שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

בדסמ זוגיות, ילדים ומשפחה

כלבונת סקרנית​(נשלטת){תומר ההוא}

בדסמ זוגיות, ילדים ומשפחה

אשמח לשמוע את דעתכם ונסיונכם, האם יש כאן זוגות בדסמים, שהבדסמ הוא חלק מאורח החיים ולא רק קינק למיטה ומנהלים תוך כדי משפחה וילדים.
איך התנהלות הבדסמית שלכם מול הילדים? האם אתם מסתירים מהם? אם כן, למה?(הרי מתוך הנחה שמדובר באורח חיים גם אם הוא שונה, אם הוא מלא באהבה וכבוד למה צריך להסתיר)
אם, לא? איך הסברתם את טיב היחסים לעומת ההורים האחרים שהילד פוגש?איך גורמים לילד/ה מגיל קטן גם להבין שזה בסדר ומנגד לאפשר סביבה בטוחה שיחליט עבור עצמו בלי להיות biased לטובת סגנון החיים הזה ולבחור בו גם, רק מתוקף זה שזה מה שהוא מכיר מההורים
האם אתם פונים אל בן/בת הזוג כאדוני/גברתי מול הילדים?

אשמח מאוד לשמוע את כל הצדדים ואת כל הדעות
הוא​(שולט)
לפני שנה • 21 במרץ 2023
הוא​(שולט) • 21 במרץ 2023
מיניות בזוגיות היא מחוץ לתחום
מול הילדים למרות שילדים בסופו של יום הם מרגישים ניואנסים. זה לא נכון לאשר להם או להסביר שאמא שפחה לא במפורש ולא בחיוך. להפריד ולהמנע מפעילות כשהם באזור.
כמו שלא מזדיינים ליד ילדים כנל לגבי בדסמ . גם כשהם גדולים ובוגרים במרבית המקרים הם נמנעים לראות הורים בצדם המיני .
אם ישאלו לגבי בדסמ אפשר להסביר מבלי להכנס לרזולוציות אישיות. אגב זו לא הסתרה אלא הצבת גבול דבר שרבים נמנעים או לא מודעים. הפרדה בין הפרטי להורי לציבורי. בין מין בזוגיות להורות.
    התגובה האהובה בשרשור
הוא כתב/ה:
מיניות בזוגיות היא מחוץ לתחום
מול הילדים למרות שילדים בסופו של יום הם מרגישים ניואנסים. זה לא נכון לאשר להם או להסביר שאמא שפחה לא במפורש ולא בחיוך. להפריד ולהמנע מפעילות כשהם באזור.
כמו שלא מזדיינים ליד ילדים כנל לגבי בדסמ . גם כשהם גדולים ובוגרים במרבית המקרים הם נמנעים לראות הורים בצדם המיני .
אם ישאלו לגבי בדסמ אפשר להסביר מבלי להכנס לרזולוציות אישיות. אגב זו לא הסתרה אלא הצבת גבול דבר שרבים נמנעים או לא מודעים. הפרדה בין הפרטי להורי לציבורי. בין מין בזוגיות להורות.

ברור שמה שעושים בחדר המיטות נשאר שם.
אני שואלת על אורח החיים. ביום יום שלנו בזוגיות אני פונה אליו כ"אדוני", זו הדרך חיים שלנו. הוא השולט שלי ומחליט עלי דברים ואני מקבלת אותם ופועלת. איך אפשר יהיה לנהל אורח חיים כזה בהסתרה מהילדים אני תוהה
הוא​(שולט)
לפני שנה • 21 במרץ 2023
הוא​(שולט) • 21 במרץ 2023
מי יותר חשוב הבדסמ או הילדים.
ברור שלא יהיה פרוטוקול כללים בנוכחות הילדים והוא צריך לנהל את זה נכון. בדיוק כמו שלא תאכלו ארוחה כשאת קשורה עם גאג.
הבדסמ יתחם אך ורק לזמן שלכם יחד.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 22 במרץ 2023
WitchFuneral​(שולט) • 22 במרץ 2023
לפני כמעט עשור, הפסיכולוגית שלי אמרה לי שילדים יכולים ממש להידפק מסקס, שזה נראה בעיניהם אקט אלים. אני לא יודע כמה זה נכון, כאחד שידע איך פורנו נראה כבר בגיל 6 בערך. אני לא מבין בפסיכולוגיית ילדים, אבל אני מניח שיש סיבה ללמה הדעה המקצועית בעולם מתנגדת לחשיפה יתרה של מין. אם זה אמור לפגוע בילדים שלך, מן הסתם שעדיף להימנע. אגב, נראה לי שאם ההורים שלי היו אומרים לי שאימא שלי שפחה כילד, הייתי מקיא וזה היה מאוד מעסיק ומטריד אותי, זה היה מתערבב לי עם עולם הדימויים ועם איך שאני תופס את העולם. אני לא חושב שהייתי יכול להפנים צורת התנהלות כזו ככזו שמסתכמת בצורך עם כללים וכבוד. ואני זוכר מאוד טוב איך חשבתי ומה חוויתי כילד, מגיל מאוד צעיר.
באופן כללי, אני חושב שאת יכולה לגדל את הילד שלך להיות ביקורתי ופתוח מחשבתית גם בלי לדבר איתו על מין. גם אם תדברי איתו על מין זה לא ישנה כלום מבחינת ליברליזם, זו טיפה בים. טיפוח של פתיחות מחשבתית אצל ילד זה דבר שמתבטא לאורך זמן רחב יותר בחיים וזו עבודה בפני עצמה, זה להילחם בטבע די דומיננטי ודיפולטיבי.
Sugarush
לפני שנה • 22 במרץ 2023
Sugarush • 22 במרץ 2023
אפילו לא שמץ של משחקים מול ילדים. אנחנו המודל הכי חזק לזוגיות עבורםן.
הייתי רוצה שיהנו ממיניות ו/או בדסמ מתוך מקום סקרן ויצרי, כפי הניתן.
חזק נשלט בכיף​(נשלט)
לפני שנה • 22 במרץ 2023
ממש כלום כלום ליד הילדים, מה עוד שהילדים מעמיסים רובד נוסף על יחסי המין: כשאת תהיי עייפה מהם ותרצי עזרה: האם הוא יעזור או שיראה בך כשפחה? האם הבדסמ נמשך לתוך חיי הזוגיות (כן, ברור) ומה קוה ליד הילדים (אסור שמשהו יקרה או ירומז אפילו: את לא רוצה בת נשלטת או ילד שולט, את רוצה שהם יחליטו מה הם עושים ורוצים).האם יהיה לך כח לסקס כשאת גמורה מהילדים? או שאולי זה רק יחזק את הנשלטות שלך, כשהוא ירצה סקס כשאת גמורה: תהיי שפחה שלו ושל הילדיםicon_smile.gif
יחד עם זאת, הילדים קולטים את הדברים הקטנים: הם רואים שאת עושה יותר, הם רואים שהוא יושב ורואה טלוויזיה ושאת עובדת כמו חמור. ואם הוא עוזר לך ואתם חצי חצי במטלות, האם זה ישפיע על יכולתו לשלוט אח"כ? האם תהיי פחות שפחה?
זוג פלוס​(שולטת)
לפני שנה • 22 במרץ 2023
זוג פלוס​(שולטת) • 22 במרץ 2023
אצלנו לא מערבבים שמחה בששון אם כי הבנות הבוגרות די מודעות למי ההורים שלהם, פשוט...לא מדברים על זה.

כהורים, אנחנו מושא לדוגמה ולחיקוי.
מה ייתן לילדים אם ישמעו את אמא קוראת לאבא ''אדוני'' או את אבא קורא לאמא ''גבירתי''.
איזו דוגמה לחיים או איזה מודל לחיקוי הם יקבלו ?
שיש ''שווים יותר'' ו''שווים פחות''?
שאם אבא הוא ''שולט'' אז את צריכה להיות האשה הצייתנית והכנועה?
שאם אבא הוא הצייתן, אז את צריכה להשפיט כל גבר כדי שיידע מי הבוסית?

אילו מערכות יחסים הם ייצרו?
ועוד לא התחלתי לדבר בכלל על האלמנטים המיניים.

לא חושבת שזה כדאי או נכון.
עדיף לתת להם לגלות בעצמם מה הם רוצים להיות ומה הם אוהבים בלי ל''קלקל'' להם מראש עם תבניות שלא נועדו או מתאימות להן בהכרח, בוודאי כשהבית הוא סביבה עוטפת ומגנה אבל הם גם מסתובבים בעולם הגדול בחוץ ושם הדברים מתקבלים אחרת לגמרי.
מהתגובות אני מרגישה שכולם מתייחסים אך ורק לאספקט של המין ושזו סטיה ולכן חייבים להסתיר אותה. אני תוהה אם אמא ואבא מאושרים וזו הדרך שהם בחרו וזו הנורמה שלהם ומה שעושה להם טוב, אין דרך להסביר את זה לילדים?(תהיות לגבי מה זוג להטבים עושים? הרי הם גם במיעוט, למה להם זה בסדר ולזוג בדסמי לא? )