בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

קוקהולד

cuckold אוהב שלך​(נשלט)
לפני שנה • 13 בפבר׳ 2023
cuckold אוהב שלך​(נשלט) • 13 בפבר׳ 2023
יש זוגות נשואים ואוהבים שמנהלים קשר שכזה כשהבעל הוא הקאקולד של אשתו והודות לכך שומרים על זוגיות בריאה מספקת ומענגת ( את שניהם כמובן) במקום לפרק מסגרות ולוותר על אהבה גדולה רק בגלל שמשהו חסר להם..זה קיים וזה מקסים ומי אנו שנשפוט, איש אישה ומשיכתם..קטונתי,
גבר שאוהב את האישה שלו נהנה כשטוב לה והיא מסופקת ומעונגת..יש אהבה גדולה יותר מכך?..
בהצלחה לכולם בכל מה שמושך אתכם ובכל מה שאתם אוהבים❤️
cuckold אוהב שלך​(נשלט)
לפני שנה • 14 בפבר׳ 2023
cuckold אוהב שלך​(נשלט) • 14 בפבר׳ 2023
כל אהבה וכל משיכה היא יפה ומיחדת בפני עצמה..העיקר שטוב לנו ונעים לנו עם עצמנו,
ללא שיפוטיות ועם המון הבנה והכלה..
סוד ידוע (ולא כ"כ סודי) לחיים מאושרים ונטולי סתירות מיותרות☺️🙂
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 14 בפבר׳ 2023
WitchFuneral​(שולט) • 14 בפבר׳ 2023
cuckold אוהב שלך כתב/ה:
יש זוגות נשואים ואוהבים שמנהלים קשר שכזה כשהבעל הוא הקאקולד של אשתו והודות לכך שומרים על זוגיות בריאה מספקת ומענגת ( את שניהם כמובן) במקום לפרק מסגרות ולוותר על אהבה גדולה רק בגלל שמשהו חסר להם..זה קיים וזה מקסים ומי אנו שנשפוט, איש אישה ומשיכתם..קטונתי,
גבר שאוהב את האישה שלו נהנה כשטוב לה והיא מסופקת ומעונגת..יש אהבה גדולה יותר מכך?..
בהצלחה לכולם בכל מה שמושך אתכם ובכל מה שאתם אוהבים❤️

את מתארת את המציאות בצורה כה פשטנית ולא נכונה. קודם כל, זה לא נכון שאדם שאוהב אדם אחר הוא בהכרח ירצה שיהיה לו טוב בכל דבר, יש כאן עוד תכנים חשובים, כמו האם הגבר מרוצה מהתהליך. מעכשיו כל גבר צריך לאהוב את מה שהאישה שלו אוהבת? אולי היא אוהבת להוריד לו את הביצים, נו ו? אז הוא יאהב את זה? סביר להניח שלא. לי זה מרגיש אהבה שעלולה להיות הרסנית, לא מבוקרת ובאופן כללי קשה לי לדמיין גבר עם עמוד שדרה שיסכים לכך. פנטזיית קאקולד היא פנטזיה שאמורה להתממש לאחר ששני האנשים שלוקחים חלק באקט חשבו עם עצמם והגיעו למסקנה שזה תורם לאינטרסים של שניהם ולכל אחד מבני הזוג יש קול שראוי להקשיב לו ולדבר עליו.

חשוב לציין לפני שאמשיך שאני לא נגד אנשים שמנהלים מערכות יחסים מהסוג הנ"ל ושאני מכיר אנשים במערכות יחסים של קאקולד וקאקולדר שנהנים ופורחים מכך.
עם זאת, הם הלכו על הימור.
זה המקור של הטבע השמרני של בני האדם, הפחד מהלא נודע. יש לו מקום והוא פחד ראוי ולגיטימי כי הוא שומר עליך מסכנות פוטנציאליות. סביר להניח שהוא הציל לך כבר את התחת מספר פעמים. אישית, אם הייתה לי פנטזיה מהסוג הזה הייתי מנסה להיעזר בעזרה פסיכולוגית ומנסה להבין מה מקור הפנטזיה. אם בכל זאת אתה מרגיש שזה חזק ממך, כפי שאמרו לך, לך על זה לאט ובטוח, באופן מבוקר ובהדרגה. אני מכיר המון זוגות שקפצו ישר למים העמוקים והזוגיות שלהם פשוט התרסקה, קח את זה בחשבון.