שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה לגבי פטיש ושליטה

GlamFetishDom​(שולט)
לפני שנה • 10 באפר׳ 2023

שאלה לגבי פטיש ושליטה

GlamFetishDom​(שולט) • 10 באפר׳ 2023
מה קורה אם בתור נשלט אני זקוק לריגוש פטישיסטי שקשור בביגוד (אני פטישיסט טיכו) - האם זה נחשב בד"כ ל"הסגת גבול" של המלכה, שזכותה ללבוש מה שבא לה או לא ללבוש כלום, כי היא פשוט המלכה וזהו?? כאילו, אם אני מבקש ממנה להתלבש בצורה מסוימת אז זה הופך אותי לקצת שולט, לא? (כמובן שהכוונה היא לבקשה שמגיעה לפני שניגשים לתכל'ס)..
מה אומרים?
StreetCat
לפני שנה • 10 באפר׳ 2023
StreetCat • 10 באפר׳ 2023
אפשר למצוא מראש מישהי שזה הקטע שלה, יש לא מעט שאוהבות לבוש פטישסטי.

ואם כחלק מתיאום ציפיות, גבולות ושיחת היכרות, אתה משתף שאתה נמשך לביגוד מסוים - זה נהדר.
היא יכולה לבחור האם לבא כך או לא.
Aristotle​(נשלט)
לפני שנה • 10 באפר׳ 2023
Aristotle​(נשלט) • 10 באפר׳ 2023
זה *חייב* להיות הדדי אחרת צד כלשהו יוצא לא מסופק מהסיטואציה וכנראה יבחר לצאת ממנה. כן זה אומר שגם לך בתור נשלט יש מקום להביע את הרצונות שלך. לא, זו לא הסגת גבול.
DomiNA O Hera{Sincerelyo}
לפני שנה • 10 באפר׳ 2023
DomiNA O Hera{Sincerelyo} • 10 באפר׳ 2023
בוא נחזיר את הסרט להתחלה , אז ככה : שני אנשים נפגשים כל אחד משניהם משייך עצמו ולמה שתאב ליבו משמע אחד לצד השולט והשני לנשלט- עד כאן סבבה כן?
נפגשים השניים ראשית כבני אדם , כן כן רגילים כאלה , הבודקים האם אותה נפש מתאימה לצרכיו והאם יש חיבור בסיסי בתקשורת, כימיה ושאר הנושאים הבוערים . שלב כזה הנקרא בלהג העם והקהילה - תאום ציפיות כלומר מעין משא ומתן(אגלה לך סוד , בוא תתקרב , בשלב הזה אתה לא הנשלט שלה והיא איננה השולטת שלך, שששש אל תהיה מופתע פשוט תקבל ותפנים ) נמשיך, זה שלב מדהים שבו חובתך לשתף ואט אט להשיל את כל השכבות , לגרום לה להבין אותך , להכירך ככל שתספר יותר כך יוקל לא רק לך תתפלא אלא לשניכם , קח לדוגמא קנית רכב חדש ככל שתלמד להכיר את כל הפונקציות הגאדג’טים והחידושים כך תדע לנצל ולהפיק את המירב מאותו הרכב,כך תדע לשמור עליו ואף לגרום לו לתפקד ולהאריך חיים (בלי כוונה להחפיץ כמובן)
לעינייננו, שולטת שלא מנסה לדעת מה יעשה לך טוב, שולטת שלא רואה אותך לפני הכל כאדם היא איננה שולטת , אלא שחקנית,מישהי שבאה לעשות סיבוב לאגו שלה על חשבונך .
לדוגמא העבד שלי, הכלב הגזעי שלי הוא כל עולמי, הוא המקור לאושר שלי, הוא דואג לספק את כל צרכיי, הוא מעצים אותי והוא זה שהמליך אותי בלעדיו אין לי ממלכה, וכמלכה טובה האוהבת את מלכותה חובתי לשמור מכל משמר על ממליכי. המטרה שלי והכוונות שלי והייעוד שלי הינם להיות כל עולמו, זו שקוראת אותו ברמה של קריאת מחשבות, להכיר כל מיצמוץ,מבט,שפת גוף ,הכל!!!!!! ועל זאת יכול להתקיים רק על ידי כנות ותקשורת מלאות !!!!
לעיניין הלבוש- מכורה לאופן שהוא מביט בי, למדתי את טעמו -לא מוותרת על זה, לעולם!!!
כי כתבתי בעבר וכותבת גם עכשיו אני שומרת על מה ששלי, הסיפוק שלי ⬅️שלו➡️שלי .
    התגובה האהובה בשרשור
DomiNA O Hera{Sincerelyo}
לפני שנה • 10 באפר׳ 2023
DomiNA O Hera{Sincerelyo} • 10 באפר׳ 2023
*****על אחת כמה וכמה שציינת שזה משהו שאתה זקוק לו !!!!!
נימרייה​(שולטת)
לפני שנה • 10 באפר׳ 2023
נימרייה​(שולטת) • 10 באפר׳ 2023
לדעתי אין שום דבר או אקט ספציפי שהופך אותך לשלוט או נשלט רק מעצם העשייה שלו. הכל עניין של גישה ומאיזה זווית אתה מסתכל על זה.
שולט יכול לרדת לנשלטת ונשלט יכול לרדת לשולטת, האקט עצמו זהה, אבל העניין הוא הגישה של האנשים, מי מוביל, מי קובע את הקצב, והמון גורמים מסביב, למשל עם האישה קשורה והגבר יורד לה ולא נותן לה לגמור או אולי האישה מושכת את הגבר מהשיער והידיים שלו אזוקות מאחורי הגב כדי שהוא לא יוכל לאונן לעצמו.
ככה זה גם לגבי לבוש או העדפות שלך, זה שמשהו חשוב לך בתחום המיני לא הופך אותך לבעל תפקיד כלשהו.
עצה אישית שלי זה תקשורת טובה עם השולטת שלך, תסביר לה מה מאוד חשוב לך לסיפוק שלך ומה עלול לגמור לך תסכול לא נסבל, תציב גבולות ותנסו לכם מה יעבוד לכם. כן שליטה מוחלטת והתמסרות טוטאלית זה מדהים אבל כדי שזה יחזיק וכדי להגיע לזה צריך הבנה עמוקה של הצד השני.

אני אישית חייבת תקשורת טובה עם הנשלט, וכנות מוחלטת, כשאני יודעת מה הוא באמת אוהב או מה באמת מפחיד אותו, אני יכולה לשלוט בו טוב יותר, ולדעת להעניק לו פרסים שהוא באמת יעריך או עונשים שהוא באמת יסבול מהם.

אז מאוד יכול להיות שאחרי שיחה כזו שתעלה בפניה מה הכרחי לך ומה אתה פשוט אוהב היא תדע איך לתת לזה מקום וגם לשמור על האינטרסים שלה, אבל אם לא תדבר היא כניראה לא תדע לנחש לבד.
GlamFetishDom​(שולט)
לפני שנה • 11 באפר׳ 2023
GlamFetishDom​(שולט) • 11 באפר׳ 2023
DomiNA O Hera כתב/ה:
בוא נחזיר את הסרט להתחלה , אז ככה : שני אנשים נפגשים כל אחד משניהם משייך עצמו ולמה שתאב ליבו משמע אחד לצד השולט והשני לנשלט- עד כאן סבבה כן?
נפגשים השניים ראשית כבני אדם , כן כן רגילים כאלה , הבודקים האם אותה נפש מתאימה לצרכיו והאם יש חיבור בסיסי בתקשורת, כימיה ושאר הנושאים הבוערים . שלב כזה הנקרא בלהג העם והקהילה - תאום ציפיות כלומר מעין משא ומתן(אגלה לך סוד , בוא תתקרב , בשלב הזה אתה לא הנשלט שלה והיא איננה השולטת שלך, שששש אל תהיה מופתע פשוט תקבל ותפנים ) נמשיך, זה שלב מדהים שבו חובתך לשתף ואט אט להשיל את כל השכבות , לגרום לה להבין אותך , להכירך ככל שתספר יותר כך יוקל לא רק לך תתפלא אלא לשניכם , קח לדוגמא קנית רכב חדש ככל שתלמד להכיר את כל הפונקציות הגאדג’טים והחידושים כך תדע לנצל ולהפיק את המירב מאותו הרכב,כך תדע לשמור עליו ואף לגרום לו לתפקד ולהאריך חיים (בלי כוונה להחפיץ כמובן)
לעינייננו, שולטת שלא מנסה לדעת מה יעשה לך טוב, שולטת שלא רואה אותך לפני הכל כאדם היא איננה שולטת , אלא שחקנית,מישהי שבאה לעשות סיבוב לאגו שלה על חשבונך .
לדוגמא העבד שלי, הכלב הגזעי שלי הוא כל עולמי, הוא המקור לאושר שלי, הוא דואג לספק את כל צרכיי, הוא מעצים אותי והוא זה שהמליך אותי בלעדיו אין לי ממלכה, וכמלכה טובה האוהבת את מלכותה חובתי לשמור מכל משמר על ממליכי. המטרה שלי והכוונות שלי והייעוד שלי הינם להיות כל עולמו, זו שקוראת אותו ברמה של קריאת מחשבות, להכיר כל מיצמוץ,מבט,שפת גוף ,הכל!!!!!! ועל זאת יכול להתקיים רק על ידי כנות ותקשורת מלאות !!!!
לעיניין הלבוש- מכורה לאופן שהוא מביט בי, למדתי את טעמו -לא מוותרת על זה, לעולם!!!
כי כתבתי בעבר וכותבת גם עכשיו אני שומרת על מה ששלי, הסיפוק שלי ⬅️שלו➡️שלי .

תודה על התגובה המפורטת!
bondman​(נשלט){FLR}
לפני שנה • 11 באפר׳ 2023
bondman​(נשלט){FLR} • 11 באפר׳ 2023
לדעתי אם מדובר
בשולטת אמיתית ואיכותית, אז מדובר באשה עם אנטלגנציה רגשית מאוד גבוהה.
חשוב מאוד שתספר לה מה עושה לך את זה
ואם זה בגבולות שלה היא תחליט איך ומתי להשתמש במידע הזה לטובתה ולטובת הרכוש שלה ( שזה אתה ).
icon_smile.gif