ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

די, חפרתם

פרלין​(נשלטת){ש}
לפני שנה • 14 בינו׳ 2023
פרלין​(נשלטת){ש} • 14 בינו׳ 2023
BlueBear כתב/ה:
פרלין כתב/ה:
לא… זה לא עובד ככה.

למצוא את עצמך בסיטואציה כזאת קשור למשהו אחר לגמרי מלקיחת אחריות והדרך למנוע את זה לא עוברת באיזו תוכנית פעולה של ״שבי בבית״. נשים נאנסו גם בתקופות שבהן הן הואשמו באונס שלהן. נשים, ובכלל אנשים, נאנסים בכל מיני מקומות ובכל מיני מצבים.

הנשים שם היו יכולות לא להיכנס לגוב האריות אם הן היו מבוגרות יותר, מגיעות ממקום טוב יותר או אולי אפילו אז לא.

את מקצינה את הדברים.
יש הבדל ענק, הבדל ממש עצום בין תשבי בבית לאל תלכי עם גבר זר הביתה או כדוגמה נוספת אל תקחי משקה בבר ממישהו זר אם לא ראית את הברמן מוזג את המשקה.
תלכי, תבלי, תהני פשוט תדעי שיש טורפים בחוץ ותשמרי על עצמך.
אם נדבר מספיק על לשמור על עצמנו זה יחלחל בחברה מספיק כדי להשפיע גם על בנות שמגיעות מבית שבור ומחיים קשים.

התשבי בבית לא מגיע ממני, אלא מוורה.

אין לי שום דבר נגד ללמד אנשים לשמור על עצמן. מפה עד ללקרוא לנאנסות מטומטמות, הדרך ארוכה.
ve-ra{Q}
לפני שנה • 14 בינו׳ 2023
ve-ra{Q} • 14 בינו׳ 2023
מטומטמות נאמר על הסיטואציה הספציפית הזו. על ההליכה העיוורת למקום שלטענתך מזיק לך, ביודעין ובלי להגן על עצמך. אה, ואז אחרי שאת מרגישה תחושת מיאוס, להשאר שם עוד שלוש שעות ׳להתאושש׳ כשהיה מצופה שתברחי החוצה חצי ערומה ותעופי הביתה (לגבי זו הספציפית מודגש שהיה שם בית).
פרלין​(נשלטת){ש}
לפני שנה • 14 בינו׳ 2023
Ve-ra כתב/ה:
מטומטמות נאמר על הסיטואציה הספציפית הזו. על ההליכה העיוורת למקום שלטענתך מזיק לך, ביודעין ובלי להגן על עצמך. אה, ואז אחרי שאת מרגישה תחושת מיאוס, להשאר שם עוד שלוש שעות ׳להתאושש׳ כשהיה מצופה שתברחי החוצה חצי ערומה ותעופי הביתה (לגבי זו הספציפית מודגש שהיה שם בית).

אני לחלוטין יכולה להבין את זה, מכיוון שחשיבה רציונלית לא מאפיינת טראומה כלל וכלל. זה גם סוג של תגובה קפואה, כבדות שמשתלטת על הגוף ובלבול מאוד רציני.

ותכלס? היא כנראה הייתה שתויה ומסטולה. ואם את שואלת אותי, גם אם אואשם בסאחיות ופוריטניות, זאת ה-בעיה.
ve-ra{Q}
לפני שנה • 14 בינו׳ 2023
ve-ra{Q} • 14 בינו׳ 2023
כן. כאמור- אין לך יכולת התמודדות, אל תשתי לשוכרה (שלא לדבר על סמים). לא מוזכר שם סם אונס ולא כפיה לנטילת סמים. זה מטומטם. ואמשיך לומר שזה מטומטם ואם יצטרפו עוד לאמירה הברורה הזו, הקלות שבה נשים זורקות את עצמן לסיטואציות כאלה תהיה פחותה ואולי תהיה בושה כלשהי לפני ששלושה זיינו אותך בתחת בלי ששמת לב.
פרלין​(נשלטת){ש}
לפני שנה • 14 בינו׳ 2023
אני בכלל לא חושבת שזה עניין של בושה.

ורה! את אשה משכילה. את לא מאמינה או מבינה בפסיכולוגיה?

הלוואי שהיה לי זמן לחפור, אבל אין.
ve-ra{Q}
לפני שנה • 14 בינו׳ 2023
ve-ra{Q} • 14 בינו׳ 2023
משכילה, בואי. זה שהצלחתי לא להאנס בסיטואציות מורכבות, לא עושה אותי משכילה. רק קצת פחות מטומטמת.
N e l l a​(אחרת)
לפני שנה • 14 בינו׳ 2023
N e l l a​(אחרת) • 14 בינו׳ 2023
יש את האמירה שחוזרת שוב ושוב שהן חזרו לשם שוב,
את יודעת לפעמים קשה לנו להבין שאנחנו במקום לא טוב ופגיע, קשה לנו להבין שאנחנו נאנסים או חווים התעללות או מנוצלים וכו.

רק שאנחנו מחליטים לצאת מהמקום המסוים הזה אנחנו מבינים שחווינו את מה שחווינו.

דוגמא על עצמי-
בגיל 18 האקס שלי בתל אותי, כי הוא "היה חייב",
בהתחלה זרמתי,ואחכ באמצע האקט אמרתי לו שיפסיק וזה כואב לי וכמובן הוא המשיך.

המשכתי לצאת איתו עוד חצי שנה ואחכ נפרדנו מסיבה אחרת.
לא הייתי שיכורה ולא מסוממת, האם זו אשמתי?
האם הייתי חסרת אחראיות?

ורק אחרי חצי שנה כשהייתי פרודה ממנו הבנתי שנאנסתי.
אז איך את מסבירה את זה שבכל זאת אחרי המקרה המשכתי לצאת איתו כחצי שנה?

לפעמים המוח שלנו מגן עלינו,הוא נכנס למצב הישרדותי ולא מאפשר להבין את הסיטואציה במילואה או לעכל את מה שעברנו ורק שיצאנו משם הוא מרשה לעצמו לשחרר חלקים מהטראומה ולתת לנו את ההבנה שזה מה שעברנו.

חס וחלילה לא משווה
אבל האם כל הנשים והבנות שהיו בכת גואל רצון אשמות בכך שהן היו קורבנות לאיש חולה ?

לא היה כאן אלכוהול לא היה כאן סמים.

רק גבר כריזמטי שהצליח למשוך אליו נשים ולהכניס בהן את דרך הראייה שלו לעולם המעוות הזה.

ולמה *רק* אנחנו צריכות להזהר?
מה עם זה שנתחיל ללמד את הגברים שלנו שגם אנחנו רוצות לפעמים לאבד שליטה להשתכר עד אובדן חושים,ומותר לנו!

ואתם פשוט צריכים לשמור על הזין שלכם בתוך המכנס ואת הידיים בכיסים ולאפשר לנו מקום בטוח.

אז כאלו עכשיו להשתכר ולעשות סמים זה רק לגברים, כי לנשים אסור כי הן צריכות לשמור על עצמן?

הכל קשור לחינוך וצריך להתחיל לחנך גברים שיתנו לנו את האפשרות למקום ומרחב בטוח כדי שגם אנחנו נוכל קצת להשתחרר ולאבד קצת את עצמנו בתוך העולם הדפוק הזה ולרגע לשכוח את הצרות שלנו מבלי שנצטרך "לשמור על עצמנו אובר " רק בגלל שיש לנו כוס וציצי.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שבת ינו' 14, 2023 11:45 am, סך-הכל נערך פעם אחת
ve-ra{Q}
לפני שנה • 14 בינו׳ 2023
ve-ra{Q} • 14 בינו׳ 2023
אין בעיה שתאבדי את עצמך אם סידרת לעצמך מראש כר נח ובטוח ליפול עליו. לא מאבדים את עצמך בקרב אנשים שאת מטילה מראש ספק בכוונותיהם. פשוט לא. זאת אומרת כן, אם בא לך להתאבד. ואז תעשי מה שבא לך כמובן. זה רצון לגיטימי.
לגבייך, בזמן אמת חשבת שהכל בסדר. בדיעבד הרגשת פגועה. המקרה שונה לחלוטין מזה שמתואר בכתבה ההיא. ושוב, הן לא חשבו שהכל שם בסדר, גם בזמן אמת. הן כולן שבות ומדגישות את זה. לפחות זה ייאמר לזכותן (ולחובת ההפקה שלא דאגה כך נראה לייצוג משפטי הולם מראש כך שהן די סינדלו את עצמן לעניין עדות על אונס).
N e l l a​(אחרת)
לפני שנה • 14 בינו׳ 2023
N e l l a​(אחרת) • 14 בינו׳ 2023
Ve-ra כתב/ה:
אין בעיה שתאבדי את עצמך אם סידרת לעצמך מראש כר נח ובטוח ליפול עליו. לא מאבדים את עצמך בקרב אנשים שאת מטילה מראש ספק בכוונותיהם. פשוט לא. זאת אומרת כן, אם בא לך להתאבד. ואז תעשי מה שבא לך כמובן. זה רצון לגיטימי.
לגבייך, בזמן אמת חשבת שהכל בסדר. בדיעבד הרגשת פגועה. המקרה שונה לחלוטין מזה שמתואר בכתבה ההיא. ושוב, הן לא חשבו שהכל שם בסדר, גם בזמן אמת. הן כולן שבות ומדגישות את זה. לפחות זה ייאמר לזכותן (ולחובת ההפקה שלא דאגה כך נראה לייצוג משפטי הולם מראש כך שהן די סינדלו את עצמן לעניין עדות על אונס).

ומי מחייב אותי שבאמת אהיה בטוחה עם הכר הנוח והבטוח שמצאתי לעצמי?
ve-ra{Q}
לפני שנה • 14 בינו׳ 2023
ve-ra{Q} • 14 בינו׳ 2023
נו באמת, אני מקווה שלבחור חברה אחת טובה, כולן מסוגלות.