות ואי חשיפת פרטים אישיים בעבודה ובמשפחה.
מי אני באמת
לפני שנה • 12 בינו׳ 2023
יכול להיות שזה פשוט טירגט אותי. לא יודעת. אולי. אבל התחושות שלי כשקראתי את הכתבה לא היו טובות. הרגיש לי ששמים אותנו באיזו מין משבצת כזאת של מוזרים, מנודים, בקצוות של הקהילה. לא יודעת בדיוק להסביר אבל לא אהבתי.
לגבי העובדה שלא חושפים את הנטיה בעבודה וכו. גם אני האמת לא חושפת, אבל לא בגלל שאני מתביישת בזה אלא פשוט בגלל שזה לא עניינו של אף אחד בעבודה מה אני אוהבת בחדר המיטות... עם החברות שלי אני לגמרי פתוחה בנושא (גם הוניליות) וחשבתי שבימינו זה כבר לא כזה דבר מנודה שקשה לעכל...
בכוח המוח{Aion}
לפני שנה • 12 בינו׳ 2023
בכוח המוח{Aion} • 12 בינו׳ 2023
אני חושבת שאת צודקת. יש מאחורי האמירה הזו אג'נדה, והאמירה היא שמדובר ב"אנשים אחרים" אפלים, אנשי שוליים, ולא האנשים הזוהרים של חיי הלילה של תל אביב שכולנו מכירים, וסתם ניסו להכפיש אותם, מסכנים.
הכתבה מנסה להגיד שהסצינה הבדסמית שואבת אנשים אחרים, ולכן מי שמסתובב שם, מסתכן בסכנות האלה במודע.
כל זה כמובן תחת טיעון מטופש, שאנשים אחר כך יתעסקו בכך שהם מכירים או לא מכירים, ולא במה שקרה. לא, למעשה זו צפירת אזהרה, שהעניין הזה לא קרה בבית שלנו, אלא בבית של השכנים המוזרים.
שקוף.
    התגובה האהובה בשרשור
מי אני באמת
לפני שנה • 12 בינו׳ 2023
תודה. לגמרי עזרת לי לבטא את התחושות שלי.
Butterfly Effect
לפני שנה • 12 בינו׳ 2023
Butterfly Effect • 12 בינו׳ 2023
אצטט עוד פער בין משפטים מהכתבה שעשו לי רע מעבר למה שהזכרתם:
"ההשחרה הזאת של "חיי הלילה של תל אביב" משתלבת יפה בקמפיין השנאה הימני נגד העיר וערכיה."
...
"חיי הלילה של תל אביב הם סקסיים, בחיי הלילה של תל אביב הרבה אנשים עובדים קשה כדי לייצר תרבות מועדונים ברמה בינלאומית גבוהה וסביבה בטוחה לכל המבלים, חיי הלילה של תל אביב תמיד מעניינים. "
אני לא חושבת שיש יותר מנותק מהמשפטים האלו. לא היתה פעם אחת במועדון "רגיל" שלא ניסו לגעת בי או להטריד אותי/את חברות שלי, והניסיון הזה להוציא מועדוני פטיש כמועדונים מטונפים שאין בהם חוקים והכל מותר בהם- זה דוחה.
הכתבה הזאת נותנת לי וייבים של תגובות בפייסבוק שקשורות לעניין הזה בסגנון "אלו מסיבות של פסיכים" או "הם אנשים לא נורמטיבים". כאילו אנחנו "מוקצה". מעניין עם כמה בדסמים "נורמטיבים" הם בקשר יומיומי והאם אפילו לא מודעים לכך.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני שנה • 12 בינו׳ 2023
מסכימה. זה כבר בכותרת המשנה. כתבה עם אג'נדה ברורה ומוצהרת שמהותה נסיון לומר "אצלנו אין דברים כאלה" שהוא מגוחך לגמרי.
מי שכתב את זה נראה לי מנותק מהמציאות ממש.

ובלי קשר לתחקיר, המחשבה שמועדוני פטיש הם לא חלק מחיי הלילה של תל אביב, גם היא נראית לי מגוחכת. ברור שזו נישה, אבל מן הסתם היא חלק מהמכלול.
the rain song
לפני שנה • 12 בינו׳ 2023
the rain song • 12 בינו׳ 2023
בחיי הלילה של תל אביב יש המון המון מעשים לא חוקיים. מסלקציות אכזריות ועד הטרדות, אונס וכל הטוב הזה. יש גם כיף לא רגיל למי שבקטע ויש מבחר עצום של מקומות בילוי.
ההפרדה הזו שהכתבה הזאת עושה באמת מגוחכת אבל אני לא בטוחה שזה נובע מ"בדסמ זה חולי נפש"
נראה יותר כאינטרס כלכלי. בכל זאת, יום חמישי!!
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
לפני שנה • 12 בינו׳ 2023
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 12 בינו׳ 2023
גישה מגוחכת של מי שרוצה לייצג את חיי הלילה הלבנים של תל אביב.
כאילו שאלון קסטיאל פעל על הירח ולא בלב חיי הלילה של תל אביב...

לצערנו ניצול של עמדות כוח יכול לקרות בכל מקום, מלשכת הנשיא ועד הפינות של כל אירוע או מסיבה.

ותזכורת - לקהילה כיום קיים משאב סיוע, במסגרת המרכז למיניות אלטרנטיבית
https://yahasim.org.il/line/

-
*אלון קסטיאל )אזהרת טריגר אונס(
https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%90%D7%9C%D7%95%D7%9F_%D7%A7%D7%A1%D7%98%D7%99%D7%90%D7%9C
amy​(נשלטת)
לפני שנה • 12 בינו׳ 2023
amy​(נשלטת) • 12 בינו׳ 2023
צודקת. זה באמת מעליב. אבל זה די נכון שאנחנו לא בדיוק במיין סטרים.