ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

באמת שואלת למה?

טלי35​(שולטת)
לפני 11 חודשים • 14 במאי 2023
טלי35​(שולטת) • 14 במאי 2023
זאלופון כתב/ה:
בחו"ל יש תרבות צרכנית מפותחת. נשלטות יודעות לדרוש משולט פוטנציאלי הצהרת בריאות, תעודת יושר, 3 תלושי שכר אחרונים, ערבות בנקאית והמלצות משתי הנשלטות האחרונות שלו (אפשר בכתב אבל רוב הנשלטות מתקשרות לוודא).
יש ויכוח אם צריך להוכיח העדר היסטוריה של מחלות נפש במשפחה 2 או 3 דורות אחורה, לא נכנס לזה.

פה? מספיק שמישהו קורא לעצמו "שולט". פלא שכל מיני עלובים מנצלים את הפרצה?

נשלטים גם לא צריכים תעודות פה, אבל הם לפחות מוכרחים לדעת לנהוג, לעשות מסאז', להוציא כסף מהכספומט ולתלות מדפים, אז הם לא יכולים להיות לגמרי חדלי אישים.

ולתמלל זאלו! הם צריכים גם לדעת לתמלל!!
LordofAct
לפני 11 חודשים • 1 ביוני 2023
LordofAct • 1 ביוני 2023
יש נטיה לנשים לצפות ליותר מדי לפעמים, לא כל מי שאומר שהוא שולט הוא בהכרח מנוסה, יצא לי להתנסות בזה ולהביא תוצאות טובות רק מנשים שהתמסרו לנושא, מי שמעופפת ומחפשת ממלא אנשים את אותו דבר לא תהיה מסופקת.
האקסלי​(נשלט)
לפני 11 חודשים • 2 ביוני 2023
האקסלי​(נשלט) • 2 ביוני 2023
לא יודע אם זה קשור.
אנשים נמשכים למה שהם נמשכים. זה כמו להגיד שמי שאוהב ברונטיות הוא בדרך כלל על ביטוח לאומי, או אהבל גמור.
אני בטוח שיש הרבה שולטים אינטיליגנטים ונשלטים אהבלים, ולהפך.

מאוד משונה לי לשמוע על זה שיש לכאורה איזשהם תנאי סף.
אני, למשל, מעולם לא עשיתי סשן פנים מול פנים. רק אונליין. אבל השאלה איזה סוג של סשן אני מעדיף, או רוצה בעתיד, לא קשורה לרישיון שליטה שהשגתי במשרד הפנים, או לעבודה או התחביבים שלי.
אני מישהו שרוצה להתנסות בעיקר בלהיות נשלט על פני להיות שולט, ואפשר להתווכח האם אני נשלט עם נטיה קלה לסוויצ'יות, או סוויצ' עם נטייה ענקית לצד הנשלט.
אבל זה לא קשור לשום רשיון או לכמות הכסף שיש לי.

חוץ מזה, הגיוני שבפינדום יהיו דווקא אנשים מוצלחים, לא? זה נראה לי, למרות שזה לא פיזי, אחד הדברים ההרסניים ביותר שיכולים להיות.
אבל מעבר לזה אני לא חושב שזה קשור.

אני חושב שהדרך לזהות האם השולט הוא שולט אמיתי או מזוייף היא בהתנהלות שלו במפגשים הראשונים. שמעתי מספיק סיפורים על "שולטים" שכבר בערב הראשון החליטו על סקס והחליטו על שבירת גבולות של הנשלטת.
נשמע שאני שולט פי אלף יותר טוב מהבחורים האילו, ואני בכלל נשלט.