צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

קעקוע שם המלכה

meagain​(נשלט)
לפני שנה • 26 בינו׳ 2023

קעקוע שם המלכה

meagain​(נשלט) • 26 בינו׳ 2023
מה דעתכן על הרעיון, והאם אתן סבורות שראוי להורות לעבד לקעקע על גופו את שמה של המלכה שלו על גופו.. בעלות דעה בנושא מוזמנות להגיב 😏

אגב הודעה ראשונה שלי בפורום, ^מוזמנות לבלוג 🙄
ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
לפני שנה • 26 בינו׳ 2023
למרות שאני במערכת יחסים כל כך ארוכה שאני כבר לא זוכרת מתי התחילה, בשום פנים ואופן לא הייתי מבקשת משהו כזה, כי מצפונית (וזה אישי שלי) הייתי מרגישה שאני מחוייבת לקעקוע הזה לא פחות ממנו. ואין דרך מהירה יותר להעזיב אותי, מאשר לנסות למנוע ממני לעזוב.
    התגובה האהובה בשרשור
ScatNerd
לפני שנה • 26 בינו׳ 2023
ScatNerd • 26 בינו׳ 2023
אני באופן אישי לא מת על קעקועים, זה סתם ציור שמכער את הגוף. העובדה שאנשים נותנים לזה חשיבות רק מאשרת את העובדה שאחנו יצורים טיפשים.
שכל יעשה מה שהוא רוצה, אין טוב ורע. בימי קדם שהיו מלכות ומלכים אמיתיים היו חורטים על העבד את הקעקוע מבלי לשאול אותו, והעבד היה משתחווה לבני המלוכה מבלי לאונן על זה אח"כ.
למי אכפת בכלל, הכל חארטה וכולנו נמות יום אחד... אולי מחר ואולי מחרתיים ואולי עוד שנה והגוף שלנו יהפך לפסולת עבור תולעים. מי שמעמיד לו לעשות קעקוע של מישהי על הגוף שיילך על זה.
😁😁😁
Snitch
לפני שנה • 26 בינו׳ 2023
Snitch • 26 בינו׳ 2023
כל עוד מדובר בקעקוע של שניכם אז דווקא יכול להיות מגניב. אם רק אתה מתקעקע, אז פחות
נימרייה​(שולטת)
לפני שנה • 26 בינו׳ 2023
נימרייה​(שולטת) • 26 בינו׳ 2023
לא הייתי רוצה שמישהו יקעקע את השם שלי עליו.
כן ניהלתי שיחה על הנושא עם נשלט שהיה לי, ופתרון יצירתי שעלה זה קעקוע סימבולי במקום. למשל משהו בשילוב האות הראשונה מהשם שלי, או קעקועים זוגיים למינהם שהם שונים וגם בנפרד לא יעלו שאלות.
בגדול כל קעקוע שמסמל תקופה יפה שלנו ביחד ולא צועק "אני נשלט של נימרייה" שיעשה אם הוא רוצה.
אני לא אבקש ממנו אף פעם לעשות קעקוע כזה. אבל כל עוד שזה לא צעקני מידי אני גם לא אתנגד.
StreetCat
לפני שנה • 26 בינו׳ 2023
StreetCat • 26 בינו׳ 2023
אומרים לא מעט שנזק פיזי בלתי הפיך הוא גבול ברור מאליו ולא צריך לכתוב אותו.
איך קעקוע לא נכנס לקטגוריה הזו?

כיוון שאני לא לגמרי נגד נזק גופני בלתי הפיך...
אז - אם שני הצדדים רוצים (ולא צד אחד מכריח את השני לעשות) אז עדיף בעיני משהו שמסמל תקופה ולא שמות של ממש.
SWAY
לפני שנה • 26 בינו׳ 2023
SWAY • 26 בינו׳ 2023
ברנדינג ממש מדליק בתור פנטזיה, טרם הייתי בזוגיות שמצדיקה לממש את הפנטזיה, אבל בהחלט רואה את זה קורה.

בכל מקרה קשר זוגי משמעותי משאיר דברים בנפש. בדיוק כתבתי על זה בבלוג:
https://thecage.co.il/blog/userblog.php?blog_id=10724&postid=1394019
bondman​(נשלט){FLR}
לפני שנה • 26 בינו׳ 2023
bondman​(נשלט){FLR} • 26 בינו׳ 2023
אני רציתי לעשות קעקוע אם השם של המלכה הונילית. ״של xxxxxx”

אבל היא לא מסכימה.
icon_sad.gif