צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

די, חפרתם

ve-ra{Q}
לפני שנה • 13 בינו׳ 2023

די, חפרתם

ve-ra{Q} • 13 בינו׳ 2023
אז אתן מטומטמות ואילצתן אותי לפרסם כאן במקום בבלוג.
הנה, עכשיו זה כאן.

תמותו. הפוסט הזה יהיה כאן. כי יש לו זכות עמידה טובה לפחות כמו, וכנראה טובה יותר, מהחרא שצף מכן- מדווחות מטומטמות.

———

נסיון שלישי להעלאת הפוסט. מי שלא נאה לו מוזמן לפנות את ישבנו המוגדל מהבלוג שלי ולקבור את עצמו בחור תחת אחר. השתדלו להמנע מהמנהג הנלוז וחסר התוחלת של דיווח פוסט. זה מוציא אתכן וול, מטומטמות. תודה.

————

מי ישמע? עוד חלאה. היו ויהיו.

ובאופן לא מפתיע גם המטומטמות שמתפתות לזחול בכיוונו. לצער כולנו כמובן, כי זה מעוות את החברה ביותר מאופן אחד. והאונס והפגיעה הוא הקל שבהם, אם להיות כנים. מטומטמות יש יותר מחלאות כך שאספקת המטומטמות לעולם כנראה לא תיפסק. וכך גם הפיחות הזוחל בערכן בשוק האונס המשגשג. 17 שנה אני בכלוב. לפני כן עוד כמה שנים בערוץ המקביל ב- irc. וזה אחוז נכבד מכלל שנותיי. מעולם לא נגעו בי שלא ברצוני ולא עשו רבע צעד לעברי בלי שיחות חפירה עמוקות של לפחות חודשיים מראש. הייתה לי ילדות דומה לילדותן של ילדות שאוהבות לחקור ולשאול ולבדוק. יענו, קל לא היה. וההתבגרות גם היא לוותה בלבטים וייסורים לרוב. עם זאת לשמור על עצמי ידעתי. בפעם היחידה ששכן ניסה לעשות לעברי מוב בלתי רצוי הוא קיבל בעיטה בביצים ומבט של פנתרה בסמטה חשוכה. אה, ומכוערת אני לא. והייתי לבד בארץ ומחוץ לארץ, במקומות שקראו כמעט לניצול הילדה התועה. וגם שם תמיד שמרתי מרחק בטוח. הטרף לא היה אני הגם שלמסור את עצמי לשפטיו וטפריו של חלאה מצוי יכול היה לענג אותי מקומית ואף לקדם אותי לטווח הרחוק, לא אחת.

אז חלאס עם זיוני המח, ההתחסדות, הליטופים וצמר הגפן המאוס והלעוס שאתם טורחים לעטוף בו כל נקבה מטומטמת ש׳נופלת׳ קורבן לחלאה מצוי. זה רק מצמיח נוספות כאלה במקום למגר את התופעה.
    התגובה האהובה בשרשור
מטפורה
לפני שנה • 13 בינו׳ 2023
מטפורה • 13 בינו׳ 2023
טיעונים טובים בדרך כלל לא צריכים 'קישוטים' מהסוג שהטקסט שלך, למרבה הצער, משופע בהם.

אני מניחה שזה קשור לאותו תחקיר שלא מעניין אותי ושאין לי כוונה לצפות בו, אבל אני כן מגיבה לטקסטים בעייתיים מהסוג הזה, משום שהשיח הציבורי דווקא מאד מאד מעניין אותי.

בימים טעונים אלה, טוב יהיה אם כולנו ניקח נשימה אחת עמוקה לפני שאנחנו מביעים עוד דעה ועוד אחת. במקום אחד מהשני, עלינו לפתח יכולת לפחד - לפחד ממש - מטיעונים א. חלקיים, לא מגובשים, חד צדדים ב. הנובעים ממשקעים, תרעומת וזעם.

יש דרך להביע את הטיעון שמתחבא שם בין הגידופים, בוא ננסה ככה. לא בהכרח יסכימו איתך, אבל לפחות אולי תהיה יכולת להגיב לדברים.
די נו, אנחנו טובים יותר מזה.
ve-ra{Q}
לפני שנה • 13 בינו׳ 2023
ve-ra{Q} • 13 בינו׳ 2023
הפרסום התבצע כך באופן מכוון כדי להצביע על תרבות הדיווח שנובעת, לדעתי, מאותו מקור בדיוק של בריחה מהמציאות, חוסר רצון או יכולת להבין נסיבות וגרוע יותר, חוסר לקיחת אחריות. אם יש לך מה לומר בנושא, לבד מפלפולי ביצים, את מוזמנת. שיח בתחת שלי. כאן אומרים מה שרוצים. כי כאן מביטים למציאות בעיניים בלי לשקר לעצמנו ולטפח נשים שנקלעות לתרבות אונס.
מטפורה
לפני שנה • 13 בינו׳ 2023
מטפורה • 13 בינו׳ 2023
אני לא רוצה להתייחס לנושא מכיוון שאני חובבת מטא. גם אני לא מעריצה את תרבות הדיווח, חופש הביטוי חשוב לי כמו שאני מבינה שהוא חשוב לך. עם זאת, אני שואפת להשתמש בו באופן שמכבד את הטיעונים שלי. אם את מכבדת את השקפת העולם שלך וסבורה שאת יכולה לתרום, אני ממליצה לך לחשוב שנית (ושלישית) על ליטוש, ניסוח ושכלול.

ואותו לקח לכולכם, כל מי שנקלע לכאן וקורא - נסו להיות טובים יותר (ובזה אני בעיקר מתכוונת מלוטשים ומורכבים יותר). במיוחד בימים אלה. כל כך צר לי לקרוא כל מיני טיעוני בלע, שנאה וזעם. בואו ננסה לקחת נשימה עמוקה ולחשוב טיפה יותר לעומק. אם חבר נותן לכם מונולוג נחרץ וחוצב להבות, זו גם אחריות שלכם (כלפי החברה כולה, אבל האמת? בעיקר כלפי החבר) להגיד לו 'חביבי, אתה ממש חמוד, אבל זה לא מספיק טוב. תחזור הביתה, תקרא קצת אופוזיציה ותמשיך לחשוב'. רק ככה נצליח אי פעם לחיות פה יחד.
ve-ra{Q}
לפני שנה • 13 בינו׳ 2023
ve-ra{Q} • 13 בינו׳ 2023
יואו, את מלאה אחותי.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני שנה • 13 בינו׳ 2023
את חושבת שזה שתוסיפי קללות יגרום לפוסט שלך להיות יותר אפקטיבי? זה פחות קריא ככה. קשה לעקוב, קשה להבין מה את רוצה לומר בעצם. יש לך משהו משמעותי לומר או שרק רצית להוציא את העצבים שלך?

זה נראה שיש לך איזה קונפליקט פנימי, ולא טענה מנומקת שבאה מהשכל ושאת יכולה לעמוד מאחוריה. זה נראה ככה בגלל הקללות.
זה שתקראי לאחרים מטומטמות/ים לא יגרום לך להישמע יותר חכמה.

ולתוכן עצמו - אין לי משהו עמוק לומר כי לא נראה לי שחידשת משהו. זה נראה לי כמיחזור חסר מעוף של טיעוני האשמת קורבן מוכרים וחרושים שהופרכו כבר מכל הכיוונים.
בואו כולנו נשמור על עצמנו, אוקיי. אחלה. מי שקורים לה דברים היא בעצמה אשמה. אוקיי. כאילו שאנחנו בתחילת המאה הקודמת ולא למדנו כלום מאז.

ולא צפיתי בתחקיר.
לונדון
לפני שנה • 13 בינו׳ 2023
לונדון • 13 בינו׳ 2023
אני לא מבין
רוב באי הכלוב אם לא כולם למדו הבנת הנקרא

אין האשמת הקורבן יש אמירה של לקיחת אחריות למעשים במצב מסוים ומודעות
למה שעלול חהיות

כאשר מישהו עובר בכביש ולא משנה איך
הוא עלול להיפגע , האשם הם הפוגע הקורבן הוא העובר בכביש , היה והעובר בכביש עבר כשהוא שיכור הוא לא אשם בפגיעה , הוא חא לקח אחריות על מצבו

זה הכל
עכבר​(מתחלף){Yaara-g}
לפני שנה • 13 בינו׳ 2023
עכבר​(מתחלף){Yaara-g} • 13 בינו׳ 2023
קראת האשמת קורבן אחת קראת את כולם.
"אותי לא אנסו אז אי אפשר לאנוס את מי שלא רוצה שיאנסו אותה" - טיעון של רפי השכל שלא מבינים שהם לא מרכז העולם ואפילו לא התבנית שבה נוצקו כולם.
ארגמןן​(אחרת)
לפני שנה • 13 בינו׳ 2023
ארגמןן​(אחרת) • 13 בינו׳ 2023
לא כולן כמוך.. לא כולנו אותו דבר.
קל להגיד כשאנחנו לא בנעליים שלהן. וזה לא משנה כמה דברים את עברת ואיך את התנהלת.. אין אף אדם שבנעליהן חוץ מהן. להגיד מטומטמות זה נוח מהנעליים שלך.. איך והאם זה מועיל? אני לא בטוחה.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שישי ינו' 13, 2023 7:20 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
fkfkeoeofkfk
לפני שנה • 13 בינו׳ 2023
fkfkeoeofkfk • 13 בינו׳ 2023
הנשים האלה הלכו בחוסר שיקול לדעת לבעל מועדון בדסמ לדירה בלי לברר מה, למה וכמה תוך כדי כך שכל מה שעניין אותן זה לקבל תשומת לב מאותו גבר שהן מעריצות.

זה לא לחצות את הכביש שיכור, זה הרבה יותר מזה, זה לשכב על אמצע כביש איילון להאשים את הנהג שדרס אותך.