שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

הנה מי שהורס לכם באמת

Bite Twice Shai
לפני שנה • 23 בינו׳ 2023

הנה מי שהורס לכם באמת

Bite Twice Shai • 23 בינו׳ 2023
ולא, כפי שהאשימו פה, אירגון שקם ונותן פה שירות למי שעברו פגיעה מינית, עושה קורסים ל-DM, מעגלי שיח, מגביר מודעות, אינדקס והכשרות מטפלים.
לא אנחנו הורסים.

הפוסט מתוך "קול שורדות הזנות בישראל". ויש עוד בעוד מקומות:

שורדת אנונימית כותבת:

ישנו קשר סמוי בין זנות ובידיאסאם. הינה אמרתי את זה! קשה לשים את האצבע על המיקום המדויק, אבל הוא שם. אני מכירה את עולם הבידיאסאם ואת עולם הזנות ביחד ולחוד, על כן אני מרגישה צורך, בייחוד עכשיו, לדבר על הקשר הלא מדובר. לשמחתי הרבה, שורדות זנות זוכות בזמן האחרון להכרה מסוימת בכל הנוגע לנזקים ולחוסר הלגיטימיות של "המקצוע" המשפיל והמצלק הזה. לעומת זאת, שורדי או נפגעי פרקטיקת הבידיאסאם נמצאים בחשיכה ואינם מיוצגים או מדוברים. אם מישהו ינסה למצוא מידע נגיש על השלכות או נזקים שהפרקטיקה הזו גורמת, כמו עדויות או ראיונות עומק, סביר להניח שהוא לא ימצא, מאותן סיבות שגם נזקי הזנות הושתקו עד לא מזמן: הבושה, האשמה, ה"היא ביקשה את זה", ובעיקר הבורות. ההקבלה הראשונה בין שני העולמות הללו היא, ששניהם נעשים דרך/על הגוף או הנפש למען עוררות מינית. בשניהם יש שולט ונשלט. שניהם לרוב מתקיימים במחשכים, והיכולת להיפגע פיסית או נפשית כשלוקחים בה חלק היא עצומה.
-
הסרט "50 הגוונים של אפור" הוא ה"אשה יפה" של הבידיאסאם. הוא הנגיש, נרמל ויצר רומנטיזציה מטופשת לפרקטיקה שעלולה בקלות להיות הרסנית. מאז עברו הרבה מים בנהר. כיום, פרקטיקת הבידיאסאם זוכה להכרה נרחבת יותר, ומצטרפים אליה לא מעט אנשים שמשווים אותה לחופש מיני, לביטוי העצמי ולמימוש פנטזיות באשר הן. שמתי לב, שבקהילת הבידיאסאם יש שימוש נרחב במושגים מעולם הריפוי, או שימוש במושגים שממבט ראשון ולא מעמיק ישמעו לך לגיטימיים ואחראיים. להלן מספר מושגים מעולם הבידיאסאם (אותם שאבתי מאתרי בידיאסאם מוכרים בארץ), לצד ההקבלה שראיתי במו עיניי וחוויתי דרך גופי בזנות:
-
סאב ספייס (Sub space): מצב שבו הנשלטת (או הנשלט) נמצאת בסשן אלים מילולית או פיזית ופתאום מתנתקת מעצמה, מתמסרת לשולט, סף הכאב שלה גבוה בהרבה מבדרך כלל, ולעיתים ניתן להרגיש עונג מתחושת הריחוף הזאת. בזנות אנחנו קוראים לזה "דיסוציאציה".
-
מילת ביטחון: מילה שבה הנשלטת יכולה להשתמש, כשהיא רוצה להפסיק סשן. לטעמי, זה "כיסוי תחת" עבור השולט. אישה בדיסוציאציה או סאב מוד (sub mode) לא בהכרח תשתמש או תקלוט, שזה הזמן לזעוק את מילת הביטחון. לפעמים, הנשלטת מלכתחילה מבקשת לרצות, או שיש לה רצון לחוות שליטה או כאב, שהביאו אותה מראש "להיות נשלטת". לכן, אי אפשר לצפות לשימוש מהיר ואינסטינקטיבי במילת הביטחון.
-
משחקי סכין: משחקים שבהם יש שימוש באביזר חד ובסכין כגירוי פחד; קרה גם קרה בזנות.
-
משחקי דם: משחקים בהם הנשלט מדמם או בסכנה לדימום; כנ"ל.
-
החפצה: התייחסות לאדם כחפץ לכל דבר ועניין, שימוש בו כחפץ, כמו עציץ, שולחן או כיסא... אחיות שלי, מי לא הרגישה את זה?
-
חיתוך: יצירת חתכים אסתטיים ומדויקים , לעיתים תוך החדרת צבע, להשארת סימן קבוע. טוב, אצלנו זה פחות מדויק ואסתטי.
-
אבא שולט ילדה קטנה (DDLG): אנשים שמקבלים עוררות מינית, כאשר הנשלטת מדמה פעוטה או ילדה קטנה. כשאני הייתי בסיטואציה הזו, הרגשתי שמולי עומד פדופיל.
-
פט פליי (pet play): אנשים שמקבלים עוררות מינית, כאשר הנשלטת מדמה שהיא חיה.
-
יש עוד המשך והרבה מושגים; פירטתי רק חלק קטן מהם. לסיום, עולות בי שתי שאלות או הקבלות:
-
1. יגידו, שבידיאסאם הוא בחירה מתוך הסכמה נלהבת. יהיו שיגידו את אותו הדבר על זנות. יגידו שזכותה של אישה על גופה - להיפצע, להיפגע מנטלית ופיסית. יגידו את אותו הדבר על זנות. יגידו שאם יקפידו על חוקים מגנים, ישמרו על בריאות ושלמות הגוף, מרחב בטוח ונירמול חברתי, זה יעצים את ה"קהילה" וייצר מרחב לא פוגעני . אומרים את זה גם על זנות, וכבר הוכח כלא נכון.
-
2. ניסן וחבריו ב"מכללה" היו דמויות ידועות בסצנה הזאת. היו כאלה בקהילה שלא הסכימו עם דרכיהם, והיו כאלה שהלכו ליהנות במועדון שלהם ופרנסו את הרשע. כך או כך, קהילה יקרה: אתם ידעתם!!! ידעתם ושתקתם!!!!! היום אתם אומרים שהוקעתם אותם מתוככם, כי הם לא מייצגים. תודה רבה למערכת "עובדה" שגרמה לכם להוקיע אותם. חבל שזה לא קרה יום קודם לפני השידור. או, במקרה שלי, שנתיים.
זאב פטיש{סאדיסט}
לפני שנה • 23 בינו׳ 2023
זאב פטיש{סאדיסט} • 23 בינו׳ 2023
1. הבדסם גדל מתוך תעשיית הסקס ובצמוד אליו, זה שעם הזמן זה קיבל אופי לגיטימי וחוקי זה כבר אחרי כמה וכמה תהליכים...

בשנות השמונים רוב הבדסם היה מבוסס על התקשרות עם שולטות בתשלום ואפילו שולטים וסאדיסטים, היה ניתן להשיג נשלטות בתשלום והפירסומים לקשרים כאלה היו במגזינים של פורנו וכך גם היכרויות בדסמיות ולפעמים היית מוצא עלון בחנויות סקס (לפני הצאטים)..

2. התרבות הפופוליסטית הביאה את הבדסם למחוז של מגניב וקול ללא צורך אמיתי בוער, רק תשומי וניסיון להוסיף אקשן לחיים..

לא רק שהרבה ידעו והעדיפו לסגור עין, יש כאן לא מעט שקיבלו זמן במה ואף תומכים נלהבים בניסן ושות...

אישית - אני מעולם לא הלכתי למסיבות למעט פעמיים בדאנגן כשהיה ביפו וכבר אז הבנתי שאין לי מה לעשות במועדון הזה.

תתפלאו - אבל דווקא כאשר הבדסם היה במחתרת ואו בתשלום, היה יותר ערך וערכיות ולא היו אנשים שאין בהם צורך בוער אמיתי..
טלי35​(שולטת)
לפני שנה • 23 בינו׳ 2023
טלי35​(שולטת) • 23 בינו׳ 2023
מה התשובות שלך לטענות האלו שלה?
על סאב ספייס ודיסוציאציה למשל.
אשמח לשמוע ולהבין.

(במאמר מוסגר אגיד שה"לכם" עורר בי תחושה לא נעימה. לא אהבתי את ההתנסחות.
אבל זה לא הכיוון שהייתי רוצה שהדיון ילך אליו ובאמת רוצה להבין את מה ששאלתי)
Bite Twice Shai
לפני שנה • 23 בינו׳ 2023
אני אשמח שאנשים ייפתחו פה את הדיון. יש לי מחשבות אבל ממש בא לי לראות מה זה מעלה באנשים. היא די קוטלת את הפרקטיקות שלנו.

תודה רבה על הפידבק לגבי הניסוח. אני בהחלט מופעל והדבר הזה בוער בתוכי. לומד תוך כדי.

אבל גם זוכר שזה נושא שמפעיל מאוד אחרים. בכל ניסוח. וגורר אלימות, לפעמים עד נסיונות ואיומי רצח על מי שמתעסק בו - בכל קהילה.

אני סקרן כמוך לגבי מה יש לאנשים לאמר על התוכן שלה.
וגם על העובדה שזה לא הפוסט היחיד בסגנון לאחרונה.
dark enlightment​(שולט)
לפני שנה • 23 בינו׳ 2023
dark enlightment​(שולט) • 23 בינו׳ 2023
1) אז אמרה...
זו דעתה.
אתה מייחס משמעות לכל דבר שמישהי אומרת?

2) אתה מציג את מי שהורס לטענתך ומדובר ב...שורדת אנונימית.
זה קצת כמו גול עצמי.

כיוון שאתה תומך בניפוץ הסטיגמות האלה וגם בתמיכה בשורדות אני מוצא את זה אירוני
ההתנגשות ביניהם בסיטואציה הזו.
Bite Twice Shai
לפני שנה • 23 בינו׳ 2023
dark enlightment כתב/ה:
1) אז אמרה...
זו דעתה.
אתה מייחס משמעות לכל דבר שמישהי אומרת?

2) אתה מציג את מי שהורס לטענתך ומדובר ב...שורדת אנונימית.
זה קצת כמו גול עצמי.

כיוון שאתה תומך בניפוץ הסטיגמות האלה וגם בתמיכה בשורדות אני מוצא את זה אירוני
ההתנגשות ביניהם בסיטואציה הזו.

1. אל תטעה לחשוב שזה סתם בן אדם בסתם עמוד. אני לא לחינם מביא את זה. מדובר פה על גורמים רבי השפעה. לא משנה מי כתבה את זה. אני מציע לך קצת להתעמק יותר במפת הארגונים והדמויות הפוליטיות שמעורבות בשיח ושליטה על המיניות בישראל. ולא להניח שסתם מדובר בהיסטריה.

2. שוב .. מה זה משנה מי כתבה את זה אם היא שורדת או לא? היא כותבת ככה על בדסמ וזה הרושם שנוצר. וזה לא קשור אם שורדת, נפגעת, או סתם מישהי שבא לה רע יחסי כוחות ודדלג.
חשופית שתוקה​(נשלטת)
לפני שנה • 23 בינו׳ 2023
אני אגיב רק על עצמי.
איך זה אצלי.
רק על עצמי לספר ידעתי

בכאב מאסיבי (יחסית אלי, כן?) , נניח בקיין- אני מרגישה חום מתפזר לי בגוף, חום שמעמעם את הכאב ומקנה לי בעיקר עונג. ברמה שמכזה אני גם מסוגלת לגמור, וקשה לי לגמור באופן כללי.
לא יודעת מה זה ספייס בכלל. אני חשה תחושת חום ופיזורו בכל בגוף.

לא הייתי קוראת לזה דיסוציאציה. אני מאוד נוכחת שם, ואם הייתי צריכה להגיד מילת ביטחון הייתי אומרת. לא פעם ביקשתי הפסקת סיגריה. או מים.

זה כמובן לא רק צורך לכאב, קרי לא הייתי עושה או חווה את זה עם כל אחד , אבל כן זה בהחלט קיים. כמיהה לתחושת החום המענג הזה.

לא הייתי משווה את זה במישהי שנמצאת במצוקה בספיגה כבדה חסרת ריסון, או באירוע של התעללות, והמיינד שלה , כדי לשמור על שפיותה, מנתק אותה מהסיטואציה.

את התחושת החום המענג (ספייס?) אני חומדת! דיסוציאציה- לא חויתי מעולם (ומקווה שלא אחווה).

ובנימה אישית, ומבלי חלילה להתעלם בפגיעות המיניות של מי שחוותה,
אני מוצאת את ההשואה בין זונה לבין נשלטת קצת לא מתאימה.

אני מתמסרת לבן זוגי, לאהובי, לשולט שלי. זה לעולם יהיה מישהו שיש לי רגש עמוק כלפיו, ואז יש בי רצון ותאווה, אחרת לנשיקת השוט שלו אין שום משמעות.
אני חושבת, שגם הץבמערכת יחסים ונילית לחלוטין, בהן אין שמץ של בדסמ, יש מידה של התמסרות לבן זוג שלך.

לכן בעיני , ושוב, בהתאם למה שאני חויתי על עורי- השוואה כזו היא לא נכונה.
טלי35​(שולטת)
לפני שנה • 23 בינו׳ 2023
טלי35​(שולטת) • 23 בינו׳ 2023
תודה חשופית! עזרת לי לעשות קצת סדר בראש 🙏
ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
לפני שנה • 23 בינו׳ 2023
טלי35 כתב/ה:
מה התשובות שלך לטענות האלו שלה?
על סאב ספייס ודיסוציאציה למשל.
אשמח לשמוע ולהבין.
(במאמר מוסגר אגיד שה"לכם" עורר בי תחושה לא נעימה. לא אהבתי את ההתנסחות.
אבל זה לא הכיוון שהייתי רוצה שהדיון ילך אליו ובאמת רוצה להבין את מה ששאלתי)

לי אישית המונולוג שלה נתן תחושה של מישהו שקודם ירה ורק אחר-כך צייר מטרה. אין לה מונופול על דיסוציאציה, לא לה, לא לזנות ולא לאף אחד. הניתוק הרגשי שחווה נשלט הוא בסך הכל מנגנון הגנה טבעי של האדם. מנגנון משומן היטב שעומד לרשותנו ומופעל כאשר אנחנו מעוניינים או זקוקים לניתוק רגשי מכל מה שאנחנו מודעים לו. למשל, אדם שממהר לישיבה גורלית ולא מוצא את המפתחות לרכב, ואז עוצר, נושם, מתנתק מהידיעה המלחיצה שאסור לו לאחר, כלומר מתנתק מהמתרחש ברגע הנתון, ומתרכז במה שהיה ערב קודם כאשר חזר הביתה ושמט את המבטחות במקום X. אחרי שהוא מוצא את המפתחות, הוא שוב מתנתק מהמחשבות על הילד שלו, חולה האנגינה, על הבגידה של אשתו שהתגלתה אמש, נושם ומתרכז בחומר שהוא עתיד להציג במהלך הישיבה. אז למה לא לכתוב שמה שהיא חוותה כאשר עסקה בזנות, זהה למה שחווים אנשים בעלי לוח זמנים לחוץ (למשל), או מה שחוות יולדות כשהן מעבירות הילוך לאוטומטיזציה ומסוגלות לקום עשרות פעמים בלילה כדי לטפל בצאצא הצורח אחרי יום מפרך, תוך ניתוק מוחלט מכל מה שהיו מודעות לו קודם, כגון עייפות, רעב, כאב וגו?

אני מסכימה אתה שאדם שמשחזר טראומה בעזרת בדסמ עשוי שלא להשתמש במילת בטחון. אבל ממתי שחזור טראומות היווה חלק אינטגרלי מחוויה בדסמית? אם מישהו משתמש במסמר כדי לחטט באוזן ומנקב את עור התוף, זאת לא אשמתו של המוכר בחנות חומרי בנין שמכר לו את חבילת המסמרים או של היצרן.

מה שכן, אני מאמינה לה שהיא מאמינה במה שהיא אומרת. כי אחרי כל מה שחוותה, היא אבדה את מנגנוני ההגנה שלה שאמורים לאותת לה לנשום, להרגע, לנסות להתנתק מההוויה האישית ולהסתכל על העולם בכלל ועל הפרקטיקה הבדסמית בפרט, במבט אובייקטיבי.