שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

✊ אנחנו מזמינות אתכם/ן לייצר שינוי! *אנחנו* יכולות/ים לשנות!✊

המרכז למיניות אלט'
לפני שנה • 19 בינו׳ 2023

✊ אנחנו מזמינות אתכם/ן לייצר שינוי! *אנחנו* יכולות/ים לשנות!

המרכז למיניות אלט' • 19 בינו׳ 2023
בואו לאירוע שולחנות עגולים ליצירת תכניות פעולה להתמודדות ומניעת פגיעות מיניות במגוון מישורים - מסיבות, אינטרנט, הנגשת מידע ויחס לנפגעות ופוגעים.

לאחרונה פורסם התחקיר אודות "המכללה", אשר חושף אלימות מינית בתוך הקהילה שלנו.

לפי המידע שבידינו, חלקו מפניות לקו הסיוע שלנו, חלקו מתוך פרסומים כי קיימות פגיעות רבות נוספות סביב מגוון מקרים בקהילה שלנו.

אנחנו רואות בחשיפות הללו, קריאת השקמה לקהילה וקריאה לפעולה אישית וקהילתית בשביל למנוע ולהתמודד טוב יותר עם פגיעות.

נציין כי החשיפות הללו משמשות בידי גורמים בשביל להדביק ולחזק סטיגמה וכי זאת ההזדמנות שלנו להראות לעולם כי הסכמה היא הערך העליון שלנו כקהילה.

אין צורך בנסיון קודם או כישורים ספציפיים - רק ברצון להשקיע בעצמינו מעצמינו. כל אחת.ד יכול.ה לתרום במשהו!

אנחנו יכולות.ים לדוגמא לייצר הדרכות אונליין שיהוו תנאי לכניסה למרחבים ורטואליים, או להקים קבוצה שמנגישה מידע, או להקים נציבות לטיפול בפגיעות מיניות ועוד הרבה יותר!

ההשתתפות בהרשמה בלבד

להרשמה:
https://thecage.co.il/events/?events_users_concept=view_date&d=2023/2/7
    התגובה האהובה בשרשור
תמרעה המרטשת​(שולטת)
לפני שנה • 19 בינו׳ 2023
באמת כל הכבוד לכם, זה לא מובן מאליו.

אגב אני חושבת שאחת הבעיות שלנו זה שבתור קהילה, מה שקורה בקהילה נשאר בקהילה. כלומר אין דיבור על זה בחוץ. מה שנקרא ״אה כולם כבר יודעים״.

לדעתי צריך ליצור איזשהו חיבור עם תחנות משטרה, לפחות במרחב תל אביב והסביבה ובאמת להסביר על סשן בדסמי בטוח ובהסכמה ואחד שלא. הדרכות למיניהם. אם הם יצחקו לנו בפנים, אז לחלוטין לחשוף את זה בתקשורת שהמשטרה לא מעוניינת לעזןר לנפגעות ונפגעים בגלל דעה קדומה. זה מעצבן שבארץ שמרנית כמו שלנו גם אם נאנסת, זו כנראה אשמתך כי הלכת למסיבת סקס.
צורת החשיבה הקלוקלת של מערכת האכיפה היא הבעיה ואיכשהו צריך לפוצץ את הבועה הזו.
הלן הדובה
לפני שנה • 19 בינו׳ 2023
הלן הדובה • 19 בינו׳ 2023
תמרעה המרטשת כתב/ה:

אגב אני חושבת שאחת הבעיות שלנו זה שבתור קהילה, מה שקורה בקהילה נשאר בקהילה. כלומר אין דיבור על זה בחוץ. מה שנקרא ״אה כולם כבר יודעים״.

לדעתי צריך ליצור איזשהו חיבור עם תחנות משטרה, לפחות במרחב תל אביב והסביבה ובאמת להסביר על סשן בדסמי בטוח ובהסכמה ואחד שלא. הדרכות למיניהם. אם הם יצחקו לנו בפנים, אז לחלוטין לחשוף את זה בתקשורת שהמשטרה לא מעוניינת לעזןר לנפגעות ונפגעים בגלל דעה קדומה. זה מעצבן שבארץ שמרנית כמו שלנו גם אם נאנסת, זו כנראה אשמתך כי הלכת למסיבת סקס.

האמת? שזה רעיון לא הכי הזוי. הסברה למשטרה כדי שיבינו... זה אחריות רצינית אבל אולי זה יעשה משהו טוב.
בכללי הסברה זה דבר טוב.
Bite Twice Shai
לפני שנה • 20 בינו׳ 2023
Bite Twice Shai • 20 בינו׳ 2023
תמרעה המרטשת כתב/ה:

רעיון מעולה! ממש נשמח לראות אותך בערב!

זה נכון, יצא לי להיות בחקירה ולראות איך חוסר היכולת להסביר את מה שקרה, מה זה בכלל בדסמ ומתי זה הסכמה, מקשים מאוד על נפגעות, זה חוסר אונים גדול. אני חושב שצריך לעניין בזה את המשטרה ולהסביר להם מה הערך שלהם לזה בחקירות שלהם. אני חושב שזה פחות עניין של אפלייה בגלל דיעה קדומה. אבל בכל מקרה, אם יש לנו כוח וכל אחד ואחת פה יתנו קצת מעצמן/ם, אז אנחנו יכולים להשיג את זה ועוד הרבה יותר. במיוחד עכשיו כשתשומת הלב על הקהילה הבדסמית.

אני חושב שיש גם לא מעט מה לעשות בחלק הזה של "אה כולם כבר יודעים".
Little Dreamer​(מתחלפת)
לפני שנה • 20 בינו׳ 2023

אני אישית ארגיש יותר בנוח לדבר על מחשבות שלי פנים אל פנים ..

Little Dreamer​(מתחלפת) • 20 בינו׳ 2023
המרכז למיניות אלט' כתב/ה:
אתם/ן ממש מוזמנים/ות להגיב על הפוסט הזה -

באילו דברים חשוב לכם/ן שנדון?

יש לכן/ם כבר רעיונות לשיפור?
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
לפני שנה • 20 בינו׳ 2023
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 20 בינו׳ 2023
יש שתי חוליות בשרשרת שלדעתי צריכות הדרכה - האחת היא חוקרים.ות של תקיפה מינית והשניה היא אנשים שעוסקים בתיקי תקיפה מינית בפרקליטות.

קצת מידע ויכולת הבנה מהי הסכמה מודעת בתחום שבו "לא" יכול להיות "כן, תמשיך" יכולים לעזור הן ביחס למתלוננים.ות והן בהחלטות על הגשת כתבי אישום.
Miss X​(שולטת)
לפני שנה • 20 בינו׳ 2023
Miss X​(שולטת) • 20 בינו׳ 2023
מסכימה לגבי הדרכה למשטרה ולפרקליטות ונראה לי שגם לשופטים.

המפגש יהיה פיזי או אונליין? ובאיזו שעה? באירוע לא צוינה שעת מפגש.
Totally4u​(נשלט)
לפני שנה • 20 בינו׳ 2023
Totally4u​(נשלט) • 20 בינו׳ 2023
לא מאמין שיקחו תלונה של גבר נשלט שעבר אונס ברצינות
המרכז למיניות אלט'
לפני שנה • 21 בינו׳ 2023
המרכז למיניות אלט' • 21 בינו׳ 2023
Miss X כתב/ה:
מסכימה לגבי הדרכה למשטרה ולפרקליטות ונראה לי שגם לשופטים.

המפגש יהיה פיזי או אונליין? ובאיזו שעה? באירוע לא צוינה שעת מפגש.

המפגש פיזי.
מתחיל בשעה 20:00 בפלורנטין האוס בתל אביב. מתסיים ב-23:00
נוסיף את זה. תודה על תשומת הלב.