סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הנה מי שהורס לכם באמת

ארגמןן​(אחרת)
לפני שנה • 23 בינו׳ 2023
ארגמןן​(אחרת) • 23 בינו׳ 2023
לדעתי כדאי לסייג את הפוסט. אני חושבת שחלק גדול מהבדסמים לא מעורבים בקהילה, לא מעורבים בסצנת חיי הלילה של הקהילה, לא הכירו את השם ניסן לפני פירסום הכתבה בעובדה.
אני מאמינה שמה שמעניין את רוב (או הרבה מ) הבדסמים זה לייצר בחדר המיטות הפרטי שלהם את המיניות שמתאימה להם. וזהו. ובגלל זה, זה לא משנה להם מה דעתם של אחרים על בדסמ.. כי זה באמת, טכנית, לא משפיע עליהם.
אז יכול להיות שמה שכתבת נכון לחלק מהבדסמים, היותר מעורבים.. ולהם זה באמת הורס. אבל אולי כל השאר.. לא באמת מבינים על מה מדובר ואיך זה קשור אליהם ולחדר המיטות שלהם. ובצדק, זה לא. כל אחד והחוויות שלו.

ואולי רק אני רואה את זה ככה.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שלישי ינו' 24, 2023 12:14 am, סך-הכל נערך פעם אחת
    התגובה האהובה בשרשור
NormaJean
לפני שנה • 23 בינו׳ 2023
NormaJean • 23 בינו׳ 2023
ראשית אגיד שכבודן של נפגעות אלימות מינית באשר הן ובאשר היא- קודם לכל ובמקומו מונח.
צריך לחבק ולהכיל אותן מבלי שום קשר לרקע של התקיפה.

ואחרי שזה נאמר-

אוקיי. היא קושרת בין זנות לבדסמ.
שני מעגלים שרצו החיים ועבור נשים מסוימות הם השיקו.
באותה מידה אפשר לקשור בין זנות לסטודנטיות. שני מעגלים שלא מן הנמנע שישיקו עבור נשים מסוימות אחרות.
האם עלינו להלין על המעגל או על נקודת ההשקה?
אני חושבת שהוידוי שלה היה יורד לי יותר חלק בגרון אם הוא לא היה מלא באי דיוקים שמעידים יותר מכל- על חוסר הבנה בסיסית במילון המושגים, שלא לומר- עוול.

להגיד שמה שבבדסמ נקרא סאב ספייס הוא למעשה דיסוציאציה, להגיד שמילת ביטחון היא כיסוי תחת, למתוח קו בין פדופיליה או זאופיליה לבין פרקטיקות ופטישים... דיי נו.
זה לא יכול בכלל להיות חלק מדיון ענייני, בטח כשכולנו יודעים שלא כך הדברים באמץ.

אני לא מפקפקת בהשתייכות שלה למעגל הזנות.
גם לא בהיותה קורבן לפגיעה מינית.
אבל אני בהחלט חושבת שההיכרות שלה עם בדסמ היא שטחית ואקראית במקרה הטוב ושהאופן שבו היא מציגה את הדברים ומותחת את הקווים- חוטא לאמת.

ואסיים בזה שאני מאוד מעריכה את הנחישות שלך להפוך את המרחב לבטוח יותר עבור כולנו ♡

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שלישי ינו' 24, 2023 12:08 am, סך-הכל נערך פעם אחת
DomiNA O Hera{Sincerelyo}
לפני שנה • 23 בינו׳ 2023
DomiNA O Hera{Sincerelyo} • 23 בינו׳ 2023
אין עוררין בלגיטימיות וחשיבותו של האירגון שאתה עומד בראשו.
וכמו כן מיותר ותלוש מהמציאות לזעזע את אמות סיפי החוק והמוסר הקולקטיבי של קהילת הבדסמ בישראל בכל מקרה של כתבה אנונימית, מכללה ושאר הלצים .

אינטואיציה אישית -היסטריה מיותרת !
הוא​(שולט)
לפני שנה • 23 בינו׳ 2023
הוא​(שולט) • 23 בינו׳ 2023
עבורי בדסמ הוא דבר פרטי אני לא רואה סיבה להתארגנות ממסדית מי ששלם עם הבדסמ שלו לא צריך "אירגונים" ולא עסקנים. ובטח ובטח לא טונים נוזפים בדופק 200 על כך שמישהי כתבה משהו. עכשו כבר בדסמ נקשר להברחות סמים אז אולי בכלל צריך קמפיין הסברה ויצוג בממשלה.

טלטביזicon_smile.gif
bondman​(נשלט){FLR}
לפני שנה • 24 בינו׳ 2023
bondman​(נשלט){FLR} • 24 בינו׳ 2023
נוגע בעצב כתב/ה:
לגבי סאב ספייס היא טועה !!!

ספייס יכול להתקיים רק אצל מאזוכיסטים !!

אצלי לפחות הןא יכול להתקיים גם רק מנטלית. מהשפלות לדוגמא.

לגבי מילת ביטחון, היא צודקת. לא מכיר שולטת רצינית שתסתמך רק על זה.

לגבי שאר מה שהיא כתבה, הקשרים די רופפים.

אבל מסכים עם העיקר שזה שה-BDSM ( לפחות הפםדום )נולד בזנות. פשוט אני קשיש ונולדתי דור לפני הרוב וחוויתי את התקופה שרק זה מה שהיה.
דתי אמיץ
לפני שנה • 24 בינו׳ 2023
דתי אמיץ • 24 בינו׳ 2023
לדעתי, הבעיה כאן שהשורדת בטוחה שהיא יודעת מה זה בדס"מ (אגב, מישהו יודע למה היא כותבת "בידיאסאם"?) בתחילת הקטע היא מעידה שהיא כביכול מכירה את עולם הבדס"מ ("אני מכירה את עולם הבידיאסאם ואת עולם הזנות ביחד ולחוד") ובסופו היא כותבת כדרך אגב שהיא השתמשה ב"מושגים מעולם הבידיאסאם (אותם שאבתי מאתרי בידיאסאם מוכרים בארץ)".
רק רגע.
אם את מכירה את עולם הבדס"מ, למה היית צריכה לחפש ברשת מושגים?
בסדר, אני מבין שהיא נפגעה מזנות, וגם מבדס"מ, אז היא בטוחה שזה פשוט עוד סוג של זנות, רק קיצונית יותר.
עד כמה היא באמת ניסתה להבין אותנו? באמת שואל, זה כל כך קשה לונילים להבין שאנחנו לא מטורפים,נצלנים או אנסים?

נ.ב. האמת ששקלתי לכתוב קטע כזה בעצמי: "האמת שיש קשר בין יחסי מין לזנות, הנה אמרתי את זה! קשה לשים את האצבע על המיקום המדויק, אבל הוא שם..."
אפשר לשים כמה דברים שקשורים איכשהו לזנות, במקום בדס"מ, וזה יישמע הגיוני.
לא, ילדה, אין קשר "סמוי" ביננו לבין זנות, זה סתם מקרה, יש קשר טבעי והגיוני סטטיסטית, לא איזה סוד אפל, דמיינת, קורה.
סקרנית ירוקה
לפני שנה • 24 בינו׳ 2023
סקרנית ירוקה • 24 בינו׳ 2023
דתי אמיץ כתב/ה:
(אגב, מישהו יודע למה היא כותבת "בידיאסאם"?).

BDSM - שמות האותיות באנגלית כראשי תיבות לכל התחום הזה
דתי אמיץ
לפני שנה • 24 בינו׳ 2023
דתי אמיץ • 24 בינו׳ 2023
סקרנית ירוקה כתב/ה:
דתי אמיץ כתב/ה:
(אגב, מישהו יודע למה היא כותבת "בידיאסאם"?).

BDSM - שמות האותיות באנגלית כראשי תיבות לכל התחום הזה

נכון, אבל חשבתי על זה שכאן, באתר של אנשים שיודעים מה זה בדס"מ, כמעט אף אחד לא מאיית ככה, לא שראיתי, לפחות.
אני אישית רואה בזה עוד סימן שגברת שורדת לא יודעת בדיוק על מה היא מדברת.
Sugarush
לפני שנה • 24 בינו׳ 2023

Re: הנה מי שהורס לכם באמת

Sugarush • 24 בינו׳ 2023
קודם כל תודה על ההתארגנות הזו, לדעתי הקהילה זקוקה לה נואשות. האם הארגון על בסיס התנדבות בלבד? כיצד התארגנתןם? הייתי שמחה לו הייתה נציגות נרחבת של א.נשים מקהילות שונות, אבל זה תלוי גם בנו.
אני מתעניינת מאחר ונציגות של עובדות.י מין כנראה הכרחית במרחב הזה. ישנם קולות שונים לעובדות.י המין. ארגון "ארגמן", למשל, נוצר על ידי ועבור עובדות.י המין ואולי היה בוחר זווית שונה על בדסמ.
מילותיה של השורדת מוקיעות בדסמ באופן גורף וזו הבעיה בטקסט. אין ספק שמדובר פה במישהי שחוותה לא מעט טראומות מיניות והאמון שלה שואף לאפס, ובצדק.
לגבי הסעיף השני, היא לא טועה. הקהילה ידעה ושתקה, הקהילה טוענת "זה לא בדסמ" (ניתן לפרש את המשפט כהתנערות או כאמירה) וכנראה שהיא כותבת מתוך הנטישה הקשה שחוותה מהקהילה.
בינתיים לא נתקלתי בדיונים על עבודת מין, בהקשר בדסמי, שכללו גם עובדות.י מין וכנ"ל לגבי פגיעות מיניות בקהילה.
מסייגת, היו דיונים על פגיעות מיניות אבל כמה גברים השתלטו על השיח ולא נתנו מקום.
Bite Twice Shai
לפני שנה • 24 בינו׳ 2023

Re: הנה מי שהורס לכם באמת

Bite Twice Shai • 24 בינו׳ 2023
Sugarush כתב/ה:
קודם כל תודה על ההתארגנות הזו, לדעתי הקהילה זקוקה לה נואשות. האם הארגון על בסיס התנדבות בלבד? כיצד התארגנתןם? הייתי שמחה לו הייתה נציגות נרחבת של א.נשים מקהילות שונות, אבל זה תלוי גם בנו.
אני מתעניינת מאחר ונציגות של עובדות.י מין כנראה הכרחית במרחב הזה. ישנם קולות שונים לעובדות.י המין. ארגון "ארגמן", למשל, נוצר על ידי ועבור עובדות.י המין ואולי היה בוחר זווית שונה על בדסמ.
מילותיה של השורדת מוקיעות בדסמ באופן גורף וזו הבעיה בטקסט. אין ספק שמדובר פה במישהי שחוותה לא מעט טראומות מיניות והאמון שלה שואף לאפס, ובצדק.
לגבי הסעיף השני, היא לא טועה. הקהילה ידעה ושתקה, הקהילה טוענת "זה לא בדסמ" (ניתן לפרש את המשפט כהתנערות או כאמירה) וכנראה שהיא כותבת מתוך הנטישה הקשה שחוותה מהקהילה.
בינתיים לא נתקלתי בדיונים על עבודת מין, בהקשר בדסמי, שכללו גם עובדות.י מין וכנ"ל לגבי פגיעות מיניות בקהילה.
מסייגת, היו דיונים על פגיעות מיניות אבל כמה גברים השתלטו על השיח ולא נתנו מקום.

האירגון מבוסס כמעט באופן מוחלט על התנדבות. אני משכתי פעם איזשהו תשלום, אבל בדיעבד היה עדיף להשאיר את זה באירגון מכיוון שהוא בחובות אלי icon_smile.gif
יש אנשים שמקבלים כסף לעיתים כמו מעצבים או נניח מנהל.ת של פרויקט שאמור להכניס כסף. באופן אידאלי הייתי רוצה שיהיה מישהי.ו שהעבודה שלה.ו זה לרכז את כל זה. והייתי שמח שזה לאו דווקא יהיה אני. אפשר לראות את המחזורים השנתיים שלנו בגיידסטאר, המחזור מורכב גם משעות מתנדבים, כך שאם תסתכלו על המספרים תבינו כמה עשינו עם תקציב כל כך קטן.

אנחנו בקשרים טובים עם ארגמן ואנחנו גם בעד אירגונים שמקנים לשורדות סיוע.

לדעתי את מאוד צודקת בנוגע לאמירה על ההתנערות. אני חושב שזה חשוב שאנחנו נראה שכקהילה כן איכפת לנו ושהסכמה מרצון היא ערך שהוא באמת חשוב עבורינו.