בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אי נעימות

Miss X​(שולטת)
לפני שנה • 20 בפבר׳ 2023

Re: אי נעימות

Miss X​(שולטת) • 20 בפבר׳ 2023
ילדהה רעה כתב/ה:
יש בחור שהקשר איתו התחיל כמיני בלבד
לאט לאט הקשר הפך להיות קשר של שולטת ונשלט
אך בפועל מאוד קשה לי בסיטואציה עצמה מולו
בא לי לעשות המון דברים אך לפעמים מובכת מהסיטואציה
אני מאוד חדשה בעולם ולכן זה כך .
זה מאוד עושה לי את זה אבל הפער בין להתכתב ולהיפגש במיציאות הוא קצת גדול , מפחדת לעשות דברים שקצת עוברים את הגבול ( בהרגשה שלי בלבד )
אשמח לעצות מניסיון

קודם כל, החששות שלך טבעיים נורמלים.
לעבור את הגבול זה משהו שמשתנה מאחד לאחד ולכן מציעה לך לדבר איתו ולחשוב ביחד מה אתם אוהבים ורוצים לעשות ביחד ומה כרגע מחוץ לגבול. אל תשכחו שגבולות יכולים להיות גמישים ויכול להיות שככל שיתפתחו ביניכם האינטמיות, האמון ותצברי ניסיון אתם תחליטו שהגבולות משתנים.

את יכולה גם לשתף אותו במה שמביך אותך. אני מוצאת שלפעמים פחות מביך אותי להשפיל במעשים מאשר במילים. את יכולה להתחיל עם מה שפחות מביך אותך ויכול להיות שבהמשך תרגישי פחות נבוכה ויותר בטוחה איתו ותרשי לעצמך עוד דברים.

מקווה שזה עזר מוזמנת להמשיך להתייעץ פה. ❤️
Charlie Z​(שולט)
לפני שנה • 2 במאי 2023
Charlie Z​(שולט) • 2 במאי 2023
אפשר להתחיל כמשחק, שעשוע Play. אפילו להציע להתחלף בתפקידים על מנת לחדד את המשחקיות שבדבר.
גם אם לא תתעקשי ובסוף רק את תשלטי בו, זה ייתן לך את החופש להתנסות בשליטה מבלי שאת נדרשת 'לדווח' נו איך היה האם מתאים לך והאם תשלטי בי כבר, כי זה סתם משחק שאתם מתנסים בו.

אם יילך טוב ותרגישי שאת מתחברת לזה, אפשר תמיד להפוך את המשחק לסטטוס יחסים של שולטת-נשלט. (להיפך פחות מסתדר, אחרי שהתחלתם לתקופה להחזיק יחסי שליטה מהותיים, קשה עד בלתי אפשרי לשכוח פתאום הכל ולחזור ליחסים וניליים).

בהצלחה במסע