שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

פטיש רגליים לבת דודה

פמלה
לפני 10 חודשים • 14 ביוני 2023

פטיש רגליים לבת דודה

פמלה • 14 ביוני 2023
אהלן רציתי לספר לכם סיפור קצר שקרה לי. אז ככה יש לי בת דודה שקוראים לה שיראל שמאז ומתמיד היינו חברים הכי טובים. גדלנו ביחד בחדרה לאורך כל שנות ילדותינו. עוד משהי בנוגע לשיראל - יש לה אופי של שולטת בנשמה. היא מדברת תמיד בציווי ותמיד חייבת שמה שהיא רוצה יקרה.
עוד קטע שהיה לנו תמיד זה שהיינו מתערבים על כל מיני דברים והמנצח היה עושה למען השני משהו. יום אחד כשהיינו בערך בני 15 התערבנו על איזה משהו(שקשור לספורט אני מניח) והתחלנו לדבר על מה נותנים למנצח.
מפה לשם אני ביקשתי מסאג בגב במשך עשרים דקות. אז שיראל אמרה שהיא לא אוהבת מסאג בגב ושאם היא תנצח היא רוצה שאני אעשה לה עשרים דקות מסאג בכפות רגליים. עוד פרט חשוב ששחכתי הוא שלשיראל יש כפות רגליים מושלמות ,תמיד עם לק שחור ,גודל מידה 41 (היא גבוהה).
עכשיו אני פטישיסט כפות רגליים בכל רמח איברי ייחלתי מאותן רגע שאני אפסיד בהתערבות.
ואכן כמה ימים אחר כך הסתבר שהפסדתי והיא ניצחה. לצערי הזמן עבר והיא כנראה שחכה מההתערבות כי לא הזכרנו את זה ( אני בראש שלי רק מייחל לרגע שאעשה לה מסאג ואגע לה בכפות רגליים המושלמות )
כבר עברו כמה חודשים וגם אני שחכתי מהסיפור הזה. היה לי בית ריק כי ההורים שלי היו בחול . ערב שבת היא באה אליי וראינו סרט בחדר שלי שתינן שוכבים כזה אחד ליד השני. פתאום משום מקום היא אומרת לי ״יואו עכשיו נזכרתי אתה חייב לי מסאג ברגליים ״ אני כמובן שיחקתי את המישחק (מה מתי אהההה נכון צודקת). ועשיתי לה כזה טוב יאללה אז תביאי את הרגליים ונסגור את החוב. ואז היא אומרת לי ״מה שאני אביא את הרגליים תלך אתה לצד השני המיטה אתה הפסדת בהתערבות לא אני״
אמרתי לה טוב יאללה זורם איתך וכאילו הלכתי ליד הצד של הרגליים שלה. היא הייתה עם גרביים ואמרה לי להוריד לה אותם. בשלב הזה אני כבר הייתי באורות לא האמנתי שזה אשכרה קורה. ישר הורדתי לה את הגרביים וישבתי בתנוחה כזאת שאני מסתכל על הטלויזיה ורגל אחת שלה אני עושה מזאג והרגל השנייה ממש קרובה לפנים שלי. ואני ממש מריח אותה (מסריחה כמו שאני אוהב הייתה כל היום בנעלי ספורט) אחרי איזה רבע שעה של מסאג שכל כמה דקות היא מורה לי להחליף רגל - פתאום היא דוחפת את הרגל שלה לתוך הפנים שלי ואומרת לי ״תגיד הרגל שלי מסריחה ?״ ואני ישר כאילו מקרב אותה לאף ואפילו נוגע קצת עם הפה ואומר לה לא במיוחד, אז היא אומרת לי כזה וואי כמעט נישקת לי את הרגל עכשיו. בשלב הזה כבר לא הגבתי כבר הרגשתי על סף גמירה.
וכך הערב המשיך כשאני עושה לה מסאג ברגל (הרבה יותר מעשרים דקות אולי שעה ) וכל כמה דקות מחליף רגליים.
זהו רק אגיד שמאז אותו יום עד היום שיראל מבקשת ממני כל הזמן מסאג ברגליים בכל הזדמנות. ואני כמובן עושה בהנאה.
מקווה שהסיפור ברור פעם ראשונה שכתבתי פה טקטס אז צריך עוד שפשוף.
יש עוד המשך לסיפור אבל את זה כבר נשמןר לפעם הבאה.
אגב סיפור אמיתי לגמריי.
    התגובה האהובה בשרשור
bondman​(נשלט){FLR}
לפני 10 חודשים • 14 ביוני 2023
bondman​(נשלט){FLR} • 14 ביוני 2023
כתוב מעולה וברור.
icon_smile.gif
איזה כייף לך, מחכים להמשך.
משרת עם שאיפות
לפני 10 חודשים • 25 ביוני 2023
משרת עם שאיפות • 25 ביוני 2023
זה הסיפורים שאני אוהב הכי לקרוא . מחכה להמשך