סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

כשזה קשור למין, קינק ואינטרנט למין הנשי יש יתרון ענק!

Espada
לפני 11 חודשים • 31 במאי 2023

כשזה קשור למין, קינק ואינטרנט למין הנשי יש יתרון ענק!

Espada • 31 במאי 2023
ראיתי פוסט לא מזמן על הנושא והחלטתי שהגיע הזמן לשים את הנושא לסדר היום.
רב הבנות פה לא נראות ממש טוב בלשון המעטה ובכל זאת הן מפוצצות בהודעות ונרדפות בניגוד לגברים שמקבלים הודעה פעם בחצי שנה וגם זה מפרופיל מפוברק…
עכשיו אני לא טוען שכל הגברים פה חתיכים אני בטוח שלא אבל להם אין את הכוח פה כמו לבנות, הם לא מתרברבים בבלוגים עם תמונות כרס כשהם מזמן עברו את ההגדרה ״עודף משקל״.
אבל ככה זה כשלא הולך בטינדר כשרואים תמונת פנים ושרב הגברים שם מחפשים סקס רגיל ומזדמן בניגוד לגברים פה שרובם מחפשים להגשים פנטזיות שאין להם מספיק ביטחון לדבר על זה עם מישהי שהם יכירו לא מפלטפורמה של bdsm
אני יודע ובטוח בזה שיש פה בנות שנראות מעולה מאחורי הצללים ודווקא הן נשארות צנועות ולא מתרברבות ממבול הודעות של גברים שמבוגרים מהם ב40 שנה ואני בטוח שיש פה גם גברים שנראים מעולה עם מודעות עצמית שסביר להניח שאותן בנות שנערצות באתר הזה ומתרברבות פה היו רודפות אחריהם במציאות ואותם הגברים לא היו רוצים בכלל להתקרב אליהן.

תקראו לי ממורמר תקראו לי מסכן תחשבו עלי מה שאתם רוצים! כל מי שיקרא את זה יסכים איתי כן כן גם אותן הבנות שהזכרתי פה יסכימו איתי תרצו או לא תרצו 😬 ובנימה זאת אני מקווה שכל אחד ואחד ימצא לעצמו את הפרטנר שמתאים לו ושמתישהו היוצרות יתהפכו ושהגברים השווים יהפכו פה לנערצי הכלוב יחי המהפכה!
mister z​(שולט)
mister z​(שולט) • 31 במאי 2023
לא הבנתי מה אתה רוצה לומר
חוץ מתיאור מצב מה היית משנה?..
LadyRiot​(שולטת)
LadyRiot​(שולטת) • 31 במאי 2023
ממליצה לך לעשות ניסוי חברתי ולפתוח חשבון כאישה כאן. בלי שום פרטים אחרים או תמונות או מידע אחר... רק "אישה"
דבר איתנו אחר כך על "מודל יופי" וקטגוריות "פופולריות".... קצת מודעות חברתית וסביבתית...
Bluecollar​(שולטת)
Bluecollar​(שולטת) • 31 במאי 2023
לא אכפת לי כל עוד מנשקים את התחת הגדול והנשמה המכוערת שלי
נימרייה​(שולטת)
נימרייה​(שולטת) • 31 במאי 2023
לא בטוחה איך לומר לך את זה... אבל אם יש פה גברים שמראים עניין במישהי שהיא לא "אידיאל היופי" לדעתך... וואל... אותם הגברים בחרו בעצמם לתת לאותה אישה יחס ולשלוח לה הודעה. אם אתה מאשים את הנשים פה אז מה בידויק אשמתן לא הבנתי.
אם יש פה מישהי שמעלה תמונה לא משנה איך היא ניראת ועפים עליה, היא רק העלתה תמונה זה שהקהל פה החליט לעוף על זה מסיבות שונות (יאוש, חוסר ביטחון של הגברים או כל סיבה אחרת שאתה מסביר) איך היא הלא בסדר?

או הפוך אם גבר מוצא עניין במישהי נטו כי יש לה טייטל של שולטת למה זה משנה לך? שכל אחד יעשה מה שהוא רוצה.

כן לקחת וציינת את המציאות כמו שהיא, ולא תאמין אבל העולם הזה לא שוויוני, לא חושבת שהוא אי פעם יהיה, לנשים תמיד יהיה יותר ביקוש בתחום המיני, יודע מה עוד קורה לנשים הרבה יותר? החפצה וצמצום הערך שלנו לכדי אביזר או פנטזיה מינית. זה מטבע עם שני צדדים אבל משום מה אתה רואה רק את הצד שאתה רוצה. אתה רוצה יחס ושתיהיה נחשק, אבל ניראה לי שלא בא לך מטרידנים שמנסים בכוח להשיג מידע עליך ולהטריד אותך אחרי זה בעוד פלטפורמות, לפחד שמישהו יפרש לא נכון נימוס בסיסי וזה יתפתח למגע או דברים לא הולמים.

בשיא הרצינו תפתח פה פרופיל פקטיבי של אישה כמו שהציעה LadyRiot​ ותראה את ההצעות התגובות והיחס שאתה מקבל. ואם תציין גיל צעיר מתחת ל20 תתכונן לגל של אנשים מבוגרים בשני עשורים לפחות שירצו לבוא ולהתאים אותך אישית למה שבא להם.
    התגובה האהובה בשרשור
Bluecollar​(שולטת)

מדויקת

Bluecollar​(שולטת) • 31 במאי 2023
נימרייה כתב/ה:
לא בטוחה איך לומר לך את זה... אבל אם יש פה גברים שמראים עניין במישהי שהיא לא "אידיאל היופי" לדעתך... וואל... אותם הגברים בחרו בעצמם לתת לאותה אישה יחס ולשלוח לה הודעה. אם אתה מאשים את הנשים פה אז מה בידויק אשמתן לא הבנתי.
אם יש פה מישהי שמעלה תמונה לא משנה איך היא ניראת ועפים עליה, היא רק העלתה תמונה זה שהקהל פה החליט לעוף על זה מסיבות שונות (יאוש, חוסר ביטחון של הגברים או כל סיבה אחרת שאתה מסביר) איך היא הלא בסדר?

או הפוך אם גבר מוצא עניין במישהי נטו כי יש לה טייטל של שולטת למה זה משנה לך? שכל אחד יעשה מה שהוא רוצה.

כן לקחת וציינת את המציאות כמו שהיא, ולא תאמין אבל העולם הזה לא שוויוני, לא חושבת שהוא אי פעם יהיה, לנשים תמיד יהיה יותר ביקוש בתחום המיני, יודע מה עוד קורה לנשים הרבה יותר? החפצה וצמצום הערך שלנו לכדי אביזר או פנטזיה מינית. זה מטבע עם שני צדדים אבל משום מה אתה רואה רק את הצד שאתה רוצה. אתה רוצה יחס ושתיהיה נחשק, אבל ניראה לי שלא בא לך מטרידנים שמנסים בכוח להשיג מידע עליך ולהטריד אותך אחרי זה בעוד פלטפורמות, לפחד שמישהו יפרש לא נכון נימוס בסיסי וזה יתפתח למגע או דברים לא הולמים.

בשיא הרצינו תפתח פה פרופיל פקטיבי של אישה כמו שהציעה LadyRiot​ ותראה את ההצעות התגובות והיחס שאתה מקבל. ואם תציין גיל צעיר מתחת ל20 תתכונן לגל של אנשים מבוגרים בשני עשורים לפחות שירצו לבוא ולהתאים אותך אישית למה שבא להם.
Grey / Green
Grey / Green • 31 במאי 2023
קח, לשימוש עתידי:

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
זוג פלוס​(שולטת)
זוג פלוס​(שולטת) • 31 במאי 2023
רק מהצצה בפרופיל הריק שלך והתמונה המהממת ברור שאתה חתיך הורס ומגנט לנשים.
וזה עוד לפני שקראת להן רברבניות, מכוערות, שמנות...
תקשיב, זה באמת לגמרי מוזר למה אתה לא נוחל הצלחה.