לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ספרי ילדות

סכיזופרניה של הילדות​(נשלטת)
לפני 19 שנים • 28 במאי 2004

ספרי ילדות

משהו שעניין אותי הרבה זמן...
ספרי ילדים ובדסמ.
אני זוכרת שכשהייתי קטנה היו כמה ספרים שהייתי קוראת אותם שוב ושוב, ממש באובססיה, ולא מבינה למה הגוף שלי מגיב בצורה מוזרה לקטעים מסויימים.
אחרי כמה שנים הבנתי שהתגובה המוזרה של הגוף הייתה התחרמנות ושההתחרמנות הייתה מתיאורים של משחקי שליטה למניהם.
אני תוהה אם מישהו מכם מזדהה איתי בקטע הזה, ואם יש ספרים מסויימים.
אצלי הספר שהיה הכי חזק בקטע הזה היה בן המלך והעני.
אני אשמח לשמוע ממכם icon_smile.gif
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 28 במאי 2004
אני מבין על מה את מדברת icon_smile.gif אם כי אצלי דומני שמגיל מוקדם מאד זיהיתי את התחושות הללו כגירוי מיני, רק שלא ידעתי איך לקרוא לו או מה לעשות איתו.
קשה לי להזכר כרגע בספרים ספציפיים, אבל ללא ספק היו רבים שהכילו קטעים שכאלה. ולא רק ספרים, גם תוכניות טלוויזיה תמימות (כאלה שהיום מסתכלים עליהן אחורה בנוסטלגיה), סרטים ובכלל כל גירוי שהיה בו משהו שמפעיל את "זה".
תאיר​(נשלטת)
תאיר​(נשלטת) • 28 במאי 2004
אני חושבת שיותר מגירוי מיני היו ספרים שהיו גורמים לי לגירוי ריגשי מסוים. הייתי במיוחד מחפשת ספרים היסטוריים כדי להגיע לקטע שמישהו או מישהי יכרעו ברך ויכנעו.
זיקית

ואני זוכרת..

זיקית • 28 במאי 2004
ספר שחברה שלי הקריאה לי קטע ממנו שהיא מצאה בדסמי - "אי הילדים" (אם אני לא טועה).
יש שם ילד אחד מרושע שקושר ילדה בחבל לעמוד כדי שלא יתעלל בציפור.
אני לא זוכרת את הקטע, אבל אני אמצא ואצטט..אם יהיה לי זמן..

icon_twisted.gif
מאיה​(נשלטת)
מאיה​(נשלטת) • 28 במאי 2004
"אוהל הדוד טום" ספר חובה לבדסמיסת מתחיל icon_smile.gif
ואפילו סיפור הסינדרלה הפשוט , כאשר נשארת בבית מושפלת.

ספר נוסף שהוא לא בהכרח של ילדים , אבל קראתי אותו בגיל 11 ועד עכשיו זה נשאר הספר האהוב עלי : "עלובי החיים" של הוגו. כל הספר הוא מדהים בעיני ועבד חזק מאוד על תלות ועל אי צדק ומעבר לתוכנו הספרותי והרגשי אני נמשכת כי מוצאת בזה זיקה מסויימת לבדסמ. יש שם קטע אחד שבו האמא של קוזט נהיית זונה כדי להרוויח כסף למימון הילדה. באמצע החורף תופסים אותה ומתעללים בה בזה שדוחפים לה קרח קר לחזיה ולשמלה. מצמרר.
סכיזופרניה של הילדות​(נשלטת)
לפני 19 שנים • 29 במאי 2004

:)

גם אני מאוד אהבתי את אוהל הדוד טוב, בכלליות, וגם בגלל העניין הזה, והייתה לי אובססיה קשה לימי הביניים בגלל כל גינוני הכבוד, לא נראה לי שיש ספר ילדים בעברית על אבירי השולחן העגול שלא קראתי. תאיר, אולי את צודקת, אולי זה יותר גירוי רגשי ולא מיני, אבל שנייהם באים מאותו מקום במקרה הזה...

סינדרלה אף פעם לא עשה לי את זה, אבל אין כמו בן המלך והעני במיוחד בקטע שהחבר של המלך חוטף הצלפות למענו... icon_smile.gif
moonstone​(נשלטת)
moonstone​(נשלטת) • 29 במאי 2004
זאלופון אני לא יודעת אם גדלנו על אותן סדרות TV...
אני ממליצה על הסדרה הדבורה מאיה - רק להקשיב מבלי להסתכל!
זאת ללא ספק "הסדרה" ללימוד SexTalk
icon_rolleyes.gif
cameo​(נשלטת)

לזיקית

cameo​(נשלטת) • 29 במאי 2004
פתחי בעמוד 110, במהדורה המוחדשת (יאק, אבל רק אותה אפשר להשיג היום בחנויות) בהוצאת ב. ליכטנפלד, תל אביב

כדי שיהיה לך נעים בבוקר זה... אי הילדים מאת מירה לובה, העימות בין ג'ון בקסטון לקטלין:

ג'ון בקסטון קפץ ועמד על רגליו. אותה שעה הסתערה קטלין באגרופיה והחלה למהטיר עליו מהלומות כשהיא חובטת בחזהו, בפניו. הדבר לא ארך אלא רגע קט, מיד התאושש הנער ובמחי יד אחת, בתנועת ג'יו-ג'יצו תפש את שתי ידיה מאחורי גבה וכפתם בחבל הרפיה בידו, אחר הוליכה אל העץ הסמוך והידק אותה על הגע.
- הייתי יכול לתלות אותך - אמר בקול שקט - הייתי תולה אותך בשערותיך האדומות, אך לעת עתה מספיק גם כך.

וזה ממשיך גם לעמוד 111...

אני יכולה להבין מכיון זה מגרה, אבל SSC זה ממש לא. את הסכמתה של קטלין הוא לא קיבל, אם הבנת הנקרא שלי עדיין פועלת.

אבל בגיל 10 מי מבין...
ניקי666 niki
ניקי666 niki • 29 במאי 2004
אכן כפי שזלופון כתב אכן אפשר לזהוה את התחושות בגיל צעיר [בדיעבד אני יודע ]
אבל להתחרמן מהדבורה מאיה ...... icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif
זיקית

הופעת בכורה יקרה..

זיקית • 29 במאי 2004
זה בדיוק הקטע ! icon_smile.gif

תודה..

icon_twisted.gif