אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

זר שמאונן על המראה שלכם

פרידריך ניטשה
לפני שנה • 19 בינו׳ 2023

זר שמאונן על המראה שלכם

פרידריך ניטשה • 19 בינו׳ 2023
האם הייתם רוצים לדעת על אדם שלא היה בינכם קשר מיני שאונן על המראה שלכם (בעקבות תמונת ערום שפרסמתם בכלוב/ תמונה בבגד ים שפרסמתם באינסטגרם/ הכרות ממשית אתכם)??

איך הייתם מגיבים אם אותו אדם היה משתף אתכם (בצורה מנומסת ומכובדת, נטו בשביל להחמיא) בכך שהוא אונן עליכם?

האם התגובה שלכם הייתה משתנה אילו האדם המאונן משתייך למין שאינכם נמשכים אליו?

(התשובות שלי אישית - באחת מהתגובות בשרשור)
השאלות מנוסחות בלשון זכר מסיבות שרירותיות, אבל הן מופנות לכל המינים והמגדרים. נו, מה
ivy​(נשלטת)
לפני שנה • 19 בינו׳ 2023
ivy​(נשלטת) • 19 בינו׳ 2023
לדעת? לא. שיעשו מה שבא להם, אבל בלי להקריפ (ומניסיון, זה מקריפ!)
    התגובה האהובה בשרשור
the rain song
לפני שנה • 19 בינו׳ 2023
the rain song • 19 בינו׳ 2023
Ivy poison כתב/ה:
לדעת? לא. שיעשו מה שבא להם, אבל בלי להקריפ (ומניסיון, זה מקריפ!)

סופר מקריפ.
חס וחלילה לדעת.
פרידריך ניטשה
לפני שנה • 19 בינו׳ 2023
פרידריך ניטשה • 19 בינו׳ 2023
אישית, לי זה מאוד מחמיא לדעת שמישהו אונן על המראה שלי (ובתנאי שהמאונן מספר את זה בצורה מנומסת ומכובדת).
זה יחמיא גם אם גבר יספר לי את זה (למרות שלצערי איני נמשך לגברים).

ובפן הקומי - מם שפרסמתי פעם פעם פעם ושקשור לנושא הזה:
https://thecage.co.il/blog/bblog/edit.php?postid=1305324
מלישס​(סדיסטית)
לפני שנה • 19 בינו׳ 2023
מלישס​(סדיסטית) • 19 בינו׳ 2023
כמות הפעמים שאנשים החליטו לציין זאת מולי..
תמיד מחמיא .
מתי זה מפריע לי?
אם זה הדבר הראשון שאדם זר אומר לי,
לפני שמפתחים שיחה,
זה דיי קריפי בעיניי ומבחינתי הוא שרוף אצלי..
והכי גרוע זה אלו שמרגישים צורך גם לשלוח וידיאו שלהם מאוננים על התמונה ,
וזה בלי שום שיחה ושום דבר..
מה שכן , אם זה אדם שאני נמשכת אליו ,
ויש בניני איזשהו קשר , זה מדליק.
ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
לפני שנה • 19 בינו׳ 2023
אני מאוד לא רוצה לדעת מתי ועל מה והאם האחרים מאוננים. אם אדם זר משום-מה יחליט לספר לי שהוא אונן, אני אבקש ממנו לא לפנות אלי יותר.
זאלופון​(שולט)
לפני שנה • 19 בינו׳ 2023
זאלופון​(שולט) • 19 בינו׳ 2023
מחמיא, ולא רק על המראה. מחמיא שחושבים עליי, ויזואלית או באופן אחר, בזמן שמאוננים. גם אם מדובר בגבר.

אם אישה תשתף אותי בכך שאוננה עליי זה יהיה נחמד ומשמח. גבר? פחות. לאו דווקא משום שאני לא נמשך לגברים כמו מפני שעם גבר תמיד יש תחושה שהוא מכוון ליותר מאשר סתם שיתוף.
AnnoyingLittleBitch​(נשלטת){PM}
לפני שנה • 19 בינו׳ 2023

Re: זר שמאונן על המראה שלכם

ממש לא רוצה לדעת.
שיעשה מה שהוא רוצה ויהנה, שיבושם לו. אבל אני לא צריכה ולא רוצה לדעת.

הייתי אפילו נגעלת. זה אדם זר לחלוטין. זה קריפי ממש. לא רוצה לשמוע על שום דבר שקשור לאוננות שלו בכלל.

ואני כבר יוצאת מנקודת הנחה שמדובר בגבר, לא נשמע לי סביר שאישה תעשה דבר כזה. אז מלכתחילה מדובר במין שאני נמשכת אליו.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני שנה • 19 בינו׳ 2023
מצד אחד ממש מחמיא, מצד שני אם מישהו בא ומספר לי על זה אז מייד עולה השאלה למה הוא מספר לי על זה ואם הוא מצפה לתגובה.

זה לא שאני לא רוצה לדעת שאנשים מאוננים על תמונות שלי, האגו שלי היה קופץ על המידע הזה. אבל אני לא רוצה שאנשים יספרו לי על האוננות שלהם. זה בעצם החלק המקריפ - שבנאדם מכניס אותי למקום אינטימי שלו שלא רציתי ולא ביקשתי להיות בו, ויוצר בינינו שיח שלא רציתי שיהיה בינינו.
לצורך הדוגמה אני חושבת על אנשים שדיברו איתי בצ'ט ורצו לתאר לי על מה הם מאוננים - לא קשור אלי, סתם רצו לשתף. אני תמיד מסרבת להצעה הזאת ותמיד מוקרפת כשעושים לי את זה בלי רשות, כי... לא רוצה את הזין שלך בחיים שלי! לא רוצה לדבר עליו, לא רוצה לחשוב עליו, לא רוצה לשמוע תיאורים של החוויות שלך.

וואלה עכשיו שאני חושבת על זה, בתור סטרייטית, אם אשה תגיד לי דבר כזה אז יש מצב שארגיש אחרת. גם אז תעלה השאלה למה היא מספרת לי את זה, וגם אז אם היא תנסה לצאת מזה לאינטרקציה זה יהיה מקריפ ומטריד, אבל אם היא תענה "סתם רציתי שתדעי כדי שתרגישי טוב עם עצמך" אז אני אאמין לה שזאת האמת ואקח את זה כמחמאה. אם גברים יותר קשה לי לבוא בטוב ולהניח תום לב פשוט כי עם גברים (ורק איתם) זה כבר קרה לי כמה פעמים (שמישהו רצה לספר לי על מה הוא מאונן ועניתי שלא רוצה והוא התעקש ואז אמר טוב בסדר ואז ניסה לעשות את זה בכל זאת. זה מבעס לאללה ההתנהגות הזאת) אז יותר קשה לי לשמור על פתיחות ולהיות אופטימית.

חחח יוצאת לי תגובה ארוכה וחופרת כי אני ממש ברגשות סותרים. כי אני מדמיינת את רגע הגילוי ומרגישה שהאגו שלי ממש מפרפר מרוב שמחה. זה ממש מחמיא! בטח שהייתי רוצה לדעת! אבל כשאני מדמיינת מישהו בא ומספר לי את זה אז בעע, לא רוצה, זה לא נעים וזה מקריפ. פערים בין פנטזיה למציאות? icon_smile.gif

חי חי. הלוואי וזה לא היה מקריפ אותי. הסיבה היחידה שזה מקריפ אותי היא נסיון חיים.
Reina N​(שולטת)
לפני שנה • 19 בינו׳ 2023
Reina N​(שולטת) • 19 בינו׳ 2023
חד משמעית ל-א!
תאונן את עצמך למוות מבחינתי למה למען השם שתבוא ותספר לי על זה?
מה מצופה שתגיבי לזה בכלל למחוא לו כפיים להגיד לו כל הכבוד שהוא קריפי מספיק לדווח לך אחרי?!