לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

נשים 40+

Bluecollar​(שולטת)
לפני שנה • 22 במרץ 2023

Re: הבעיה היא לא הנושאים המשותפים

Bluecollar​(שולטת) • 22 במרץ 2023
anyzeany כתב/ה:
Bluecollar כתב/ה:
anyzeany כתב/ה:
הייתי מוסיף את נושא הצביעות החברתית למשוואה. סביר להניח שהתגובות המיידיות לקשר/משיכה בין א.נשים שיש ביניהם הפרשי גיל גדולים במיוחד תהיינה:
" ירושה ענקית אה?"
" סוטה מגעיל " כשזה גבר מבוגר.
" זקנה פתטית " כשזו אישה מבוגרת.
" כן בטח, הם ביחד בגלל אהבה ונושאים משותפים לשיחה ".

יצאתי עם בן 18 נבון שהשיחות ביננו היו נמשכות שעות. הוא היה מסוגל לתקשר ולנהל שיח רגשי וקשוב. באמת אדם איכותי.
אבל יש פער בין התבונה לבין הניסיון והצרכים השונים מהחיים.
למעשה אני מכירה המון בני 18- 30 שיש הרבה על מה לדבר אתם ויש המון עניין ושיח זורם טוב מעניין וכיפי.
יש מצב שאנחנו אפילו חולקים את אותם תחומי עניין.
אבל יש איזה פער של הניסיון שלא משנה כמה שבן האדם מדהים ואיכותי נמצא שם

אני מסכים איתך לחלוטין, אבל התגובה שלי באה לבטא כעס על צביעות. אני בכלל לא עוסק בתגובתי בשאלה האם קשר כזה הוא אפשרי מבחינה "רישמית", כמו קשר "מקובל חברתית" בין אנשים שהם בערך באותה שכבת גיל.

אני מניחה שדיברתי את הכאב שלי.
Fashion kitty​(אחרת)
לפני שנה • 23 במרץ 2023
Fashion kitty​(אחרת) • 23 במרץ 2023
אמנם 40- אך לא לעוד הרבה זמן ובהחלט מעדיפה צעירים ממני.
אולי זה היה אחרת אם גברים ישראלים לא היו מזניחים את עצמם, אבל במצב שבו אפילו מישהו מבוגר ממני רק בשלוש-ארבע שנים נראה כמו דוד מזדקן, קצת קשה להימשך אליו.

ולפני שיקפצו עלי עם זעם קדוש-על הזין שלי.
גברים מדברים ככה על נשים כל הזמן.
Bluecollar​(שולטת)
לפני שנה • 23 במרץ 2023

אולי זו הסיבה שאני מעדיפה אותם בני 20

Bluecollar​(שולטת) • 23 במרץ 2023
Fashion kitty כתב/ה:
אמנם 40- אך לא לעוד הרבה זמן ובהחלט מעדיפה צעירים ממני.
אולי זה היה אחרת אם גברים ישראלים לא היו מזניחים את עצמם, אבל במצב שבו אפילו מישהו מבוגר ממני רק בשלוש-ארבע שנים נראה כמו דוד מזדקן, קצת קשה להימשך אליו.

ולפני שיקפצו עלי עם זעם קדוש-על הזין שלי.
גברים מדברים ככה על נשים כל הזמן.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 23 במרץ 2023
WitchFuneral​(שולט) • 23 במרץ 2023
מהניסיון האישי שלי, בדר"כ קל יותר להזרים מבוגרות, במיוחד אם הן גרושות ורוצות להרגיש שוב שהן שוות משהו, יותר מצעירות בממוצע. אבל אני לא יודע אם זה שאני צעיר קשור לכך, אני חושב שזה נכון לפחות בחלק מהמקרים. כסטוץ אני מעדיף מישהי מבוגרת כי אני מעדיף מישהי עם ניסיון מיני שיודעת מה היא רוצה ולא מתחילה במסע טעימות של בולבולים, נראה לי שזו הסיבה העיקרית ללמה בעבר לרוב הלכתי איתן, לא חושב שזה עניין של משיכה... להפך, צעירות הן יותר סקסיות ויפות לדעתי, הרבה יותר.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 23 במרץ 2023
WitchFuneral​(שולט) • 23 במרץ 2023
ארגמןן כתב/ה:
יש ויש.
שמחתי לעזור

הוא כתב את זה במקום אחר:
אני חושב שהרבה מאוד גברים בגילאי ה20-35 למשל, ימשכו מאוד לנשים בנות 40 ומעלה.
מעניין אותי אם זה גם ככה הפוך את חושבת שזה ברור?

כלומר, הוא שואל כאן אם זה נפוץ (הוא אמר "הרבה", לא כולם), הוא שואל על אחוזים, מה שהכי צפוי. נראה לי יותר הגיוני שזו כוונת המשורר. אין הרבה אנשים שמאמינים בהיתכנות סטטיסטית של 100/0 במקרים כאלה, אתה צריך פיגור רציני בשביל להגיע למצב הזה.
התגובות באשכולות האלה תמיד כ"כ לא יעילות. כן, הוא צריך שתגידו לו שטעם זה אינדיבידואלי...
אלמנה שחורה מאוד​(שולטת)
לפני שנה • 24 במרץ 2023
WitchFuneral כתב/ה:
מהניסיון האישי שלי, בדר"כ קל יותר להזרים מבוגרות, במיוחד אם הן גרושות ורוצות להרגיש שוב שהן שוות משהו, יותר מצעירות בממוצע. אבל אני לא יודע אם זה שאני צעיר קשור לכך, אני חושב שזה נכון לפחות בחלק מהמקרים. כסטוץ אני מעדיף מישהי מבוגרת כי אני מעדיף מישהי עם ניסיון מיני שיודעת מה היא רוצה ולא מתחילה במסע טעימות של בולבולים, נראה לי שזו הסיבה העיקרית ללמה בעבר לרוב הלכתי איתן, לא חושב שזה עניין של משיכה... להפך, צעירות הן יותר סקסיות ויפות לדעתי, הרבה יותר.

בדרך כלל יותר קל ״להזרים מבוגרות, במיוחד את הגרושות ורוצות להרגיש שהן שוות משהו?״

זאת הראייה שלך על הנשים האלה? מעניין איפה אתה מוצא את אותן הנשים האלה
אולי אישה מבוגרת וגרושה מגיעה ממקום אחר ולא תתפשר על משהו שהוא פחות טוב ממה שהיא רוצה הפעם?
אולי מדובר כאן על צרכים משותפים וכמו שאתה מחפש סטוץ מזדמן זה גם מה שהיא צריכה באותו הרגע?
ובכלל, אולי היא ממש לא צריכה אותך בשביל שתרים לה את האגו ותתן לה הרגשה שהיא שווה משהו…אלא שהיא צריכה לספק את הצורך שלך בדיוק כמוך כי גם היא ייצור אנושי.

ועוד משהו מאוד חשוב הסקסיות באה מפנים, במה שאת משרדת ומרגישה ולא משנה אם את צעירה או מבוגרת
זאת הדרך שאת מדברת, מתהלכת וחושבת …

ואני עוד מעט בת 44, גרושה ולא מסכימה עם שום מילה שכתבת כאן .
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 24 במרץ 2023
WitchFuneral​(שולט) • 24 במרץ 2023
אלמנה שחורה מאוד כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:

בדרך כלל יותר קל ״להזרים מבוגרות, במיוחד את הגרושות ורוצות להרגיש שהן שוות משהו?״

אולי אישה מבוגרת וגרושה מגיעה ממקום אחר ולא תתפשר על משהו שהוא פחות טוב ממה שהיא רוצה הפעם?
אולי מדובר כאן על צרכים משותפים וכמו שאתה מחפש סטוץ מזדמן זה גם מה שהיא צריכה באותו הרגע?
ובכלל, אולי היא ממש לא צריכה אותך בשביל שתרים לה את האגו ותתן לה הרגשה שהיא שווה משהו…אלא שהיא צריכה לספק את הצורך שלך בדיוק כמוך כי גם היא ייצור אנושי.

ועוד משהו מאוד חשוב הסקסיות באה מפנים, במה שאת משרדת ומרגישה ולא משנה אם את צעירה או מבוגרת

כן, בואי נמשיך להתווכח עם הניסיון האישי שלי. מצטער שפגשתי נשים כאלה icon_sad.gif
מה הטעם? יש לך הוכחות אובייקטיביות לטענות שלך או שאת גם מדברת מנקודת מבט סובייקטיבית? יש לך מחקר אמין?
ואני לא מסכים איתך שסקסיות זה "משהו שבא מבפנים". משיכה מינית זה עניין קר של קצת כימיה במוח.
תביני, אם אני אראה מישהי שאני לא נמשך אליה, לא משנה מה יהיה לה בפנים, אני לא אמשך אליה. לא משנה מה יהיה בדליה איציק, היא בחיים לא תמשוך אותי למרות שאולי היא חיה במיטה, אימא טובה ובעלת משרה לא רעה, זה לא מעניין את הזין, יש לו רצונות משלו.

ואגב, לא אמרתי גם מאיפה הן באות או מה המניעים שלהן. למעשה, אמרתי בפירוש שאני לא יודע אם הלך לי בגלל שאני צעיר או שלא (למרות שבערך בחצי מהמקרים נאמר לי שכן). כולה אמרתי שקל יותר להזרים אותן ***מהניסיון האישי שלי***. למה? לא נכנסתי לזה יותר מדי, זרקתי השערה שהן רוצות להרגיש שוב נחשקות. על פי הניסיון ה***אישי*** שלי זה נכון בלא מעט מקרים.

אגב, אני לא מתכחש לשום דבר שאמרת, יש גם נשים כאלה מן הסתם. אני מדבר איתך על כמויות, סבירויות, על פי הניסיון האישי שלי. זה שאנשים כאן ישר רצים ל-"רגע רגע אבל יש כאלה שהם ככה!!!!" ו-"תפסיק להכליל!!!!" בכל פעם שמעזים לאפיין חלק מקבוצה מסוימת והם לא אוהבים את זה (אגב, אם יתנו מאפיין שאותם אנשים אוהבים לקבוצה מסוימת הם יסתמו את הפה) זה פשוט אימבצילי ופתטי ובעיקר מצביע על חולשה וחוסר ביטחון, בין אם זה מה שבאת לעשות ובין אם לא (לא ברור לי. אני לא אומר שאת עושה את זה).
אלמנה שחורה מאוד​(שולטת)
לפני שנה • 24 במרץ 2023
WitchFuneral כתב/ה:
אלמנה שחורה מאוד כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:

כן, בואי נמשיך להתווכח עם הניסיון האישי שלי. מצטער שפגשתי נשים כאלה icon_sad.gif
מה הטעם? יש לך הוכחות אובייקטיביות לטענות שלך או שאת גם מדברת מנקודת מבט סובייקטיבית? יש לך מחקר אמין?
ואני לא מסכים איתך שסקסיות זה "משהו שבא מבפנים". משיכה מינית זה עניין קר של קצת כימיה במוח.
תביני, אם אני אראה מישהי שאני לא נמשך אליה, לא משנה מה יהיה לה בפנים, אני לא אמשך אליה. לא משנה מה יהיה בדליה איציק, היא בחיים לא תמשוך אותי למרות שאולי היא חיה במיטה, אימא טובה ובעלת משרה לא רעה, זה לא מעניין את הזין, יש לו רצונות משלו.

ואגב, לא אמרתי גם מאיפה הן באות או מה המניעים שלהן. למעשה, אמרתי בפירוש שאני לא יודע אם הלך לי בגלל שאני צעיר או שלא (למרות שבערך בחצי מהמקרים נאמר לי שכן). כולה אמרתי שקל יותר להזרים אותן ***מהניסיון האישי שלי***. למה? לא נכנסתי לזה יותר מדי, זרקתי השערה שהן רוצות להרגיש שוב נחשקות. על פי הניסיון ה***אישי*** שלי זה נכון בלא מעט מקרים.

אגב, אני לא מתכחש לשום דבר שאמרת, יש גם נשים כאלה מן הסתם. אני מדבר איתך על כמויות, סבירויות, על פי הניסיון האישי שלי. זה שאנשים כאן ישר רצים ל-"רגע רגע אבל יש כאלה שהם ככה!!!!" ו-"תפסיק להכליל!!!!" בכל פעם שמעזים לאפיין חלק מקבוצה מסוימת והם לא אוהבים את זה (אגב, אם יתנו מאפיין שאותם אנשים אוהבים לקבוצה מסוימת הם יסתמו את הפה) זה פשוט אימבצילי ופתטי ובעיקר מצביע על חולשה וחוסר ביטחון, בין אם זה מה שבאת לעשות ובין אם לא (לא ברור לי. אני לא אומר שאת עושה את זה).

שורה תחתונה כתבתי: אני לא מסכימה עם מה שכתבת זהו, לא נכנסת איתך לנכון או לא נכון
זכותי לכתוב למה אני לא מסכימה או שאני לא מסכימה
קראתי את התגובה שלך והרגשתי שיש לי מה להגיד וזה הכל
כל אחד עובר חוויות כאלה ואחרות בחיים ומסתכל על החיים מנקודת מבט שלו וזה זכותו של כל אחד ואחד.

לא באתי לעשות דבר ובטח שלא ברמה האישית, זה פורום וזה פתוח לכולם וכל אחד יכול להגיב אז פליז אל תחפש את החוסר בטחון אצלח והחולשה,,.אתה מפספס, ביג טיים.

מקווה שתתקל גם בנשים שהן שונות מהנוף המקומי שלך icon_wink.gif