לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

יתרונות של נשואים עם נשואות

Silencewoman
לפני שנה • 18 בינו׳ 2023

יתרונות של נשואים עם נשואות

Silencewoman • 18 בינו׳ 2023
יש ובהחלט בשפע..
אבל האתם מעדיפים להיות עם אדם באותו הסטטוס? (נשוי עם נשואה למשל)
או שאתם מעדיפים גרושים/רווקים כי הם יותר זמינים ?

מעניין לשמוע את דעתכם בנושא
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 18 בינו׳ 2023
WitchFuneral​(שולט) • 18 בינו׳ 2023
אני די בטוח שגם מבחינת גבר נשוי (בדר"כ), קשר עם בחורה נשואה זה קשר לא כדאי. זה גם בהחלט רומז בצורה מאוד ברורה על טבע בוגדני ומסתירני בהנחה שמדובר בקשר מונוגמי.
*אני לא תוקף או משהו, אני בסה"כ מניח מה יקרה במצב כזה. לא מעבר.
AllyCat​(נשלטת)
לפני שנה • 18 בינו׳ 2023
AllyCat​(נשלטת) • 18 בינו׳ 2023
WitchFuneral כתב/ה:
אני די בטוח שגם מבחינת גבר נשוי (בדר"כ), קשר עם בחורה נשואה זה קשר לא כדאי. זה גם בהחלט רומז בצורה מאוד ברורה על טבע בוגדני ומסתירני.

למה החלטת את זה? קודם כל אני מניחה שכותבת הפוסט התכוונה לגברים ונשים נשואות במערכת יחסים פתוחה ולא כשזה בגידה. ומה ההבדל בין גבר נשוי לאישה נשואה? למה להיות גבר נשוי זה סבבה אבל אישה נשואה היא בהכרח בוגדנית ומסתירנית?
וגם, מזכירה שקשרים הם לא בהכרח גבר-אישה. יש גם חד מיניים ומה שבנהם. אז לפי ההיגיון שלך גבר נשוי לא ירצה ללכת רק עם אישה נשואה, או גם עם גבר נשוי?
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 18 בינו׳ 2023
AllyCat כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
אני די בטוח שגם מבחינת גבר נשוי (בדר"כ), קשר עם בחורה נשואה זה קשר לא כדאי. זה גם בהחלט רומז בצורה מאוד ברורה על טבע בוגדני ומסתירני.

למה החלטת את זה? קודם כל אני מניחה שכותבת הפוסט התכוונה לגברים ונשים נשואות במערכת יחסים פתוחה ולא כשזה בגידה. ומה ההבדל בין גבר נשוי לאישה נשואה? למה להיות גבר נשוי זה סבבה אבל אישה נשואה היא בהכרח בוגדנית ומסתירנית?
וגם, מזכירה שקשרים הם לא בהכרח גבר-אישה. יש גם חד מיניים ומה שבנהם. אז לפי ההיגיון שלך גבר נשוי לא ירצה ללכת רק עם אישה נשואה, או גם עם גבר נשוי?

תיקנתי. זה בהנחה שמדובר בקשר מונוגמי ומכירת שקרים לצד השני. סליחה על אי ההבנה.
כמהת-יער
לפני שנה • 18 בינו׳ 2023
כמהת-יער • 18 בינו׳ 2023
WitchFuneral כתב/ה:
אני די בטוח שגם מבחינת גבר נשוי (בדר"כ), קשר עם בחורה נשואה זה קשר לא כדאי. זה גם בהחלט רומז בצורה מאוד ברורה על טבע בוגדני ומסתירני בהנחה שמדובר בקשר מונוגמי.

לא, כי הוא לא בוגדני ומסתירני אם הוא נשוי.
על פוליאמוריה שמעת?

אני אישית מעדיפה גרושים מטעמים לוגיסטיים. הם גם לא רוצים שאהיה אמא של הילדים שלהם, והם גם גרים לבד בדרך כלל.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 18 בינו׳ 2023
שוב, לא דיברתי על קשרים פוליאמורים. דיברתי על קשרים מונוגמים. בכללי מכירת שקרים לאדם שקרוב אליך זה רעיון לא טוב, זה לא קשור דווקא למונוגמיה.
כמהת-יער
לפני שנה • 18 בינו׳ 2023
כמהת-יער • 18 בינו׳ 2023
ועדיין לא תיקנת את היחס הלא-סימטרי. אישה נשואה שמנהלת קשר עם גבר נשוי שמסתיר, לא פולי, הוא לא מסתירני ובוגדני?
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 18 בינו׳ 2023
לא נתתי יחס א-סימטרי. בסה"כ עניתי מנקודת מבט של גבר כי אני רגיל לענות בלשון זכר ומנקודת המבט שלי. כל עוד לא התייחסתי לנקודת מבטה של האישה וטענתי שבמקרה הפוך יש לנהוג אחרת, את לא יכולה לקבוע מה היחס שנתתי לה.
bondman​(נשלט){FLR}
לפני שנה • 18 בינו׳ 2023
bondman​(נשלט){FLR} • 18 בינו׳ 2023
ברור שלנשוי/ה עדיף נשואות או נשואים.

ככה כל הצדדים באותו מקום.

אפילו כתוב: אשר אסר לנו את הארוסות והציר לנו את הנשואות.
icon_smile.gif
    התגובה האהובה בשרשור
זוג פלוס​(שולטת)
לפני שנה • 18 בינו׳ 2023
זוג פלוס​(שולטת) • 18 בינו׳ 2023
מכיון שאצלנו למשל הזמן הפנוי היחיד הוא בעיקר בסופי שבוע, אז עניין הזמינות מוביל לכך שזה מסתדר דווקא יותר עם הלא נשואים/ות שהם לא בעלי משפחה וילדים, ממוקמים והרבה יותר גמישים ופנויים להפגש.