שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

את מצרפת אחרים/ות לסקס עם בעלך? תיזהרי

Miss X​(שולטת)
לפני שנה • 18 בפבר׳ 2023

את מצרפת אחרים/ות לסקס עם בעלך? תיזהרי

Miss X​(שולטת) • 18 בפבר׳ 2023
אישה שהיא ובעלה עשו מדי פעם שלישיות לא קיבלה את הכתובה שלה כשהתגרשה. למה? כי הרבנות שוביניסטית.

https://m.ynet.co.il/articles/bjgqx8spo
דמנטי
לפני שנה • 18 בפבר׳ 2023
דמנטי • 18 בפבר׳ 2023
רק עם אחריםיש בעיה… ורק עם יהודים
להבא , או אישה או בן דוד…
הקנדי​(נשלט)
לפני שנה • 19 בפבר׳ 2023
הקנדי​(נשלט) • 19 בפבר׳ 2023
וזה הזמן להזכיר - גירושין רק בבית משפט לענייני משפחה. מי שפותח ראשון/ה את תיק הגירושין קובע היכן הוא יתנהל. כמו כן מומלץ מאוד לחתום מראש על חוזה קדם-נישואין שיקבע שבמקרה גירושין התיק יתנהל בבית משפט אזרחי. זה ממש פשוט:
https://www.kolech.org.il/he/circle-of-life/marriage-and-divorce/prenuptial-agreements/469-prenuptial-agreement.html

(והתשובה לכל מי שאומר/ת "אבל הסכם קדם אומר שאני לא באמת אוהב/ת אותו" היא - אני נהג מעולה ובכל זאת עושה ביטוח מקיף לרכב כי תאונות קורות).
    התגובה האהובה בשרשור
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 19 בפבר׳ 2023
WitchFuneral​(שולט) • 19 בפבר׳ 2023
כן אני יודע. זה מטומטם אבל זה עובד ככה.
הבעיה היא שעוד אנשים יודעים, גם אנשים שנמצאים בצד שפחות מתאים לך, במקרה שלך הרבנות. כשהייתי ילד הדוד החרדי שלי אמר לי את זה וייעץ לי לפתוח תיק ברבנות ראשון, מאז שמעתי דיבורים על אותו נושא מספר פעמים.

בנוגע ל-"כתובה" - אומנם זה גם מסמך משפטי, אבל זה מושג עתיק עם התייחסויות הלכתיות יהודיות רבות, למה שתכניס את עצמך לדבר כזה תחת דת משה וישראל? לא פשוט יותר ללכת על חתונה אזרחית? הרבה יותר פשוט וברור מה קורה אחרי שמתגרשים ואין מיליון אנשים שהונעו מסיבות די מוזרות ששינו את התורה לאורך כל ההיסטוריה והשפיעו על אנשים עד שזה הגיע אליך, הבחור/ה שמשגלים ברבנות.

באמת שישראל זאת מדינה של בבונים. למה לפתוח תיק ברבנות זאת אופציה שקיימת?
מיסטיקו
לפני שנה • 19 בפבר׳ 2023
מיסטיקו • 19 בפבר׳ 2023
בכל מקרה לא מקבלים את הכתובה
מילים מילים​(שולט)
לפני שנה • 19 בפבר׳ 2023
מילים מילים​(שולט) • 19 בפבר׳ 2023
זה לא רק באשמת הרבנות. הבעל היה יכול לא לפנות לרבנות, או לפנות ולעשות את המינימום הנדרש על מנת להתגרש. במקרה הזה, כמו במקרים רבים אחרים, הבעל השתמש בפרימיטיביות של הארגון לטובתו. זה ניכר גם בעובדה שלפי הכתבה חוסר ההסכמה העיקרי בין בני הזוג היה סביב שמירה על מצוות, והבעל התלונן שהאישה לא שומרת על "טהרת המשפחה".
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 19 בפבר׳ 2023
אני לא שופט אותו. הייתי עושה את אותו הדבר. לא על מנת להתנקם באישה, מן הסתם שאם תבוא פסיקה של "תזיין את האישה עד הסוף" אני לא אזרום איתה ואדאג לה בעצמי במידה והיא צריכה אותי כי אני מסוגל לדאוג לה.
הבעיה היא שבבתי דין אחרים המצב לא יותר טוב והוא אותו חרא, פשוט נגד גברים ואפילו יותר. יש אתר שנקרא "עדנה קרנבל", למי שלא יודע מה קורה שם, יכול להיכנס לקרוא. אני כמובן לא תומך בכך כי יש באתר מידע רגיש ומסמכים עם צא"פ ממה שהבנתי מחברים, אבל הוא קיים ונגיש.
מילים מילים​(שולט)
לפני שנה • 19 בפבר׳ 2023
מילים מילים​(שולט) • 19 בפבר׳ 2023
האמירה שבית המשפט האזרחי גרוע כמו הרבנות היא בדיחה עצובה, וזו חלק מהסיבה שגברים שוביניסטים מרשים לעצמם ללכת לרבנות כשבא להם לדפוק את האישה עוד קצת.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 19 בפבר׳ 2023
אוקיי, לדעתך. אני ראיתי פסיקות אמיתיות כלפי אנשים שקרובים לי ואני חושב אחרת.