צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מלכה בתשלום - זה חוקי?

שנאוצר​(נשלט)
לפני שנה • 21 בפבר׳ 2023

מלכה בתשלום - זה חוקי?

שנאוצר​(נשלט) • 21 בפבר׳ 2023
האם היום אחרי השינוי שעשו בחוק הזנות, ללכת למלכה בתשלום מהווה עבירה על החוק?

שאלה ברמה הפרקטית, לא אם זה בסדר או לא בסדר ברמה המוסרית.
VDom​(שולטת)
לפני שנה • 21 בפבר׳ 2023
VDom​(שולטת) • 21 בפבר׳ 2023
לגבי מוסרי זו שאלה...
לגבי חוקי כל עוד לא נעשה סקס אין עילה לעצור אותה או להגיב "כנגד החוק", לדעתי לפחות...
שנאוצר​(נשלט)
לפני שנה • 21 בפבר׳ 2023
שנאוצר​(נשלט) • 21 בפבר׳ 2023
האם אתה נחשב זנאי אם אתה משלם למלכה על סשן בדסמי, שברור שמעורר אותך מינית אבל אין שם סקס וגינלי, אורלי או ״מגע מיני״ בינך לבינה? החוק בכלל מתייחס לזה?
מה לגבי סטרפאון?

כאילו נראה לי שיש פה אזור אפור. מישהו יכול לשפוך אור?
FoxyBoxy
לפני שנה • 21 בפבר׳ 2023
FoxyBoxy • 21 בפבר׳ 2023
אוקי
אני אגיד שאין לי רקע בתחום אבל זו ההבנה המאוד שטחית שלי
וגם הכל תמיד תלוי, ככה שזה יכול ללכת לשם ולשם.
בחוק הישראלי אין ממש הגדרה ברורה למה היא זנות ולמיטב זכרוני גם חוק הזנות לא מגדיר בתוכו מה זה זנות.
אבל
זנות עד כמה שהחוק מגדיר אותו ברמה הכי שטחית זה משהו בסגנון "ניצול גופו של אדם אחר בתשלום לשם היצר המיני של אדם ולא משנה האמצעי"
.
כלומר מלכת סאדו תחת ההגדרה הזו גם בלי סקס תחשב תחת החוק הזה, נראה לי.
ככה שמבחינה חוקית אתה תעבור על החוק, אבל שוב בגלל שאין הגדרה ברורה עורך דין טוב יכול כנראה לשחק על זה עד רמה מסויימת.

הסימוכין שלי לדברים הם קריאה של חוק הזנות מ2019 וקריאה על זנות בחוק הישראלי באתר פלילי.אורג.אייאל אם זה מעניין אותכם.
.
.
.
.

נ.ב.
סתם נקודה שמעניינת אותי
אני אנחש שהתשובה לזה היא כן
אבל נגיד אתה תחשב צורך זנות אם נגיד אתה מקבל סיפוק מיני מניצול כספי?
נגיד הזמנת למישהי משהו בוולט כי היא אמרה לך
טכנית
היא יודעת למה היא עושה את זה
אתה מקבל סיפוק מיני מזה
ואתה גם שילמת על זה

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך רביעי פבר' 22, 2023 1:27 am, סך-הכל נערך פעם אחת
fkfkeoeofkfk
לפני שנה • 21 בפבר׳ 2023
fkfkeoeofkfk • 21 בפבר׳ 2023
תרבות הPC לא מוכנה להתמודד עדיין עם שאלות כאלה. בבקשה תחזור עם השאלה עוד עשור. זה עושה להם קצר במוח ויתחיל להיות פה מלא עשן וצפצופים כאלה של גלאי עשן ואין לי כוח רעש הזה.

כי מצד אחד זונה זה (תמיד) אשה מסכנה שמנוצלת (וכמובן נוצלה מינית בילדותה ולכן בחירתה פסולה) על ידי זנאים (בבונים חסרי מוח ולב) ומצד שני יש גם זונה שולטת עצמאית וחזקה שמזיינת את הזנאי.

אז על פי תרבות הPC אתה זנאי והשולטת היא למעשה פועלת מתוך טראומה-קשקוש-מיניות-ילדתות וכל סחר במין הוא פסול כי הגבר מנצל את האשה-הטרואמתית-אסור-פסול-זנאי.

אז לתשובה, כן, זה זנות ואתה כמובן זנאי ואשם.

* drops mic *
כמהת-יער
לפני שנה • 21 בפבר׳ 2023
כמהת-יער • 21 בפבר׳ 2023
BlackNazgul כתב/ה:
תרבות הPC לא מוכנה להתמודד עדיין עם שאלות כאלה. בבקשה תחזור עם השאלה עוד עשור. זה עושה להם קצר במוח ויתחיל להיות פה מלא עשן וצפצופים כאלה של גלאי עשן ואין לי כוח רעש הזה.

כי מצד אחד זונה זה (תמיד) אשה מסכנה שמנוצלת (וכמובן נוצלה מינית בילדותה ולכן בחירתה פסולה) על ידי זנאים (בבונים חסרי מוח ולב) ומצד שני יש גם זונה שולטת עצמאית וחזקה שמזיינת את הזנאי.

אז על פי תרבות הPC אתה זנאי והשולטת היא למעשה פועלת מתוך טראומה-קשקוש-מיניות-ילדתות וכל סחר במין הוא פסול כי הגבר מנצל את האשה-הטרואמתית-אסור-פסול-זנאי.

* drops mic *

תרים, תרים את מיקרופון. הוא לא שאל על ההיבט המוסרי, הוא שאל על ההיבט החוקי.

על ההיבט החוקי אין לי מושג.
Fashion kitty​(אחרת)
לפני שנה • 22 בפבר׳ 2023
Fashion kitty​(אחרת) • 22 בפבר׳ 2023
BlackNazgul כתב/ה:

* drops mic *

אולי אתה לא מכיר את החוק בארץ, אבל יש בישראל חוק הפללת לקוחות זנות והשאלה הייתה על מה שמוגדר או לא מוגדר בחוק.
מתנגדי pc מאבדים את היכולת להבין טקסטים פשוטים כשאתם רואים הזדמנות להקיא את משנתכם.
זוג פלוס​(שולטת)
לפני שנה • 22 בפבר׳ 2023
זוג פלוס​(שולטת) • 22 בפבר׳ 2023
תורמת את שני השקל שלי...

אין הגדרה בחוק למהי ''זנות''.
הפרשנות והפסיקה המשפטית מתייחסת לזה כמקרים שבהם יש מגע מיני, מלא או חלקי תמורת טובת הנאה/תשלום.

לפי זה בעצם, ''מלכה בתשלום'' בהחלט יכולה להכנס לקטגוריה הזו של צריכת זנות. ברוב המקרים יש הרי מגע ואינטרקציה מינית, גם אם מדובר רק בלעשות לך ביד.
זה לא שונה ממה שקורה ב''מכוני עיסוי'' למיניהם, שכבר נכנסו לקטגוריה הזו של נותני שירותי זנות.

גם במקרים שאין מגע כזה, זה יהיה נתון לפרשנות.
עשוי להיות שופט שיקבע שזה שהצליפו בך תוך כדי שליקקת מגפיים של מישהי, זה ממש לא בגדר אקט מיני, ועשוי להיות שופט שיקבע שכן כי זו ''סטייה מינית''.

אבל מי בכלל במערכת החוק יתעסק עם הדבר הזה שנעשה באופן פרטי, בין שני אנשים ושהוא לא הזנות ''הקלאסית''.
אין להם לא את הזמן, לא את האנרגיות ולא את האנשים בשביל זה.

נראה לי שאתה יכול להיות רגוע.
    התגובה האהובה בשרשור
ח ק ל א י
לפני שנה • 22 בפבר׳ 2023
ח ק ל א י • 22 בפבר׳ 2023
FoxyBoxy כתב/ה:
אוקי
אני אגיד שאין לי רקע בתחום אבל זו ההבנה המאוד שטחית שלי
וגם הכל תמיד תלוי, ככה שזה יכול ללכת לשם ולשם.
בחוק הישראלי אין ממש הגדרה ברורה למה היא זנות ולמיטב זכרוני גם חוק הזנות לא מגדיר בתוכו מה זה זנות.
אבל
זנות עד כמה שהחוק מגדיר אותו ברמה הכי שטחית זה משהו בסגנון "ניצול גופו של אדם אחר בתשלום לשם היצר המיני של אדם ולא משנה האמצעי"
.
כלומר מלכת סאדו תחת ההגדרה הזו גם בלי סקס תחשב תחת החוק הזה, נראה לי.
ככה שמבחינה חוקית אתה תעבור על החוק, אבל שוב בגלל שאין הגדרה ברורה עורך דין טוב יכול כנראה לשחק על זה עד רמה מסויימת.

הסימוכין שלי לדברים הם קריאה של חוק הזנות מ2019 וקריאה על זנות בחוק הישראלי באתר פלילי.אורג.אייאל אם זה מעניין אותכם.
.
.
.
.

נ.ב.
סתם נקודה שמעניינת אותי
אני אנחש שהתשובה לזה היא כן
אבל נגיד אתה תחשב צורך זנות אם נגיד אתה מקבל סיפוק מיני מניצול כספי?
נגיד הזמנת למישהי משהו בוולט כי היא אמרה לך
טכנית
היא יודעת למה היא עושה את זה
אתה מקבל סיפוק מיני מזה
ואתה גם שילמת על זה

זאת בדיוק הבעיה "במחקר" בגוגל התשובות חלקיות ומטעות.
נכון שהמחוקק לא הגדיר מהי זנות אולם
ביהמ"ש כבר דנו בשאלות דומות בעבר בעיקר בנושא של עיסוי ארוטי.
יכול לציין שככל ומרכיב המיני נכלל בסשן בצורות של אנאלי אוראלי או אפילו אוננות הרי שהדבר ייחשב למעשה זנות ע"פ הפסיקה.
Aristotle​(נשלט)
לפני שנה • 22 בפבר׳ 2023
Aristotle​(נשלט) • 22 בפבר׳ 2023
BlackNazgul כתב/ה:

* drops mic *

תסביר לי בבקשה את הקשר בין מה שכתבת לבין מה שכתב פותח השרשור כאילו שאני ילד בן 5.