סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

פרשת ניסן צריכה להזכיר לכם את מהות הבדסם...

נימרייה​(שולטת)
לפני שנה • 17 בינו׳ 2023

Re: פרשת ניסן צריכה להזכיר לכם את מהות הבדסם...

נימרייה​(שולטת) • 17 בינו׳ 2023
"
הצורך העז נוצר כתוצאה של פגיעה בגילאים שונים ודרגת האקסטרימיות לרוב נקבעת לפי הגיל שבו נפגע אותו אדם. "

לא, אני לא יכולה להסכים עם זה באופן אישי. הגישה הזו מאוד מכלילה ומאוד פוגענית כשלעצמה. בגדול זה אומר שאילולה נפגעתי לא הייתי נמשכת לכאב ולשליטה? מה גם שסדיזם ושליטה הם שני מרכיבים שונים שלא תמיד בהכרח מתבתאים אצל אותו אדם.
אני לא שולטת כי אני פגועה ואני לא סדיסטית כי אני פגועה. אבל, גם אם זו הכן תוצאה של פגיעה עם כל הכבוד אליך את זה יגיד לי איש מקצוע אחרי הכרות עמוקה איתי ולא אדם רנדומלי באינטרנט.
סתם שתדע שבתקופת ברית המועצות (אמא שלי תמיד מספרת את זה בהקשר של מה שהסבירו להם בילדות) הרבה פעמים אמרו שלסביות אלו נשים שעברו טראומה מגברים אז בגלל זה ככה הן. אז לא אם אתה לא המטפל המוסמך שלי בבקשה אין מקום לאמירה כללית כזו. זה נשמע מטופש בידיוק כמו הטענה על הלסביות.

"
בדסם מאוד מזכיר לי אוטיזם !! אנחנו מתקשרים מינית בצורה שונה משאר החברה בגלל פגיעה בשלבים מוקדמים (חלק מודעים וחלק לא תמיד).

אם נלך על הקו המשווה לאוטיזם, רק אוטיסט יכול באמת להבין אוטיסט אחר !!! "

ההשוואה הזו פשוט לא ברורה לי אבל אני אמשיך עם קו המחשבה שלך לצורך הרעיון. אתה יודע כמה מגוונים אנשים אוטיסטים? יש לך בכלל מושג על הטווח הרחב של המינוח הזה? אתה יודע כמה מהם מתקשרים נהדר וכמה מהם לא מצליחים לתקשר עם העולם? לא כל זוג אוטיסטים ( לא מאמינה שאני צריכה לומר את זה) יבינו את ראות העולםצ אחד של השני.
אנחנו מתקשרים שונה משאר החברה זה מה שאמרת, ורק מישהו שונה יכול להבין מישהו שונה. לא. ממש לא. אני לא מבינה פינדום (שליטה כלכלית) באמת לא מצליחה לדמיין אפילו את הגירוי המיני סביב זה. כמו שאדם לא מזוכיסט או סדיסט שעדיין שייך לעולם השליטה לא תמיד יבין את הגירוי המיני שלי מלגרום כאב. לא כולם יבינו את כולם.

פני מה שאמרת, אחד מהשניים:
אם אני לא מבינה פינדום אני או לא חלק מהקהילה לטענתך כי אני לא מבינה חלק מבני הקהילה, או שזה סבבה לא לא הבין כי הם לא בני הקהילה. הרי אנשים שזה בוער בהם חייבים להבין כל אדם אחר שזה בוער בו לטענתך.

ומי יחליט במקרה הזה למי מותר להישאר פה? ומי קיבל ציון מספיק גבוה במבחן "החיים דפקו אותנו" כדי להיכנס למועדון?
Drizztpool​(שולט){קושקה שלי}
לפני שנה • 17 בינו׳ 2023
נוגע בעצב כתב/ה:
ste or כתב/ה:
צר לי ההשוואה לאוטיסטים לא ראויה
אני בדסמי יש שאומרים בראד קור
מעולם לא חוויתי טראומה בטח לא מינית
ועדיין אני "סדיסט" ועדיין מחרמן אותי המחשבה של כניעה מולי. ועדיין מליון ואחד דברים

לא היית מגדיר את התקשורת המינית שלך כשונה ??

מדוע אתה לא מסוגל להתקיים עם ונילים, האם זה בגלל שוני בצורך שלך ??

ההתמסרות של הנשלטת עבורך תוך כדי שידור ספיגת כאב עבורך,
לא מחליף את המילים - אני אוהב אותך ??? (אם המילים האלה היו מספיקות עבורך כמו לכל גבר רגיל, לא היית צריך הקרבות)

לא נו, ברצינות שניה, אתה לא באמת מאמין לכל מה שכתבת, נכון?

בתור מי שבדס"מ זורם בעורקיו אני יכול להגיד לך שלפעמים ה"אני אוהבת אותך" מספיק לי מעבר לכל מבט כנוע.
לא מסוגל להתקיים עם וונילים??? מה זה בכלל אומר? כולנו מתקיימים בחברת וונילים במשך רוב חיינו. כולנו מסוגלים לתקשר איתם (אם הם דוברים את השפה שאני דובר), כולנו מסוגלים לחיות בחברת וונילים. אנחנו לא חיים במציאות אחרת, או במדינה מבודדת לחלוטין משל היינו וואקנדה.
התקשורת המינית שלי (Whatever that means) היא לא שונה מזו של אחרים, למעשה, היא בדיוק אותה תקשורת שיש אצל כל אחד אחר - רק שאצלי היא נלקחת לקיצון.
לשם הדוגמה: אצל וונילים - לא = לא, כלומר המילה "לא" היא מילת הביטחון שלהם (הפתעה גמורה!), אנחנו פשוט החלפנו את מילת הביטחון הסטנדרטית באחת משלנו.
זאב פטיש{סאדיסט}
לפני שנה • 17 בינו׳ 2023

זאב פטיש{סאדיסט} • 17 בינו׳ 2023
נימרייה כתב/ה:
"
הצורך העז נוצר כתוצאה של פגיעה בגילאים שונים ודרגת האקסטרימיות לרוב נקבעת לפי הגיל שבו נפגע אותו אדם. "

לא, אני לא יכולה להסכים עם זה באופן אישי. הגישה הזו מאוד מכלילה ומאוד פוגענית כשלעצמה. בגדול זה אומר שאילולה נפגעתי לא הייתי נמשכת לכאב ולשליטה? מה גם שסדיזם ושליטה הם שני מרכיבים שונים שלא תמיד בהכרח מתבתאים אצל אותו אדם.
אני לא שולטת כי אני פגועה ואני לא סדיסטית כי אני פגועה. אבל, גם אם זו הכן תוצאה של פגיעה עם כל הכבוד אליך את זה יגיד לי איש מקצוע אחרי הכרות עמוקה איתי ולא אדם רנדומלי באינטרנט.
סתם שתדע שבתקופת ברית המועצות (אמא שלי תמיד מספרת את זה בהקשר של מה שהסבירו להם בילדות) הרבה פעמים אמרו שלסביות אלו נשים שעברו טראומה מגברים אז בגלל זה ככה הן. אז לא אם אתה לא המטפל המוסמך שלי בבקשה אין מקום לאמירה כללית כזו. זה נשמע מטופש בידיוק כמו הטענה על הלסביות.

"
בדסם מאוד מזכיר לי אוטיזם !! אנחנו מתקשרים מינית בצורה שונה משאר החברה בגלל פגיעה בשלבים מוקדמים (חלק מודעים וחלק לא תמיד).

ההשוואה הזו פשוט לא ברורה לי אבל אני אמשיך עם קו המחשבה שלך לצורך הרעיון. אתה יודע כמה מגוונים אנשים אוטיסטים? יש לך בכלל מושג על הטווח הרחב של המינוח הזה? אתה יודע כמה מהם מתקשרים נהדר וכמה מהם לא מצליחים לתקשר עם העולם? לא כל זוג אוטיסטים ( לא מאמינה שאני צריכה לומר את זה) יבינו את ראות העולםצ אחד של השני.
אנחנו מתקשרים שונה משאר החברה זה מה שאמרת, ורק מישהו שונה יכול להבין מישהו שונה. לא. ממש לא. אני לא מבינה פינדום (שליטה כלכלית) באמת לא מצליחה לדמיין אפילו את הגירוי המיני סביב זה. כמו שאדם לא מזוכיסט או סדיסט שעדיין שייך לעולם השליטה לא תמיד יבין את הגירוי המיני שלי מלגרום כאב. לא כולם יבינו את כולם.

אם אני לא מבינה פינדום אני או לא חלק מהקהילה לטענתך כי אני לא מבינה חלק מבני הקהילה, או שזה סבבה לא לא הבין כי הם לא בני הקהילה. הרי אנשים שזה בוער בהם חייבים להבין כל אדם אחר שזה בוער בו לטענתך.

ומי יחליט במקרה הזה למי מותר להישאר פה? ומי קיבל ציון מספיק גבוה במבחן "החיים דפקו אותנו" כדי להיכנס למועדון?

זהו שאין משפט ואין שופטים !!

זאת הסתכלות אחראית שכל אחד מאיתנו צריך לעשות.

האם האדם שמולי מגיע ממקום של צורך אמיתי ואו שאני פוגע באדם ברגע של חולשה.
זאב פטיש{סאדיסט}
לפני שנה • 17 בינו׳ 2023
MostlyHarmless כתב/ה:
נוגע בעצב כתב/ה:
ste or כתב/ה:
צר לי ההשוואה לאוטיסטים לא ראויה
אני בדסמי יש שאומרים בראד קור
מעולם לא חוויתי טראומה בטח לא מינית
ועדיין אני "סדיסט" ועדיין מחרמן אותי המחשבה של כניעה מולי. ועדיין מליון ואחד דברים

לא היית מגדיר את התקשורת המינית שלך כשונה ??

מדוע אתה לא מסוגל להתקיים עם ונילים, האם זה בגלל שוני בצורך שלך ??

ההתמסרות של הנשלטת עבורך תוך כדי שידור ספיגת כאב עבורך,
לא מחליף את המילים - אני אוהב אותך ??? (אם המילים האלה היו מספיקות עבורך כמו לכל גבר רגיל, לא היית צריך הקרבות)

לא נו, ברצינות שניה, אתה לא באמת מאמין לכל מה שכתבת, נכון?

בתור מי שבדס"מ זורם בעורקיו אני יכול להגיד לך שלפעמים ה"אני אוהבת אותך" מספיק לי מעבר לכל מבט כנוע.
לא מסוגל להתקיים עם וונילים??? מה זה בכלל אומר? כולנו מתקיימים בחברת וונילים במשך רוב חיינו. כולנו מסוגלים לתקשר איתם (אם הם דוברים את השפה שאני דובר), כולנו מסוגלים לחיות בחברת וונילים. אנחנו לא חיים במציאות אחרת, או במדינה מבודדת לחלוטין משל היינו וואקנדה.
התקשורת המינית שלי (Whatever that means) היא לא שונה מזו של אחרים, למעשה, היא בדיוק אותה תקשורת שיש אצל כל אחד אחר - רק שאצלי היא נלקחת לקיצון.
לשם הדוגמה: אצל וונילים - לא = לא, כלומר המילה "לא" היא מילת הביטחון שלהם (הפתעה גמורה!), אנחנו פשוט החלפנו את מילת הביטחון הסטנדרטית באחת משלנו.

אני איש מכירות ומאמן במכירות ושיווק כבעל עסק וחיי בתוך עולם הוניל..

החלום שלי לחיות עם בת זוג ונילית, במציאות אחרי לא מעט נסיונות קצרים מאוד הבנתי שאני רחוק מאוד מאוד מכך..

כשאני מדבר על התקיימות אני מתכוון לזוגיות נורמטיבית..
זאב פטיש{סאדיסט}
לפני שנה • 17 בינו׳ 2023
MostlyHarmless כתב/ה:
שמע, הכללות הן תמיד כייפיות, אבל כשבוחנים לעומק - הכללות בנוגע לבני אדם הן תמיד, אבל תמיד(!!) לא נכונות.

הסיבה לכך שהכללות הן לא נכונות היא שמעצם היותנו בני אדם - אנחנו שונים מאד אחד מהשני. השוני הזה, המגוון, המנעד האנושי, הוא מה שהופך את העולם ליפה כל כך. עם זאת, הגיוון הזה הוא מה שהופך טענות בסגנון "כל מי ש-X הוא בהכרח Y" (או במקרה שלנו "אין בדסמ אמיתי ללא פגיעה יסודית") לחסרות בסיס, לרשת מחוררת שאינה מסוגלת לכלול באמת את כל מכלול המציאות.
אני אומר בתור מי שכן חווה פגיעה, וכן מתמודד עם בעיות כאלה ואחרות - לא כל אחד שמגיע לתחום הוא כזה. אנשים מגיעים לתחום, רחמנא ליצלן, מתוך עניין בתחום (מפתיע, אני יודע). עניין בתחום, צורך כלשהו באקטים כלשהם או בדינמיקה כזו או אחרת, רצון אמיתי להיות מישהו או משהו אחר - כל אלו נמנים בין הסיבות הנכונות להכנס לתחום. אני לא טוען שאין כאלו שנכנסים לזה מהסיבות הלא נכונות, אבל בוודאי שלא כל מי שנכנס לכאן, הצורך מתעורר אצלו בעקבות פגיעה כלשהי או בעקבות מצב נפשי כזה או אחר.

אף אחד לא קם בבוקר ומחליט שלאכול חרא מישבן מיוזע זה מגניב...

אף אחת לא מתעוררת ומחליטה שדם וחריטות בגוף מרגשות אותה...

יש תמיד סיבה עמוקה, מדוע אדם צריך משהו באופן קבוע..

אני יכול להבין ארוע חד פעמי מתוך מקום של תשומי ואו רצון לחוות משהו אחר/חדש

אבל לאנשים שזהו הצורך שלהם, הגדירו את עצמם ככאלה ואת משמעות חייהם וכל זה ללא שום סיבה??
לפני שנה • 17 בינו׳ 2023
נוגע בעצב כתב/ה:
MostlyHarmless כתב/ה:
שמע, הכללות הן תמיד כייפיות, אבל כשבוחנים לעומק - הכללות בנוגע לבני אדם הן תמיד, אבל תמיד(!!) לא נכונות.

הסיבה לכך שהכללות הן לא נכונות היא שמעצם היותנו בני אדם - אנחנו שונים מאד אחד מהשני. השוני הזה, המגוון, המנעד האנושי, הוא מה שהופך את העולם ליפה כל כך. עם זאת, הגיוון הזה הוא מה שהופך טענות בסגנון "כל מי ש-X הוא בהכרח Y" (או במקרה שלנו "אין בדסמ אמיתי ללא פגיעה יסודית") לחסרות בסיס, לרשת מחוררת שאינה מסוגלת לכלול באמת את כל מכלול המציאות.
אני אומר בתור מי שכן חווה פגיעה, וכן מתמודד עם בעיות כאלה ואחרות - לא כל אחד שמגיע לתחום הוא כזה. אנשים מגיעים לתחום, רחמנא ליצלן, מתוך עניין בתחום (מפתיע, אני יודע). עניין בתחום, צורך כלשהו באקטים כלשהם או בדינמיקה כזו או אחרת, רצון אמיתי להיות מישהו או משהו אחר - כל אלו נמנים בין הסיבות הנכונות להכנס לתחום. אני לא טוען שאין כאלו שנכנסים לזה מהסיבות הלא נכונות, אבל בוודאי שלא כל מי שנכנס לכאן, הצורך מתעורר אצלו בעקבות פגיעה כלשהי או בעקבות מצב נפשי כזה או אחר.

אף אחד לא קם בבוקר ומחליט שלאכול חרא מישבן מיוזע זה מגניב...

אף אחת לא מתעוררת ומחליטה שדם וחריטות בגוף מרגשות אותה...

יש תמיד סיבה עמוקה, מדוע אדם צריך משהו באופן קבוע..

אני יכול להבין ארוע חד פעמי מתוך מקום של תשומי ואו רצון לחוות משהו אחר/חדש

אבל לאנשים שזהו הצורך שלהם, הגדירו את עצמם ככאלה ואת משמעות חייהם וכל זה ללא שום סיבה??

קודם כל, כן, יכול להיות שמישהו יקום בבוקר ויחליט שבא לו ללקק תחת מיד אחרי יציאה (קרי: אחרי שבעלת הישבן חירבנה), ואז הוא ינסה את זה פעם אחת ויחליט שזה מדליק אותו. זה לא אומר שיש לו צורך פנימי בוער לכך, זה רק אומר שהוא החליט לנסות - ניסה - נהנה - ממשיך לעשות. אני לא אחזור על ההסבר לגבי זו שהחליטה שדם וחריטות מדליקות אותה, אבל זה פועל על אותו עיקרון. לא, לא תמיד צריכה להיות סיבה עמוקה, לא תמיד קיים באנשם הללו צורך, וגם כאשר קיים הצורך (כמו אצלי) הוא לא נובע מטראומה, מפגיעה פיזית או נפשית או מבעיות כאלו ואחרות.

ומה לגבי אותם אנשים שפשוט החליטו שזה כיף להם? ניסו פעם אחת ונדלקו מהרעיון. יש כאלה, לא מעט.
אולי אתה לא מסוגל להבין את הסיבה שמובילה להתנהגויות כאלו ואחרות של אחרים, אבל זה לא אומר שהמניע של אחרים הוא בהכרח המניע שלך, יתרה על כן - יכול להיות שאין להם מניע והם באמת רק ניסו פעם אחת ואז החליטו שזה כיף להם ונדלקו. יש לי חבר כזה, שאלמלא הייתי לוקח אותו איתנו למסיבה הוא לא היה מגלה על עצמו שהוא נמשך לזה, יתרה על כן - אין לו ממש צורך בזה גם מאז שהוא גילה שהוא נמשך לזה, זה עושה לו כיף, הוא נהנה מזה, הוא היה רוצה לחוות את זה שוב ושוב, אבל הוא יכול לחיות בלי.

עריכה: אגב, שוב נפלת להכללות ("אף אחד לא...") והן שוב לא נכונות.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שלישי ינו' 17, 2023 6:11 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
JunkyRuby{MyLexicon}
לפני שנה • 17 בינו׳ 2023
JunkyRuby{MyLexicon} • 17 בינו׳ 2023
אנחנו הבדסמים האמיתיים לא צריכה סיבה או פגיעה
פשוט נולדנו עם צורך אמיתי ועז, קשה להסביר למי שלא מבין באמת 😍

ורגע ברצינות-

אני מבינה שאתה מגיע ממקום של טראומה. זה המקום שלך.
זה לא חייב להיות המקום של כולם.
כמו שלא כל האמריקאים זהים ולא כל האוטיסטים מתקשרים באופן זהה או אחד עם השני, גם בדסמים הם בסהכ בני אדם עם רצונות, מניעים וצרכים שונים.
לכולם יש סיבות עמוקות להרבה דברים, לא אצל כולנו זה מגיע מטראומה או פגיעה

אני לא חושבת שאני נמצאת במערכת יחסים לא נורמטיבית
לא חושבת שהזוגיות שלנו פחות טובה או נורמלית משל "ונילים" פשוט כי הם לא מדד להשוואה או נורמה לשאוף אליה.
אני ממש מסוגלת להנות מרוך, אינטימיות, דאגה הדדית, אהבה. כל אלו הם לא אנטיתזה לבדסם... זה יכול ואפילו רצוי שיתקיים יחד.

אבל הכי חשוב כאן!!!!
לאכול חרא מישבן לא ירגש אותי בחיים
אבל אתה רואה
זה שאותך כן לא הופך אותך ללא בדסמי בעיניי 😉

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שלישי ינו' 17, 2023 6:16 pm, סך-הכל נערך 2 פעמים
לפני שנה • 17 בינו׳ 2023
JunkyRuby כתב/ה:

ורגע ברצינות-

כמו שלא כל האמריקאים זהים ולא כל האוטיסטים מתקשרים באופן זהה או אחד עם השני, גם בדסמים הם בסהכ בני אדם עם רצונות, מניעים וצרכים שונים.

לא חושבת שהזוגיות שלנו פחות טובה או נורמלית משל "ונילים"
אני מסוגלת להנות מרוך, אינטימיות, דאגה הדדית, אהבה. כל אלו הם לא אנטיתזה לבדסם... זה יכול ואפילו רצוי שיתקיים יחד.

אבל הכי חשוב כאן!!!!
אבל אתה רואה

לא ירגש אותך לאכול חרא מישבן?! ואת עוד קוראת לעצמך בדס"מית?! בושה וכלימה! 😜😜
זאב פטיש{סאדיסט}
לפני שנה • 17 בינו׳ 2023
JunkyRuby כתב/ה:

ורגע ברצינות-

לא חושבת שהזוגיות שלנו פחות טובה או נורמלית משל "ונילים" פשוט כי הם לא מדד להשוואה או נורמה לשאוף אליה.
אני ממש מסוגלת להנות מרוך, אינטימיות, דאגה הדדית, אהבה. כל אלו הם לא אנטיתזה לבדסם... זה יכול ואפילו רצוי שיתקיים יחד.

אבל הכי חשוב כאן!!!!
אבל אתה רואה

אני לא אוכל חרא, אם כבר מאכיל חרא...חחח

לדעתי זוגיות בדסמית יכולה להיות הרבה יותר חזקה ועוצמתית בשל הצורך החזק בהוכחות ורגש עז..

אך שימי לב שכאשר אדם פוגע באחר תמיד פתאום עולים הסברים כמו -

אבא היה דומיננטי מאוד ושלט בבית ביד רמה

האמא היתה עם הפרעות נפשיות וכו
נימרייה​(שולטת)
לפני שנה • 17 בינו׳ 2023

נימרייה​(שולטת) • 17 בינו׳ 2023
נוגע בעצב כתב/ה:
נימרייה כתב/ה:
"

"

זהו שאין משפט ואין שופטים !!

זאת הסתכלות אחראית שכל אחד מאיתנו צריך לעשות.

האם האדם שמולי מגיע ממקום של צורך אמיתי ואו שאני פוגע באדם ברגע של חולשה.

מעולה. אני שמחה שאתה מסכים איתי שכל הטיעונים שלך היו הזויים פשוט (אחרת בטח הייתה מגיב גם למה שאמרתי עליהם אם כבר טרחת לענות לי)
ושנינו מסכימים שאף אחד לא מחליט על האחר. אז כל אחד אחראי באופן אישי לוודא שאנחנו לא פוגעים באחרים- בטוח שפוי ובהסכמה.