סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

פטיש חד צדדי - אישה חזקה יותר

איש הפסנתר
לפני 11 חודשים • 8 במאי 2023

פטיש חד צדדי - אישה חזקה יותר

איש הפסנתר • 8 במאי 2023
מסתמן שיש קונצנזוס על כך שבתחום הפטישים כמעט לכל סיר ניתן למצוא מכסה וכל גבר/אישה עם פטיש כלשהו יוכלו למצוא אדם עם הפטיש המשלים שלו.
עם זאת, אני שם לב שיש כל מיני דברים שנראה שהם מאוד חד צדדיים וכמעט אין להם משלימים, כאשר הבולט ביותר הוא גברים שרוצים אישה שתהיה חזקה מהם פיזית.

אני אישית חושב שאין דבר יותר סקסי מזה - אישה שבאמת תהיה מסוגלת להכניע אותך, ולא שאתה צריך להיות כנוע כאשר בפנים אתה יודע שאם תרצה תוכל לגבור עליה.

אני חושב שיצא לי לפגוש כמה וכמה גברים שדבר כזה יכול לדבר אליהם מאוד, אך אם זאת בכמה שנים שאני כאן לא חושב שראיתי זכר למישהי שהייתה רוצה להיות יותר חזקה פיזית מנשלט שלה.

למה אתם חושבים שזה ככה? והאם יש עוד פטישים כאלה שהם ממש חד צדדיים ב"ביקוש" שלהם?
Into​(נשלטת)
Into​(נשלטת) • 8 במאי 2023
חפש בufc נשים ותחרויות הרמת משקולות נשים

שמחתי לעזור
כמהת-יער
כמהת-יער • 8 במאי 2023
כמובן שיש חד צדדי. נגיד, אין כמעט זכר לגברור (אבל ניוש יש מלא). גם אין כמעט פטיש של מנקות icon_smile.gif

אבל, לכל סיר יש מכסה. בדוק. גם מכסה עקום הוא מכסה.
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 8 במאי 2023
דווקא הייתה פה מישהי ממש מדליקה שזה בדיוק היה הקטע שלה והיא התאמנה בשביל זה.
    התגובה האהובה בשרשור
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 8 במאי 2023
זה ככה מאותה סיבה שתתקשה למצוא פטיש לנשלט נמוך: כי לפני שאנחנו בדסמים, אנחנו גברים ונשים שרוצים, בהכללה, את אותם הדברים שגברים ונשים שאינם בדסמים רוצים. שולטות, ברובן, רוצות את אותו הגבר הגבוה והחזק עם העבודה הנחשבת שנשלטות ושוניליות רוצות. לא סתם נשלטים אוהבים להצהיר שבחיי היומיום הם דווקא דומיננטיים ובסבירות גבוהה מנכ"לים.

אבל גם מכסים נדירים מאוד קיימים היכנשהו. בהצלחה למצוא כזה.
StarFox​(נשלט)
StarFox​(נשלט) • 8 במאי 2023
פרלין כתב/ה:
דווקא הייתה פה מישהי ממש מדליקה שזה בדיוק היה הקטע שלה והיא התאמנה בשביל זה.

נכון, אפילו היו כמה כאלו, אבל יש להן רשימה ארוכה מאוד באינבוקס, חחחח.
סווריןן
לפני 11 חודשים • 9 במאי 2023
סווריןן • 9 במאי 2023
רוכב על השרשור כדי לספר שאני מוכר כמה נעלי ריצה משומשות ותחתונים בלויים אם מישהי מתעניינת. הצעות בפרטיI
GlamFetishDom​(שולט)
לפני 11 חודשים • 9 במאי 2023
GlamFetishDom​(שולט) • 9 במאי 2023
אני ראיתי פעם מישהו שהפטיש שלו היה כדורי דיסקו. לך תמצא מכסה לזה...