ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

חסומים

פרלין​(נשלטת){ש}
לפני 11 חודשים • 4 ביוני 2023
פרלין​(נשלטת){ש} • 4 ביוני 2023
יש סיבה אחת טובה והיא שאם נחסמת (ואגב, גם אני נחסמתי! בלי להיות גבר!) ואתה נמצא באיזה סכסוך הכפשות בכלוב (לא מופרך), עדיף שתהיה לך את היכולת לראות מה כותבים עליך. גם כדי שתוכל להגן על עצמך וגם כדי שתוכל להסיר את הפוסט במקרה של אאוטינג.
--Nir--
--Nir-- • 4 ביוני 2023
פרלין כתב/ה:
יש סיבה אחת טובה והיא שאם נחסמת (ואגב, גם אני נחסמתי! בלי להיות גבר!) ואתה נמצא באיזה סכסוך הכפשות בכלוב (לא מופרך), עדיף שתהיה לך את היכולת לראות מה כותבים עליך. גם כדי שתוכל להגן על עצמך וגם כדי שתוכל להסיר את הפוסט במקרה של אאוטינג.

אני מקווה שבמקרה של אאוטינג יהיה דיווח מיידי (גם לא של קרבן האאוטינג) וסגירה מיידית ומחיקת הבלוג של החשבון שממנו זה הגיע
Marcus Wright​(אחר)
Marcus Wright​(אחר) • 4 ביוני 2023
Aristotle כתב/ה:
פרלין כתב/ה:
Marcus Wright כתב/ה:
פרלין כתב/ה:
אם הוא לא יכול להגיב, אז מה זה בעצם משנה?

(שואלת באמת.)

הן חשות מוטרדות שהוא יכול להמשיך לקרוא
לקרוא את מה שהן בעצמן בוחרות לפרסם ברבים.
מבלי לנסות להבין או להתאים את עצמן למערכת שבה הן נמצאות. הו רוצות לשנות את המערכת.

השאלה מופנית לפותחת השרשור ולתומכיה.

אני טוען שזה בכלל לא קשור בהכרח לנושא ההטרדות. בכל רשת חברתית שאני יכול לחשוב עליה יש לי יכולת לחסום אנשים מסוימים מלראות את התכנים שאני מפרסם אז למה שהכלוב יהיה שונה? זה פיצ'ר לגמרי מתבקש, סביר, הגיוני.

יכול לגמרי להבין מישהו שלא רוצה שאנשים מסוימים יעקבו אחרי התכנים שהוא מפרסם.

הכלוב נולד הרבה לפני עידן הרשתות החברתיות בעוד שאני לא הבעלים שלו אני לא חושב שהכלוב מתיימר להיות רשת חברתית. אולי כדאי קודם להבין בכלל איפה נמצאים. זאת חלק מחוסר יכולת ו/או רצון להתמודד עם מציאות? או מה זה?
נמשיך לכך שמה שאתן מבקשות נוגד גם את הקונספט של רשת חברתית.
סותרות את הבקשה של עצמכן.
רוצות להמציא את הגלגל. או לכל הפחות להתאים את הכלוב לגחמות שלכן. מי אתן? ברשת חברתית צריך לאשר חברים ולא למנוע מחסומים לצפות בעמוד. מלכתחילה. רשת חברתית נולדה בצורה הזאת.
עכשיו פרט שולי. כלובי הוא הבעלים, המנהל, המתכנת היחיד והגננת של הכלוב.
אין מקום להשוואה. בין מאות מתכנתים ותקציבי עתק לבין הכלוב. לא הגיע הזמן להבין את המקום שבו אתן נמצאות? אבל לא. יותר קל לא להבין ואז לבכות אכלו לי שתו לי ולחסום כל אחד. פשוט תתבגרו. הרבה יותר חכם. נשבע לכן.
StreetCat
StreetCat • 4 ביוני 2023
בינתיים ראיתי פה בעיקר התבכיינות וחוסר בגרות מהצד שלך, על זה שלא תוכל לראות בלוגים שחסמו אותך ועל התנהגות שהופנתה כלפיך שפגעה בך ולכן אתה תוקף בלי אבחנה.
יש אנשים ונשים חראות שחוסמים על שטויות (אותי חסמו בלי שהייתה שום אינטרקציה)- פשוט תתגבר ותמשיך הלאה, הרבה יותר חכם מאשר להטיל רפש בהכל.

העולם התקדם, נוצר סטנדרט מסוים עקב רשתות חברתיות ועקב שינויים שנעשים ברשת האינטרנטית.
(כמו למשל לאפשר לשלוח תמונות בשיחות אישיות, או לאפשר שיחות קוליות - מה אנחנו ווצאפ? למה לאפשר את זה בכלל!? למה שלא נחזור לעיצוב ישן ולאתר מוגבל שלא מתקדם וזהו!?)

אפשר לטעון שכלובי הוא לא כזה, שזה מקום אחר, שאין לו תקציב, שבלה בלה בלה, לא חסרים טיעונים למה לא לעשות פיתוח מסוים.
ועדיין - מותר למשתמשים להעלות בקשות שבעיני המשתמשים הן הגיוניות ולגיטמיות + לחפש תמיכה מעוד משתמשים על מנת לחזק את הטענה שהפיצ'ר נדרש, מותר לכלובי לסרב ולהתעלם מהן.
במיוחד כשיש דמי מנוי שאנשים משלמים פה.
Marcus Wright​(אחר)
StreetCat כתב/ה:
בינתיים ראיתי פה בעיקר התבכיינות וחוסר בגרות מהצד שלך, על זה שלא תוכל לראות בלוגים שחסמו אותך ועל התנהגות שהופנתה כלפיך שפגעה בך ולכן אתה תוקף בלי אבחנה.

לא זוכר שפניתי אליך אישית. למה מצאת לנכון לכתוב אלי אישית בפורום ציבורי? להגיב אלי אישית מדבר בעד עצמו. יכולה לתקוף אותי אישית מי שאני תקפתי אותה. שחררי. תתקדמי. זה בדיוק מה שאני יכול לכתוב לך בחזרה. ועוד כל מיני סיסמאות שחלקכן אלופות בהן. פאסיב אגרסיב ומוסר כפול. ואין צורך להגיב לי אישית יותר. תיכף אני חוסם אותך. מבינה? את לא בסדר. אני חוסם אותך. זאת הפרקטיקה שהמצאתן. ואל תיכנסי לבלוג שלי יותר כי אני אחוש מוטרד.
Aristotle​(נשלט)
Aristotle​(נשלט) • 4 ביוני 2023
"איך את מעזה לפנות אליי בפורום ציבורי?!?!?!"

זה בהחלט ה- dumbest take שנתקלתי בו היום בכלוב. אבל אנחנו רק ב-12:00 אז אני מניח שרק התחלנו.
Marcus Wright​(אחר)
Aristotle כתב/ה:

זה בהחלט ה- dumbest take שנתקלתי בו היום בכלוב. אבל אנחנו רק ב-12:00 אז אני מניח שרק התחלנו.

אתה בהחלט לא מבין על חשבון מי הבדיחה.
אני לא המצאתי את הפרקטיקה. אני בסה"כ לקחתי את הפרקטיקה צעד קדימה.
וזאת בדיוק הנקודה שלי.

אתה מטרידן ואני חוסם אותך. וגם אתה אל תכנס לבלוג שלי. מבין?
Aristotle​(נשלט)
Marcus Wright כתב/ה:
Aristotle כתב/ה:

וזאת בדיוק הנקודה שלי.

אוקיי אז אני הולך לחסום אותך בחזרה כדי שלא תוכל לראות גם את הבלוג שלי! נה-נה בננה הכל חוזר אליך וקקה בידיך!
Marcus Wright​(אחר)
Aristotle כתב/ה:
Marcus Wright כתב/ה:
Aristotle כתב/ה:

וזאת בדיוק הנקודה שלי.

אוקיי אז אני הולך לחסום אותך בחזרה כדי שלא תוכל לראות גם את הבלוג שלי! נה-נה בננה הכל חוזר אליך וקקה בידיך!

בול.

עכשיו אתה מתנסח ברמה שהן מבינות.
זאת בדיוק פרקטיקת החסימות שילדות כאן המציאו. לא אני.
מילים גדולות ילדות קטנות.
Aristotle​(נשלט)
Marcus Wright כתב/ה:
Aristotle כתב/ה:
Marcus Wright כתב/ה:
Aristotle כתב/ה:

וזאת בדיוק הנקודה שלי.

בול.

עכשיו אתה מתנסח ברמה שהן מבינות.
זאת בדיוק פרקטיקת החסימות שילדות כאן המציאו. לא אני.
מילים גדולות ילדות קטנות.

הביזוי העצמי ממשיך במלוא המרץ 🍿