שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

לא יכולה להכיר שולט. ממש מייאש

Sunflowers​(נשלטת)
לפני 11 חודשים • 10 במאי 2023

לא יכולה להכיר שולט. ממש מייאש

Sunflowers​(נשלטת) • 10 במאי 2023
עריכה: עכשיו אני קולטת ש"הבנות על הבנים" זה ספציפית שולטות בבנים ולא פורום בשביל בנות נשלטות ושולטות 🤦🏼‍♀️ אין אופציה למחוק פוסטים אז זה יאלץ להישאר כאן
-
בעיקר פריקה, לא יודעת אם למישהי תהיה עצה לתת לי... אז אני סוג של דמי סקסואלית וכדי שארגיש משיכה למישהו ורצון שישלוט בי אני חייבת שיהיה בינינו חיבור טוב וידידות קודם.
הקטע שאני גם כל החיים שלי הצלחתי להמשך לגברים רק כשזה התחיל אפלטוני לגמרי בלי שום כוונות (דרך בית ספר, עבודה וכו').
זה תמיד היה אנשים שבכלל לא חשבתי עליהם ככה ואחרי כמה חודשים אני מפתחת משיכה.
(וגם זה מקרים בודדים)
אם אני מנסה להכיר מישהו וזה מההתחלה בכוונה של להתקדם למשהו מיני, אפילו אם מחליטים שעושים את זה לאט ואחרי הכרות, אני פשוט לא מסוגלת, זה ישר מרתיע אותי.
עכשיו, מתוך הגברים האלה שאשכרה נמשכתי אליהם, שזה באמת בודדים, אם מורידים את אלו שתפוסים או את אלו שלא בקטע של שליטה, אז בכלל נשארתי בלי כלום.
אני כרגע תקועה על מישהו מהעבודה שלי שאנחנו ידידים טובים והשליטה באה לו כ"כ בטבעי, בצורה מושלמת לי, אבל הוא מאוד שם גבולות כי אנחנו עובדים ביחד ועוד סיבות, ומה שיש לנו זה בעיקר דיבורים באוויר ואם יש לי מזל אז לפעמים הוא גם מכאיב לי פיזית, מושך לי בשיער, קצת השפלות, ולאחרונה הוא גם חנק אותי לראשונה. ואני רוצה ממנו עוד... והוא לא יכול לתת. והוא גם אומר שהוא היה נהנה הרבה יותר אם זה היה חלק מסקס עם חדירה והכל וזה מבאס אותי שהוא לא נהנה מספיק (למרות שלא לשכב זה גבול שהוא בעצמו הציב).
מעבר לכל זה אני גם מאוד חסרת סבלנות שזה לא משתלב עם כל הקטעים שאמרתי קודם של שזה יקרה טבעי וכו'...
ואני מפחדת, מה אם זה לא יקרה לי אף פעם?
אני עוד יחסית צעירה, 25, אבל עדיין...
בקיצור ממש מעצבן הקטע הזה, מישהי פה יכולה להזדהות?
    התגובה האהובה בשרשור
קטלב​(מתחלף)
קטלב​(מתחלף) • 10 במאי 2023
לא שזה בלתי אפשרי למצוא מערכת יחסים קינקית באוכלוסיה הכללית, אבל זה נדיר, וחבל לבזבז משאבים. אם את מבינה שאת צריכה קינק, חפשי אותו באופן ישיר. אחרת סתם תזכרי לשברון לב. האנשים הנורמליים ישתנו רק לעתים רחוקות.
domoroco​(שולט)
domoroco​(שולט) • 10 במאי 2023
אני מזדהה איתך מהצד השני ברמות
פשוט מגיע למאנצ'ים לדוגמא כדי להכיר שמה אנשים
ממליץ 😉
The Spade​(שולט)
לפני 11 חודשים • 11 במאי 2023
The Spade​(שולט) • 11 במאי 2023
את מנסה לחפש בנישה מאוד ספציפית, באוכלוסייה מצומצמת.
מציע לך ללכת למאנצים ולהכיר שם אנשים כמו שכתבו מעליי.
הידיד מהעבודה זה לא מה שיעזור לך
המקלף
המקלף • 11 במאי 2023
שולט.
ענני בראשית​(אחרת){בבריאה}
דורה המצ'וגעת כתב/ה:
בקרוב מאוד יהיה מאנצ מרכז מוזמנת להגיע 😉

אמג כןן תגיעי ואז אכיר עוד מישהי כמוני🤩
וגם יש שם חתיכים מבפנים החוצה לפעמים🫢
Lord Lev​(שולט){לב פועם}