לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שליטה וירטואלית

עומק של שליטה{שולטת}
לפני 9 חודשים • 1 ביולי 2023

שליטה וירטואלית

עומק של שליטה{שולטת} • 1 ביולי 2023
Never say never!

חשבתי שזה חארטה….עד שהבנתי שיש בזה עוצמות מטורפות!

מה דעתכם/ן

בעד / נגד?

העיקר שיהיה מכבד-תגובות)
    התגובה האהובה בשרשור
האקסלי​(נשלט)
האקסלי​(נשלט) • 1 ביולי 2023
התנסות מאוד קלה והיה מדהים. אשמח לשמוע חוויות בבלוג שלך, ובהחלט מתכוון לעקוב.
מבחינתי הייתי מעדיף שדבר כזה יהיה חלק מהחיים שלי בתור הקדמה לשליטה נרחבת יותר, בחיים האמיתיים.
לאו דווקא 24/7, אבל מערכת יחסים רצינית.
אחרת זה כמו להריח את היין בלי לטעום אותו.
בקיצור, בעד זה, ובעד להרחיב את זה עם הזמן.
עומק של שליטה{שולטת}
אז תודה שהרווחתי עוד עוקב חח

בתחילה לא האמנתי בזה כי איך אפשר לשלוט ל לא ריח, מגע, מבט?
אבל מאמינה גדולה של שליטה מנטאלית( נר לרגליי )והבנתי שיש בזה עוצמה פי כמה ! ודווקא בגלל שאין את המוטיבים שהזכרתי .

אפשר להגיע לשיאים מטורפים אבל בדרך הנכונה( לי) לא מאמינה בשליטה אינסט , מאמינה שצריך לעבור דרך! גם השולטת וגם הנשלט!

אכתוב על זה בהזדמנות בבלוג שלי!

icon_smile.gif
בולבוליט
בולבוליט • 1 ביולי 2023
רעיון נפלא בעיני.
Snitch
Snitch • 1 ביולי 2023
שליטה וירטואלית היא פשרה. זה לא הופך אותה לחסרת משמעות בעיניי עצמה, אבל היא תמיד מגיעה עם טעם של כמעט. לדעתי וכו'
עומק של שליטה{שולטת}
Snitch כתב/ה:
שליטה וירטואלית היא פשרה. זה לא הופך אותה לחסרת משמעות בעיניי עצמה, אבל היא תמיד מגיעה עם טעם של כמעט. לדעתי וכו'

האמת שחשבתי כמוך עד שהוכח לי אחרת…
הכל בעיני המתבונן ….

icon_smile.gif
מאמיקטנה​(שולטת)
מאמיקטנה​(שולטת) • 1 ביולי 2023
בשליטה וירטואלית יש הרבה מקום לשליטה מנטלית.
לעומק, להתמסרות גבוהה..
צריך פשוט להתחבר לזה, יש כאלה שמבחינתם שליטה מחייבת או מסתכמת במגע.. וזו פשוט רמה רדודה של שליטה בעיני.
הוא​(שולט)
הוא​(שולט) • 1 ביולי 2023
זה כמו ויטרינריה או פתולוג
רופא אבל פחות.
וברצינות זה יכול לרגש כמו ספר טוב אבל עד גבול מסוייםלא לאורך זמן ולא כמנה עיקרית
האקסלי​(נשלט)
האקסלי​(נשלט) • 1 ביולי 2023
מאמיקטנה כתב/ה:
בשליטה וירטואלית יש הרבה מקום לשליטה מנטלית.
לעומק, להתמסרות גבוהה..
צריך פשוט להתחבר לזה, יש כאלה שמבחינתם שליטה מחייבת או מסתכמת במגע.. וזו פשוט רמה רדודה של שליטה בעיני.

מצד אחד אני מסכים איתך ששליטה בפני עצמה היא דבר מדהים. בדיוק כמו שזוג (אפילו ונילי) יכול לדבר בטלפון כל יום כאחד מהם נמצא בצד השני של העולם, והשיחה עצמה תהיה משמעותית ומדהימה הרבה יותר מאיזה סטוץ עם אדם זר, כך גם שליטה מנטלית יכולה להיות קסומה ומדהימה אפילו יותר מהאקט המיני.

מצד שני, אף אחד לא הולך לבלות חמישים שנה של נישואים במערכת יחסים שכולה וירטואלית. למגע הגופני יש משמעות.
Leaker​(נשלט)
Leaker​(נשלט) • 1 ביולי 2023
שליטה וירטואלית היא נהדרת. אפשר להגיע בעזרתה לגבהים, לעוצמות ולעומקים משמעותיים מאד.
ייתכן שבמובנים מסויימים ומול אנשים מסויימים יכולים להיות אף יתרונות לשליטה וירטואלית ע"פ קשר ממשי.
אבל, לשליטה וירטואלית יש מגבלות רבות ובעיה אחת שעולה על כולן בעיניי: יש בה מלכוד רציני- ככל שאתה מתקרב, אתה מתרחק יותר.
כלומר- ככל שהקשר עמוק וחזק יותר, כך אתה דוהר יותר ויותר לנקודה בה הוירטואליה פשוט לא מספיקה. ככל שאתה מרגיש יותר קרוב ורוצה יותר להתקרב, המרחק מרגיש שהוא גדול יותר והופך מתסכל, מעיק ובלתי נסבל עד רמה של כאב של ממש.
לכן צריך להיות מודעים לכך מהתחלה. האם זאת שליטה וירטואלית עד ש... או האם זהו קשר שכל ייעודו וירטואליה. הכל נכון, הכל מותר, רק צריך להיות מודעים.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שבת יול' 01, 2023 3:52 pm, סך-הכל נערך פעם אחת