סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

קצת עניין

בולשיט
לפני שנה • 18 ביוני 2023

קצת עניין

בולשיט • 18 ביוני 2023
קתץ לצחוק
מה הסקס שהתחרטתם עליו כשעוד אתם באמצע הארט😜
fatiefairy
לפני שנה • 18 ביוני 2023
fatiefairy • 18 ביוני 2023
יצאתי פעם לדייט עם מישהו, הדייט היה משעמם, הוא היה משעמם, אמרתי לו בסוף שזה לא ילך והוא עלה על מונית ונסע הביתה.
אמהמה… הייתי חרמנית לאללה אז כשהגעתי הביתה התקשרתי אליו ואמרתי לו לבוא. חשבתי לעצמי שחתונה לא תהיה אבל לפחות איזו אורגזמה או שתיים. תוך רבע שעה היה בדלת, פתחתי עטופה בסדין של המיטה בלבד ומיד התחלנו להזדיין.
מה אני אגיד לכן, הזיון היה אפילו יותר משעמם מהדייט. אשכרה ניקרתי תוך כדי. מאז, הוא זכה בכינוי המפוקפק צ׳עמעמה.
בולשיט
לפני שנה • 18 ביוני 2023
בולשיט • 18 ביוני 2023
fatiefairy כתב/ה:
יצאתי פעם לדייט עם מישהו, הדייט היה משעמם, הוא היה משעמם, אמרתי לו בסוף שזה לא ילך והוא עלה על מונית ונסע הביתה.
אמהמה… הייתי חרמנית לאללה אז כשהגעתי הביתה התקשרתי אליו ואמרתי לו לבוא. חשבתי לעצמי שחתונה לא תהיה אבל לפחות איזו אורגזמה או שתיים. תוך רבע שעה היה בדלת, פתחתי עטופה בסדין של המיטה בלבד ומיד התחלנו להזדיין.
מה אני אגיד לכן, הזיון היה אפילו יותר משעמם מהדייט. אשכרה ניקרתי תוך כדי. מאז, הוא זכה בכינוי המפוקפק צ׳עמעמה.

לפחות ניסית את מזלך
אבא אדום
לפני שנה • 19 ביוני 2023
אבא אדום • 19 ביוני 2023
מציצה אגרסיבית אחרי אוכל.
כל המציצה עשתה רעשי פליטה ולא הבנתי את הרמז.
בסוף הקיאה עלי סושי.
peep
לפני שנה • 19 ביוני 2023
peep • 19 ביוני 2023
fatiefairy כתב/ה:

ממש עשית ממנו צעצוע ואז עוד מעליבה אותו באיזה כינוי
חשבת אולי גם להתאמץ טיפה כפי שהוא התאמץ ואולי היה יוצא משהו?
או שזה לא מתאים להוד מעלתה כי בחרת להיות מלכה לחיים?
לא מוסיף לך נקודות

אצלי היה כשגיליתי שחלק מהגוף שלה מריח לא משהו..
ועוד אמרה לי "אתה מריח טוב" חחח כן תודה אבל מה בקשר אליך?
fatiefairy
לפני שנה • 19 ביוני 2023
fatiefairy • 19 ביוני 2023
peep כתב/ה:
fatiefairy כתב/ה:

ממש עשית ממנו צעצוע ואז עוד מעליבה אותו באיזה כינוי
חשבת אולי גם להתאמץ טיפה כפי שהוא התאמץ ואולי היה יוצא משהו?
או שזה לא מתאים להוד מעלתה כי בחרת להיות מלכה לחיים?
לא מוסיף לך נקודות

אצלי היה כשגיליתי שחלק מהגוף שלה מריח לא משהו..
ועוד אמרה לי "אתה מריח טוב" חחח כן תודה אבל מה בקשר אליך?

צחקתי בקול רם, בחיי.
גם אני שיעממתי אותו! לא הסתדרנו בכלל, השיחה לא זרמה, לא היו תחומי עניין משותפים. אבל מה, שני חרמנים 🤷🏼‍♀️ ובצורה צפויה, גם בסקס לא התאמנו!
מאיפה המסקנה שעשיתי ממנו צעצוע? או שהתנהגתי כמו מלכה בחיים? או שלא התאמצתי? לא מוסיף לך נקודות לקפוץ למסקנות לגבי מישהי בלי שיש לך את כל הפרטים.. icon_wink.gif
Sunna סאנה​(שולטת)
לפני שנה • 23 ביוני 2023
Sunna סאנה​(שולטת) • 23 ביוני 2023
שלישייה שעשיתי רק עבור הבחורה. הבנתי באמצע שהסיבה שהיא התחילה איתי גם היה מכיוון שהיא לא רצתה למצוץ לו את הזין ויצא שאני עשיתי זאת וממש תוך כדי התחרטתי על זה מאוד וזה זיכרון לא נעים שלי