אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

השפלה או לא ביחסי שליטה

slave for ever​(נשלט)
לפני 11 חודשים • 19 במאי 2023
slave for ever​(נשלט) • 19 במאי 2023
natural slave כתב/ה:
slave for ever כתב/ה:
מה הקשר לפורום בדסמדיה?

אז לאיזה פורום?

כללי
peep
peep • 19 במאי 2023
מאוד מתחבר להשפלה אבל זה אחד הדברים שהכי קשה לי איתם במקרים של קשר עם מישהי וונילית לגמרי
להסתכל ולהתנהג כמו מקודם עם מישהי שביקשת שתשפיל אותך.. זה לא אותו הדבר לדעתי.. זה עלול וכנראה גם בדוק ישנה את היחסים..
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}

Re: השפלה או לא ביחסי שליטה

סנטוריון כתב/ה:
יולי Yuli כתב/ה:
natural slave כתב/ה:

מצד שני יש שולטים שנמנעים מהשפלה כי הם סבורים שנשלט מלכתחילה ממעמדו השונה נקרא לזה בהיררכיה או בעמדת הסופג , בעמדה הפגיעה יותר אז להפך יד להעצימו ולהשתמש בכלי העצמה ולא כלי הורדה והנמכה כמו ההשפלה

מה דעתכם על כך?

אני באופן אישי נמנעת מהשפלה כי זה לא עושה לי את זה. לא מחרמן, לא מעניין, לא מושך... קצת מוריד אפילו.
אין לי דיעה פילוסופית על האם זה ראוי או מעצים או כלי למה, אני פשוט לא מרגישה רצון להשפיל אף אחד 🤷‍♀️
...
קיצר - מי שרוצה לבקש ממני דברים, מוטב שיהיה ספציפי.

זה היופי והקושי שבהשפלה. אין סט אקטים ברור, ואנשים שנהנים מהשפלה גם נהנים מהחדירה לנבכי הנשמה של הנשלט\ת, מלנסות להבין מה גורם להם להסמיק, לגמגם. מה המלים, האקטים, הפוזיציות שגורמים להם לפתע למבט חלול. בדיוק כפי שקיים מאזוכיזם פיזי כך גם קיים מאזוכיזם רגשי. כשהצד השני אוהב להיות מושפל, המיינד-פאק הזה הוא טרן-און רציני לשני הצדדים.

לגמרי, לכן צריך להיות ספציפיים 🙂
אין לי רצון משלי להשפיל, זה לא משהו שנחוץ לי, אבל כן יש לי נכונות לבוא לקראתו, אז אם הוא רוצה השפלה - יצטרך להסביר לי בדיוק מה זה בשבילו ולמה וכמה 🙂
מודה שאני לא הפרטנרית האידאלית לזה 🙂

התייחסתי בעיקר למשפט "שולטים שנמנעים מהשפלה כי הם סבורים שהנשלט..." - הבאתי את עצמי בתור דוגמה למישהי שנמנעת מהשפלה כי זה לא מדליק אותה, ולא מתוך סברה כלשהי על מעמדות.

ד"א אני לגמרי מתחברת לקטע הזה של להיכנס לנבכי נפשו ולקבוע בעצמי מה הוא ירגיש ברגע נתון. אבל כן, זה לא בקטע סדיסטי אלא בקטע דומיננטי. פחות מעניין אותי להשפיל, יש תחושות אחרות שמעניין אותי לגרום 🤷‍♀️ עניין של טעם כנראה.
Sunflowers​(נשלטת)
Sunflowers​(נשלטת) • 19 במאי 2023
כל אחד ומה שמתאים לו
אישית, עם האדם הנכון ובצורה הנכונה, אני אוהבת את זה ממש
שישפיל אותי בטירוף ויגרום לי להרגיש נחותה
מבחינתי זה מדגיש את הכוח שלו עליי ומשתלב ממש טוב עם השליטה

יש פה גם הרבה מקום ליצירתיות, שאני אוהבת
אם זה מישהו שזה בא לו בטבעי
ולא סתם זורק "את זונה עלובה ומלוכלכת" (למרות שזה גם נחמד icon_smile.gif)
אלא מישהו שיודע לקחת את הנקודות הרגישות
ללחוץ על הכפתורים הנכונים
וגם במידה הנכונה
זה מראה לי כמה הוא מכיר אותי טוב, קצת כמו כשמישהו קונה לך מתנה שאת אוהבת, אני מניחה (: רק שזה יותר טוב ממתנה
נימרייה​(שולטת)
לפני 11 חודשים • 20 במאי 2023
נימרייה​(שולטת) • 20 במאי 2023
אני אישית לא אוהבת השפלה בכלל. מאוד אנטי אפילו. לא אכתוב פה את כל הדעה שלי זה מורכב, מי שרוצה:
https://thecage.co.il/blog/userblog.php?blog_id=102682&postid=1075918

"מצד שני יש שולטים שנמנעים מהשפלה כי הם סבורים שנשלט מלכתחילה ממעמדו השונה נקרא לזה בהיררכיה או בעמדת הסופג , בעמדה הפגיעה יותר אז להפך יד להעצימו ולהשתמש בכלי העצמה ולא כלי הורדה והנמכה כמו ההשפלה"

אני לא יודעת, אבל אני לא מסכימה עם השפלה כי אני דווקה לא חושבת שהנשלט שלי במעמד נמוך ממני.
אולי בגלל שאני רוצה שליטה רק כחלק ממערכת יחסים רומנטית, אבל אני לא רוצה לצאת עם מישהו שניראה לי עלוב או מושפל.
אני באמת לא ראוה איך אני יכולה להשפיל אדם שיקר לי ולראות בו פחות ממני. מה גם שאם הוא במעמד שונה ממני זה מרגיש שהוא נשלט לי כברירת מחדל ולא כי הוא בחר להתמסר אלי.

כמובן שכל אחד יעשה מה שהוא רוצה, אני פשוט לא מתחברת לכל העניין.
bondman​(נשלט){FLR}
לפני 11 חודשים • 20 במאי 2023
bondman​(נשלט){FLR} • 20 במאי 2023
אני מאוד אוהב השפלות ומאוד בעד.
השפלה מעמידה לי.
פשוטו כמשמעו.
אני יכול להכנס לסאב ספייס רק מהשפלה.

כמובן שרצוי מאוד אפטר קייר אחרי סשן כזה להרגעת שני הצדדים.