בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שליטה בתשלום

puupyy
לפני שנה • 25 באפר׳ 2023

שליטה בתשלום

puupyy • 25 באפר׳ 2023
היי שאלה פה לנשלטים הקצת יותר מנוסים,
אחרי תקופה של כמה חודשים פה באתר הבנתי שלמצוא פה שולטת לקשר רציני זה קצת יותר בעייתי גם בגלל הכמות נשלטים לשולטת וגם בגלל הגיל שלי 24 שהוא דיי צעיר לעולם הזה..
וחשבתי ללכת לסשן 1 למלכה בתשלום להבין בכלל אם הפטישים שלי נכונים או סתם פנטזיה מסרטים.
האם זה באמת עוזר?
אני יודע שזה משחק אבל אפשר להבין את המיניות שלי ככה בצורה יותר טובה?
או שזה סתם ידפוק אותי ולא מומלץ

תודה רבה 🙏🏻 puupyy
StreetCat
לפני שנה • 25 באפר׳ 2023
StreetCat • 25 באפר׳ 2023
אם אתה מחפש להגשים פנטזיות - זה בהחלט יכול לתת לך מענה.

אם אתה מחפש קשר בדסמי - זה לא ייתן מענה.

שים לב, יש מחיר למי שהולך קבוע לשולטות בתשלום..
הסיכוי שלו לעבור מהקבוצה הראשונה אל השנייה - כמעט ולא קיים. (רציתי לכתוב לא קיים בכלל, אבל תמיד יש בודדים שיוצאים מהכלל)

ברגע שמתרגלים להגשים פנטזיות בצורה הזו, כמעט ואי אפשר להצליח לבנות קשר בדסמי אחר.
יעידו על כך השרשורים האחרונים בנושא.
ניתן לראות שם תגובות של כאלה שבחרו בשליטה בתשלום, ומבחינתם זה כל הבדסמ שקיים בלבד.

אין בכך משהו רע, יש מי שזה בדסמ עבורו.

אתה צריך לבחון עם עצמך, בלי קשר לחרמנות, חלומות או פנטזיות, מה אתה רוצה.

איזה סוג של קשר אתה מחפש?

נטו להגשים פנטזיות מהצד? לך על שליטה בתשלום. אתה תקבל תמורה מלאה ואיכותית. (באמת. אני לא מזלזלת במי שבוחרת בזה)

אתה מחפש משהו קצת אחר? אני ממליצה על דרכים אחרות.
    התגובה האהובה בשרשור
puupyy
לפני שנה • 25 באפר׳ 2023
puupyy • 25 באפר׳ 2023
קודם כל תודה על התגובה StreetCat 💜

אין לי ניסיון בעולם הזה, ואני כן מעדיף חברה קינקית שנמשכת לזה גם מאמין שזה יותר בריא ויותר נכון..
פחות מתמכר לדברים ויש לי שליטה עצמית חזקה ככה שאני דמיינתי את זה כמשהו חד פעמי כדי לגלות את המניות שלי.

יכול להעיד על עצמי שבגלל הפטישים שלי פסלתי קשרים ואפילו בנות וניליות שהכרתי והיה חיבור טוב
אני יודע שזה חשוב לי השאלה אם אני יחליט כן ללכת על קשר ונילי זה לא יפגע בי בהמשך בחוסר סיפוק והכזבה?
GlamFetishDom​(שולט)
לפני שנה • 25 באפר׳ 2023
GlamFetishDom​(שולט) • 25 באפר׳ 2023
קודם כל נראה לי שזה פוסט שמתאים יותר לפורום הבנות על הבנים. פה זה בנים על הבנים...

אני חושב שאם מדובר בחקירה שלך עם עצמך לגבי "האם הפטישים שלי נכונים" אז סשן של שליטה בתשלום יכול להועיל אם תלך לזה ברוח הנכונה. אני חושב שחקירה עצמית מאוד חשובה למי שנכנס לעולם הזה כדי שלא תבלבל את עצמך בראש וראשונה ואת בת הזוג השולטת שלך שתכיר לעתיד. ומי יודע, אולי אתה בכלל לא אוהב שליטה? אולי כל זה זה רק פנטזיה?
כל דבר שאתה עושה צריך לעשות לאחר מחשבה ולאחר קבלת החלטה מושכלת. אם תלך לסשן שליטה בתשלום ותגלה שאתה בכלל לא שם זה יחסוך לך הרבה תסבוכים מיותרים בעתיד. אם תמצא מישהי לא בתשלום שתסכים לעזור לך לחקור את עצמך, עוד יותר טוב. ממה שראיתי פה בכלוב, שולטות אוהבות נשלטים מנוסים.
תשאל קודם כל מה מושך אותך בכל זה: הצד המיני הפיזי או שיש בך רצון אמיתי גם לשליטה מנטאלית? מה אתה רוצה? מה מגרה אותך? מה אתה צריך? ואז תחליט אם ללכת לשולטת בתשלום. כך לפחות תדע יותר טוב מה לבקש ממנה.
גילוי נאות: אני מעולם לא התנסיתי בשליטה בתשלום. כתבתי רק מתוך דעתי בלבד
בהצלחה icon_smile.gif
puupyy
לפני שנה • 25 באפר׳ 2023
puupyy • 25 באפר׳ 2023
תודה על התגובה oralsub

בכוונה פירסמתי בבנים על הבנים כי רק הם הולכים לשולטות בתשלום 😅😂

אני מרגיש שיש מגבלה לכמות המידע שאפשר להשיג בתחום הזה בלי ממש לנסות ולהרגיש מה מרגש ועושה לך טוב.

אשמח לדעת אם יש פה נשלטים שהיו במצב שאני הייתי ומה הם עשו..
ואם הם הלכו לשולטת בתשלום אז זה עזר לכוון אותם או שסתם משחק ובזבז להם תזמן..?
--Nir--
לפני שנה • 25 באפר׳ 2023
--Nir-- • 25 באפר׳ 2023
כאחד שהתנסה המון בשליטה בתשלום בגילאי 18-26 (מסיבות של הסתרה ופחד ודת) לדעתי גם בשביל לבדוק פנטזיות אני חושב שעדיף להכיר ולמצוא מישהי שבקטע.
אפשר לממש דברים מאד מדויקים ופרועים בתשלום, אבל הם, ובכן, בתשלום.

לגיטימי לנסות הכל, גם את זה כמובן, אבל זה בעיניי סוג של פורנו על סטרואידים. זמן מרוכז שכולו פנטזיה מאד מתוסרטת ומתוזמנת שלא באמת יכולה להתרחש במציאות בלי היכרות עמוקה, ובמציאות יש גם צד שני עם פנטזיות ותשוקות, וזה משהו שכדאי להתרגל אליו.

יש באמת מצב שהכלוב זו פלטפורמה קצת קשה להתחיל בה בגילך, כי נראה לי שאכן המסה העיקרית פה היא בטווח גילאים גדול יותר, אבל יש פה גם צעירים. יחס הנשים-גברים לא באמת מהווה קושי אם תפעל נכון, בכבוד ובסבלנות ותדע להיזהר או להתעלם מיחס מסוים שאתה עלול להיתקל בו פה בתור מישהו שנמשך לצד הנשלט, אם כי אני מעריך שבזה יש יתרון דווקא לזה שאתה צעיר וצפוי לפנות לצעירות יותר.

מחוץ לכלוב:
בחורה ונילית עם ראש פתוח יכולה להפתיע ולגלות עניין אם יש ביניכם משיכה, אבל חשוב שתבדוק שזה קיים, כי מניסיון: יחסים וניליים לחלוטין יכולים, לצד הרבה אושר, גם לייצר חסכים ותסכול לא קטנים למי שהצורך במיניות בדס״מית טבוע בו עמוק (ואת זה כבר אתה יודע להגיד)
התאמה של מאה אחוז בפנטזיות אין, אבל, וגם זה מניסיון - יש משהו מאד יפה וסקסי בלגלות במפתיע שמישהי נדלקת ונהנית מדברים מסוימים בלי שבדקת לה לפני זה בלוג ופרופיל באתר של סוטים.

בהצלחהicon_smile.gif
StreetCat
לפני שנה • 25 באפר׳ 2023
StreetCat • 25 באפר׳ 2023
puupyy כתב/ה:
קודם כל תודה על התגובה StreetCat 💜

אין לי ניסיון בעולם הזה, ואני כן מעדיף חברה קינקית שנמשכת לזה גם מאמין שזה יותר בריא ויותר נכון..
פחות מתמכר לדברים ויש לי שליטה עצמית חזקה ככה שאני דמיינתי את זה כמשהו חד פעמי כדי לגלות את המניות שלי.

יכול להעיד על עצמי שבגלל הפטישים שלי פסלתי קשרים ואפילו בנות וניליות שהכרתי והיה חיבור טוב
אני יודע שזה חשוב לי השאלה אם אני יחליט כן ללכת על קשר ונילי זה לא יפגע בי בהמשך בחוסר סיפוק והכזבה?

חיבור טוב יכול להוביל לגילוי של קינקים כאלה ואחרים,
לא כל מי שונילית היא בהכרח 100% ונילית, יש דברים שמגלים עם הזמן ועם האדם המתאים.

אגב,פורם בנים על בנים - מיועד לשולטים ונשלטים, בד"כ בעלי משיכה מינית לגברים. ולא סתם פורום כללי לגברים.

יש כל מיני סוגים של קשרים ונילים, יש מי שמוכנה לנסות ולהכיר דברים חדשים ויש מי שלא.
אכזבה - בהחלט יכולה להיות על הפרק.
יכולה להיות לך גם אכזבה משליטה בתשלום או מקשר עם שולטות.

הקינק שלנו הוא לא הדבר היחיד שמגדיר אותנו כשאנחנו מחפשים זוגיות, הוא בהחלט חלק חשוב אבל הוא לא בהכרח צריך להיות הדבר היחיד שנחפש.

אני למשל, עד לפני כמה שנים בכלל נרתעתי מכל הקשור לפוט פטיש. וכיום זה לגמרי אחרת עבורי.

חשוב!!! לא לבנות על כך שהבחורה תשתנה בהכרח לפי הפנטזיות שלך. כמו שאתה לא תשתנה לפנטזיות שלה.

אתה יכול ללכת למפגש חד"פ, אתה יכול שלא.
אתה לא צריך אישור שלנו כדי לעשות בחירה בחיים שלך.
יש לכך השלכות,בהחלט.
ייתכן ומפגש חד"פ ייתן לך תמונה רחבה וברורה יותר, יכול להיות שתתאכזב, יכול להיות מיליון דברים.
אבל ההחלטה בסוף היא שלך, לא שלנו.
וכל עוד תעשה אותה מהבנה של הבחירה - אין בכך בעיה.
הבנה ששליטה בתשלום שונה משליטה רגילה, שאולי לא תקבל את התמורה שאליה ציפית, שאולי זה ישפיע עליך יותר ממה שחשבת ואולי לא.
Menta​(שולטת)
לפני שנה • 25 באפר׳ 2023
Menta​(שולטת) • 25 באפר׳ 2023
אל תלך לשולטת בתשלום. כמו שאני לא אעודד אף לצרוך זנות.

מין בתשלום הוא שדה מוקשים פיזי ורגשי.
RonaD​(טרנסית אחרת)
לפני שנה • 25 באפר׳ 2023
RonaD​(טרנסית אחרת) • 25 באפר׳ 2023
Menta כתב/ה:
אל תלך לשולטת בתשלום. כמו שאני לא אעודד אף לצרוך זנות.

מין בתשלום הוא שדה מוקשים פיזי ורגשי.

הכל נכון אני הראשונה שאומר את זה מאחר והתעסקתי בשליטה מיקצועית.
אבל פטיש נטו יכול לעצבן כל אישה במוקדם או במאוחר אגב לא רק גברים לםני כמה שבועות פנתה אלי נציגה שח קבטצה שח נשים שהםטיש שלהן הוא םוט פטיש מנשים או מגברים
כאישה דבר כזה נשמע לא הגיוני בעליל ובחיים ח\לא הייתי מוכנה אלא בהוראה של השולטת שלי וכמוני הרבה נשלטות
לעומת זאת במסגרת מקצועית זה הגיוני לחלוטין.
נער אבוד
לפני שנה • 25 באפר׳ 2023
נער אבוד • 25 באפר׳ 2023
אני מכיר את רוב השולטות בתשלום שנמצאות בסצינה בשנים האחרונות משיתופי פעולה כאלה ואחרים ואני יכול להגיד לך שכמעט כולן ללא יוצא מין הכלל הן בכלל נשלטות. חלקן נשלטות הארדקור ממש.
מה גם שלרוב מדובר בהוצאה גדולה, בטח לבחור צעיר (סביב ה800 וצפונה. תלוי במה מדובר, כמה זמן וכו׳).
אז אני במקומך הייתי מנסה לרכז את האנרגיה למצוא מישהי שבאמת בקטע ולהיות כנה לגבי זה מההתחלה..בסוף יש כאן נשים כמוך שמחפשות בדיוק את זה. רק צריך להיות סבלני בחיפושים