שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

חסומים

vanvan duchess​(שולטת)
לפני 10 חודשים • 3 ביוני 2023

חסומים

vanvan duchess​(שולטת) • 3 ביוני 2023
היי, בטעות ראיתי פוסט בבלוג של מישהי שמדבר על זה שכשאני חוסמת מישהו הוא עדיין יכול לראות את הבלוג שלי וזה ממש מעצבן.

אני כל כך מזדהה ויודעת שיש פה עוד מיליון אנשים שמזדהות ומזדהים עם זה.

אז חשבתי להרים את הכפפה ולהפנות לכלובי בקשה שאם אדם נחסם הוא גם חסום מלקרוא את הבלוג של האדם שחסם אותו.

מזדהות ומזדהים גם? תכתבו פה כדי שכלובי יראה שיש ביקוש לשנות את הפונקציה הזאת. תודוש icon_smile.gif
    התגובה האהובה בשרשור
גל
גל • 3 ביוני 2023
מזדהה ומחזקת!!!!!! זה ישנה את כל האתר לטובה
אוני​(נשלט){vanvan duc}
אוני​(נשלט){vanvan duc} • 3 ביוני 2023
אני מסכים בהחלט עם ואן ואן.

אין סיבה להעניק פרס למישהו שהציק , הטריד או שהמאיס עצמו באיזשהו אופן על חבר/ה בכלוב, בכך שהוא עדיין יוכל להיחשף למחשבות ולהגיגים של אותו/ה חבר/ה.

המשמעות של חסימה צריכה להיות ניתוק מוחלט.
פישוטו
פישוטו • 3 ביוני 2023
פייר, את צודקת. לדעתי הגיוני ורצוי שחסומים לא יוכלו לראות ובכללי שתהיה יותר שליטה לכותבים על מי רואה את מה שרושמים
EnglishSubmissive
EnglishSubmissive • 3 ביוני 2023
מסכים לגמרי
Marcus Wright​(אחר)

Re: חסומים

Marcus Wright​(אחר) • 3 ביוני 2023
vanvan duchess כתב/ה:
היי, בטעות ראיתי פוסט בבלוג של מישהי שמדבר על זה שכשאני חוסמת מישהו הוא עדיין יכול לראות את הבלוג שלי וזה ממש מעצבן.

אני כל כך מזדהה ויודעת שיש פה עוד מיליון אנשים שמזדהות ומזדהים עם זה.

אז חשבתי להרים את הכפפה ולהפנות לכלובי בקשה שאם אדם נחסם הוא גם חסום מלקרוא את הבלוג של האדם שחסם אותו.

מזדהות ומזדהים גם? תכתבו פה כדי שכלובי יראה שיש ביקוש לשנות את הפונקציה הזאת. תודוש icon_smile.gif

צודקת!

בואי ניקח את זה צעד קדימה. אם חסמת שהוא/יא גם לא יוכל להגיב לך בפורום הציבורי! (אוי שיט אני חסום אצלך ואיזה קטע שאני יכול להגיב)

כי השמש זורחת מהאחוריים שלך, לחשוב שהבלוג שלך מעניין מישהו שחסמת אותו.

new flash - את לא מעניינת את כל הא.נשים בכלוב. גם את אלה שלא חסמת.

לא אין. אין מכונת פופקורן מספיק גדולה לסרט.
Bluecollar​(שולטת)
Bluecollar​(שולטת) • 3 ביוני 2023
אנשים שחסמתי לרוב הם אנשים שעברו את הגבול ברמה שהיא מאיימת או חודרנית. הייתי שמחה שלא יהיו חלק מהמרחב שלי. אני לא צריכה להרגיש מוטרדת .
ואני לא מדברת על מקרים כלים של פשוט תפסיקי לענות להם.
זה אנשים שיותר מפעם אחת קיבלו לא ולעתים גם שלחו הודעות מאיימות. מדוע שידעו מה קורה אתי וידלו פרטים עלי
Marcus Wright​(אחר)
Marcus Wright​(אחר) • 3 ביוני 2023
Bluecollar כתב/ה:
אנשים שחסמתי לרוב הם אנשים שעברו את הגבול ברמה שהיא מאיימת או חודרנית. הייתי שמחה שלא יהיו חלק מהמרחב שלי. אני לא צריכה להרגיש מוטרדת .
זה אנשים שיותר מפעם אחת קיבלו לא ולעתים גם שלחו הודעות מאיימות. מדוע שידעו מה קורה אתי וידלו פרטים עלי

אתן לא מבינות ולא חושבות עד הסוף איך זה עובד אז אסביר.
גם אם כלובי יפתח פיצ'ר שכזה זה לא ימנע ממי שרוצה לצפות בבלוג שלך לפתוח פרופיל חדש ואז לצפות בבלוג. ואם הוא חכם מספיק אז הוא לא יסגיר את עצמו.
כל עוד אין מנגנון זיהוי אמין יותר בכלוב הפיצ'ר הזה לא רלוונטי.
מנגנון זיהוי אמין יותר יכול להיות הצמדה של פרופיל למספר נייד. נו. מי מוכן למסור את הנייד הפרטי שלו לכלוב?
וגם אז. מה ימנע ממני לרכוש סים חד פעמי?
אקיצר. צר לי לנפץ את הרעיון.

יש חוק ישן נושן. אם אפשר לראות את זה או לשמוע את זה אפשר להעתיק את זה.
על אותו משקל. פירסמתן? תיקחו בחשבון את ההשלכות ותחיו איתן. קוראים לזה בגרות.
Aristotle​(נשלט)
Aristotle​(נשלט) • 3 ביוני 2023
בגדול נראה לי הגיוני שמי שנחסם לא יוכל לראות את התכנים שהחוסם פירסם.

פיצ'ר די מתבקש.
Aristotle​(נשלט)
Aristotle​(נשלט) • 3 ביוני 2023
Marcus Wright כתב/ה:
Bluecollar כתב/ה:

אתן לא מבינות ולא חושבות עד הסוף איך זה עובד אז אסביר.
גם אם כלובי יפתח פיצ'ר שכזה זה לא ימנע ממי שרוצה לצפות בבלוג שלך לפתוח פרופיל חדש ואז לצפות בבלוג. ואם הוא חכם מספיק אז הוא לא יסגיר את עצמו.
כל עוד אין מנגנון זיהוי אמין יותר בכלוב הפיצ'ר הזה לא רלוונטי.
מנגנון זיהוי אמין יותר יכול להיות הצמדה של פרופיל למספר נייד. נו. מי מוכן למסור את הנייד הפרטי שלו לכלוב?
וגם אז. מה ימנע ממני לרכוש סים חד פעמי?
אקיצר. צר לי לנפץ את הרעיון.

יש חוק ישן נושן. אם אפשר לראות את זה או לשמוע את זה אפשר להעתיק את זה.
על אותו משקל. פירסמתן? תיקחו בחשבון את ההשלכות ותחיו איתן. קוראים לזה בגרות.

פעם אחרונה שבדקתי, הרשמה בכלוב דורשת sms אימות שמצריכה בתכלס הצמדת מספר טלפון למשתמש.

כמובן שאפשר לעקוף גם את האילוץ הזה עם מספיק תושיה אבל למה שזה יגרום לך להתנגד בכזו תקיפות לפיצ'ר כל כך סביר והגיוני?