שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה הבעיה בצעירים?

afreshsub
לפני שנה • 22 באפר׳ 2023

מה הבעיה בצעירים?

afreshsub • 22 באפר׳ 2023
אני טיפה חדש בתחום אז אני לא מבין למה בדיוק יש בעיה עם אנשים צעירים? לפי קצת השיחות שהיו לי זה נראה כי אין מקום בכלל לאנשים צעירים בעולם הזה…שזה מוזר כי אנחנו יכולים לתת הסכמה לפי החוק 😋…אולי זה פשוט תירוץ שמשתמשים בו כדי לנפנף אותי? כן יכול להיות שאישיות שלי כל כך מאיימת שבחורות פשוט נרתעות….אני חושב שאני יאמין בשקר הזה האמת
נימרייה​(שולטת)
לפני שנה • 22 באפר׳ 2023
נימרייה​(שולטת) • 22 באפר׳ 2023
אני אתחיל בזה שלא נישמע שהאישיות שלך מאיימת. יותר נכון היא קצת ילדותית (לפחות זו התחושה שלי מקריאת הפרופיל שלך).

אין בעיה באמת בצעירים. אבל להיות צעיר לרוב מעיד עליך מספר דברים:
אתה פחות מנוסה
אתה פחות סגור על עצמך
אתה בעיקר (כמו שציינת בפרופיל שלך) מחפש להגשים פנטזיות

כל אחד מהדברים האלו כלעצמו לא רע. אבל כל אלו ביחד לרוב יוצרים וויב של פרטנר לא נחשק במיוחד בתחום הבדסם.

אתן לך מספר טיפים שלמדתי על בשרי ושמעתי מהרבה אנשים פה.

חוסר ניסיון- אין לך מה לעשות אתה לאט לאט תצבור, אבל תנסה להגיע לאירועים של הקהילה ולנסות לתקשר פה עם אנשים באתר לאט לאט יבואו הזדמנויות להתנסות בדברים שונים.

לא סגור על עצמך- זה יבוא עם הניסיון אבל לא רק, תנסה באמת להתעמק בעצמך ולהבין מה אתה רוצה, מה זה עבורך השולטת המושלמת? זה בא עם זוגיות? נטו מפגשים חד פעמיים? אולי קשר של שליטה ללא רגש? תנסה להבין איפה הגבולות שלך ומה אתה מוכן לעשות ומה לא. כמה פרטנרים, גברים אחרים, פומביות ועוד... ככול שתדע לומר יותר ברור מה מתאים לך ומה לא יהיה לך יותר קל.

הגשמת פנטזיות- ברור לי, שיש לך אינטרס להגשים פנטזיות שלך. אבל חשוב שתבין משהו, רוב השולטות (שהן לא בתשלום) הן נשים שנהנות לקחת ולעשות את מה שהן רוצות בלי הרבה קשר לרצון שלך אם בכלל. גם אם הן יקשיבו לך ויחליטו להגשים לך פנטזיה תיהיה בטוח שזה לא הדבר היחיד שהן ירצו. אחרי הכל יש פה את האינטרסים של השולטת גם. הייתי ממליצה לך לשנות את הגישה מעט ובמקום לרדוף ולתת רשימה של דברים שתרצה להגשים, בעיקר בהתחלה, הייתי מציעה את זה כרשימת דברים שאתה תשמח לחוות אם השולטת שלך תרצה שתעשה. גם גישה פחות דורשת וגם תתעכזב פחות.

אז בקצרה. תכיר אנשים, תפתח את הראש לחוויות שאולי לא תואמות את הפנטזיות שלך, ותלמד את עצמך.
ובמקרה הכי גרוע עוד 6-8 אתה תיהיה בגיל היותר נחשק.
    התגובה האהובה בשרשור
Daddy Bear​(אחר)
לפני שנה • 22 באפר׳ 2023
Daddy Bear​(אחר) • 22 באפר׳ 2023
גם אני מסתייג כשאני מקבל פניות מנשים שצעירות ממני משמעותית.
זה לא שאין יוצאות דופן... לא מזמן היתה מישהי צעירה שהצליחה לגעת ולהניע בי מיתרים שלא הכרתי, אך לרוב זה לא כך, ובדרך כלל הקשר מסתיים בתחושת אכזבה.

הגיל זה לא העניין אלא האישיות... נתת לזה דוגמה מצויינת בבלוג הזה.
שים לב שאתה לא באמת שואל למה, אלא בעיקר מתלונן על תחושת קיפוח לא מוצדקת לדעתך.
אני מניח שאתה תופס את עצמך כחתיך עם זין פלאי... להיט! אז איך זה שאתה לא נחטף?
האם שאלת את עצמך פעם מה נשים מחפשות? (רמז, "שני איברים - האחד, שולט בזין, והשני, מזרים בו דם").

ועוד משהו קטן, מישהי שתלמד אותך לעשות סקס ותמלא את הפנטזיות שלך, מכונה "שפחה" ולא "שולטת".

עם הזמן תגדל ותבין.
מאמין שבסוף תמצא את האחת עבורך. 🙏
RonaD​(טרנסית אחרת)
לפני שנה • 22 באפר׳ 2023
RonaD​(טרנסית אחרת) • 22 באפר׳ 2023
זה כמו לנסוע אחרי רכב למד בכביש
כולנו הינו שם אבל אנחנו בכל זאת מתעצבנים
לגבי איך אפשר לצבור ניסיון?
כך בחשבון שמחוץ למעקכי בדסמ בתשלום אולי עדיף שאת הפנטזיה תשאירבצד מצד שני תנסה להכיר כמה שיותר אנשיןם באירועיפ
Funshine{❤️Tender}
לפני שנה • 23 באפר׳ 2023
Funshine{❤️Tender} • 23 באפר׳ 2023
צעירים מרגישים לי לא מדויקים, לא בשלים ובעלי סיכון גבוה מאוד לפגוע ולהיפגע.

מעבר לכך, אתה מציין שלא הייתה לך חברה ושאתה בתול

להגיע לבדסמ בלי לפתח מערכות רגשיות משמעותיות ואינטימיות יכולה לחרוט על המוח שלך התניות מאוד לא בריאות ולעצב אותו בצורה שתפגע בנפש שלך ובתפיסה שלך בחלקים מאוד חשובים לעתיד.
אף שולט.ת שמכבד.ת את עצמה ובעיקר אותך לא תכנס לסיפור הזה.

בנוסף, לצעירים ולחדשים יש יותר זלזול כלפי המחיר שאני אשלם בלהכניס את הבדסמ לחיים האמיתיים שלי ופחות כבוד לפרטיות שנדרשת מהם באתר ומחוצה לו. למה להסתכן? הקריירה שלי חשובה לי ובנוסף עצם זה שאתה שם פה תמונה של הפנים שלך רק מגדילה משמעותית את הסיכון.

כשהייתי חדשה רק קראתי , שנה לפחות, דיברתי פה עם אנשים ואז התנסתי במנות קטנות ומאוד בזהירות והיום אני אפילו יותר זהירה. ממליצה לך למצוא נתיב למידה שקודם מבין מה הסכנות פה ובבדסמ.

בהצלחה
StreetCat
לפני שנה • 23 באפר׳ 2023
StreetCat • 23 באפר׳ 2023
אישית, אין לי בעיה עם צעירים.
אבל רוב הצעירים שפגשתי בעיקר חיפשו להגשים פנטזיות ולא ידעו שיש פער מאוד גדול בין פנטזיה למציאות.
לא ידעו מה הגבולות שלהם ואיך בכלל להתנהל בתקשורת בן אישית זוגית או בדסמית.
זה לא בהכרח רע, זה פשוט משהו שצריך ללמוד ולהבין.
אפשר תוך כדי קשר, אפשר גם לבד.

גיל הוא אולי רק מספר, אבל הוא לעיתים נותן תמונה חלקית על מי שעומד מולך.
בנוסף, לפעמים פוסלים אדם לא בגלל הגיל שלו אלא שילוב של כמה דברים.
ivy​(נשלטת)
לפני שנה • 23 באפר׳ 2023
ivy​(נשלטת) • 23 באפר׳ 2023
פשוט ככה. כמו שיש כאלה שכן נמשכות לצעירים.
Snitch
לפני שנה • 23 באפר׳ 2023
Snitch • 23 באפר׳ 2023
סביר להניח שגם אתה לא באמת תתחבר למישהי מבוגרת מעבר לסשן/סטוץ. זה עניין של התאמה
טלי35​(שולטת)
לפני שנה • 23 באפר׳ 2023
טלי35​(שולטת) • 23 באפר׳ 2023
Daddy Bear כתב/ה:
גם אני מסתייג כשאני מקבל פניות מנשים שצעירות ממני משמעותית.
זה לא שאין יוצאות דופן... לא מזמן היתה מישהי צעירה שהצליחה לגעת ולהניע בי מיתרים שלא הכרתי, אך לרוב זה לא כך, ובדרך כלל הקשר מסתיים בתחושת אכזבה.

הגיל זה לא העניין אלא האישיות... נתת לזה דוגמה מצויינת בבלוג הזה.
שים לב שאתה לא באמת שואל למה, אלא בעיקר מתלונן על תחושת קיפוח לא מוצדקת לדעתך.
אני מניח שאתה תופס את עצמך כחתיך עם זין פלאי... להיט! אז איך זה שאתה לא נחטף?
האם שאלת את עצמך פעם מה נשים מחפשות? (רמז, "שני איברים - האחד, שולט בזין, והשני, מזרים בו דם").

ועוד משהו קטן, מישהי שתלמד אותך לעשות סקס ותמלא את הפנטזיות שלך, מכונה "שפחה" ולא "שולטת".

עם הזמן תגדל ותבין.
מאמין שבסוף תמצא את האחת עבורך. 🙏

אם יש לו זין פלאי בכיף שיפנה!!
נסתדר עם הגיל 😈😉😉
Into​(נשלטת)
לפני שנה • 23 באפר׳ 2023
Into​(נשלטת) • 23 באפר׳ 2023
אתם לא יודעים אותיות אית"ן ויש לכם שפם בר מצווה

שמחתי לעזור