אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מיצג מחאה, "שיבארי" בקפלן.

קטלב​(מתחלף)
לפני שנה • 1 באפר׳ 2023

מיצג מחאה, "שיבארי" בקפלן.

קטלב​(מתחלף) • 1 באפר׳ 2023
כן, כן, אני יודע. מה שאני חושב עליו הוא ללא עירום וללא מיניות. רק קשירה אומנותית.
אשמח אם קושרים\ות ונקשרים\ות שעשויים להיות מעוניינים יצרו איתי קשר. מה שאני חושב עליו בהחלט ידרוש יותר מקושר אחד. ועדיפות ליותר מנקשרת אחת. כמובן, זה יהיה פומבי, וכמובן שמי מעשרות\מאות אלפי המפגינים יצלמו ויפיצו תמונות. כאמור, מיצג פומבי במסגרת המחאה.

אם אתם\ן עשויים להיות מעוניינים, דברו איתי ישירות. אם אתם\ן רוצים להבהיר עד כמה אני אנרכיסט וכל זה - אתם יותר ממוזמנים לגדף אותי כאן!
סנטוריון
לפני שנה • 2 באפר׳ 2023
סנטוריון • 2 באפר׳ 2023
אני מעריך את מה שאתה מנסה לעשות, אבל לדעתי אתה עושה נזק למחאה הזו. תמונות כאלה גורמות לאנשים שיושבים על הגדר לתייג את המפגינים כאוסף של מוזרים ולא לרצות לקחת בזה חלק.
    התגובה האהובה בשרשור
קטלב​(מתחלף)
לפני שנה • 2 באפר׳ 2023
קטלב​(מתחלף) • 2 באפר׳ 2023
סנטוריון כתב/ה:
אני מעריך את מה שאתה מנסה לעשות, אבל לדעתי אתה עושה נזק למחאה הזו. תמונות כאלה גורמות לאנשים שיושבים על הגדר לתייג את המפגינים כאוסף של מוזרים ולא לרצות לקחת בזה חלק.

שים לב שהמילה שיבארי היא במרכאות. לא כל קשירה היא שיבארי, לא כל קשירה היא אירוטית. אם נניח בהפגנה בחו"ל היית רואה מישהו צלוב על צלב, היית חושב שזה מוזר? לא נראה לי.
סנטוריון
לפני שנה • 2 באפר׳ 2023
סנטוריון • 2 באפר׳ 2023
אם הייתי רואה מישהו צלוב על צלב זה היה מתקשר לי לדימוי תרבותי של ישו שהקריב את עצמו למען חטאי אחרים, והייתי מנסה לקשור את זה לנושא של ההפגנה הנוכחית. אם הייתי מצליח זה לא היה מפריע לי, ואם לא, זה היה צורם. למשל, מישהו צלוב בהפגנת מחאה על עוולות הכיבוש הקולוניאליסטי המערבי: יש. מישהו צלוב בהפגנה על כך שלא מגישים אפונה בצהריים בקפיטריה: אין.

בניגוד לישו, לשיבארי אין משמעות רחבה לא באתוס הישראלי ולא בתרבות היהודית. אז מה זה קשור? אצל רוב האנשים זה מייצר דיסוננס. הם לא מבינים מאיפה זה בא, מה זה מסמל, ובוא, בינינו, לראות איזה מישהו או מישהי קשורים כמו פסטה פרפלה באוויר זה לא מחזה מאד נעים. אז כן, זה גורם לך להיתפס כווירדו, וגם לפגוע במחאה. כמו האידיוטים שמסתובבים עם חולצות "די לכיבוש" ולא מסוגלים לסתום את הפה שלהם לחודשיים של הפגנות מחאה כדי שגם אנשים מהמרכז-ימין ירגישו בנוח לבוא להצטרף לקהל ולהפגין על משהו שאמור לעניין את כל הספקטרום הפוליטי.

עריכה: שלא כהרגלי, לפעמים יש איוולות שמוציאות אותי מדעתי ומתפלקת לי מילה לא במקום, כמו לקרוא ללובשי חולצות די-לכיבוש אידיוטים. זה שמור להם, ואין שום כוונה לרמוז שזו דעתי גם עליך. שוב, אני חושב שאתה מגיע ממקום נכון, אבל בוחר בדרך לא נכונה. בכל מקרה, עולם חופשי, שכל אחד יעשה מה שבא לו.
מתוקיי​(אחר)
לפני שנה • 2 באפר׳ 2023
מתוקיי​(אחר) • 2 באפר׳ 2023
לא מאמין שאני נכנס לדיון כזה בפורום. אבל הקשר בין הכיבוש למהפכה המשפטית הוא ברור. קשה להיות ליברל תוך שאתה מדכא קבוצה גדולה אחרת (אם תגידו על ימי הקולוניאליזם ושות' אז העולם חשב אחרת, לא היה בתודעה אז שזה לא בסדר..). בנוסף הנפגעים הראשונים מהמהפכה המשפטית יהיו ה"נכבשים" וערביי ישראל. אני לא שמעתי ב"נאום ההרגעה" של ביבי הרגעה לערבים (מיעוטים זה לאו דווקא ערבים), הוא נמנע מזה באופן מכוון ולא מפתיע.
אני כן מסכים שאולי עדיף טקטית לא להכניס את הנושא הזה למחאה, אבל זה גם די מוזר להימנע מזה.. במיוחד כשהנושא רדום לגמרי פוליטית בשנים האחרונות..
Into​(נשלטת)
לפני שנה • 2 באפר׳ 2023
Into​(נשלטת) • 2 באפר׳ 2023
השאלה שלי היא למה
blindrigger​(שולט)
לפני שנה • 2 באפר׳ 2023
blindrigger​(שולט) • 2 באפר׳ 2023
Into The Unknown כתב/ה:
השאלה שלי היא למה

because he (still) can do it.
anyzeany
לפני שנה • 2 באפר׳ 2023
anyzeany • 2 באפר׳ 2023
תציע את זה לקרן פלס. היא כל כך צמאה לצומי וללייקים, שהיא תסכים מיד.
הוא​(שולט)
לפני שנה • 2 באפר׳ 2023
הוא​(שולט) • 2 באפר׳ 2023
כמו שמיצג של "מלפפונים נכבשים" מחזק ומסביר את הנרטיב של המחאה.

לעיתים כשבא לך להיות אתה להביא את עצמך רצוי למנן למתי , איפה ועד כמה זה תורם או צורם-בד"כ
Impaler​(שולט)
לפני שנה • 2 באפר׳ 2023
Impaler​(שולט) • 2 באפר׳ 2023
בדיוק חשבתי על הרעיון הזה כשקראתי היום את הכותרת בליינט:
"הותקפה באיילון על ידי פרשים: "הצליפו בי בשוט, זה היה אמבוש".
אבל לא, אני לא חושב שזה יעבוד, חוץ מזה שיש כאלה שצריכים לעבוד במדינה הזו, ולשלם מיסים icon_smile.gif