צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שליטה וירטואלית

עומק של שליטה{שולטת}
לפני 10 חודשים • 1 ביולי 2023
עומק של שליטה{שולטת} • 1 ביולי 2023
Leaker כתב/ה:
שליטה וירטואלית היא נהדרת. אפשר להגיע בעזרתה לגבהים, לעוצמות ולעומקים משמעותיים מאד.
ייתכן שבמובנים מסויימים ומול אנשים מסויימים יכולים להיות אף יתרונות לשליטה וירטואלית ע"פ קשר ממשי.
אבל, לשליטה וירטואלית יש מגבלות רבות ובעיה אחת שעולה על כולן בעיניי: יש בה מלכוד רציני- ככל שאתה מתקרב, אתה מתרחק יותר.
כלומר- ככל שהקשר עמוק וחזק יותר, כך אתה דוהר יותר ויותר לנקודה בה הוירטואליה פשוט לא מספיקה. ככל שאתה מרגיש יותר קרוב ורוצה יותר להתקרב, המרחק מרגיש שהוא גדול יותר והופך מתסכל, מעיק ובלתי נסבל עד רמה של כאב של ממש.\
לכן צריך להיות מודעים לכך מהתחלה. האם זאת שליטה וירטואלית עד ש... או הם זה קשר שכל ייעודו וירטואליה. הכל נכון, הכל מותר, רק צריך להיות מודעים.

תענוג היה לקרא את תגובתך!
מפית​(אחר)
מפית​(אחר) • 1 ביולי 2023
יצא לי מספר פעמים, לפעמים זה יותר חזק מפיזי. הרבה הרבה יותר.
תנין
תנין • 1 ביולי 2023
שליטה ורטאלית,זה לעבדים נשלטים שעברו הכל , והשליטה מנטאלית ורטאלית זה ביצוע ברמה גבוהה דרך המוח,
זה גבהים אחרים של שליטה פיזית
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 1 ביולי 2023
כן, אני אוהב web teasing וstory telling

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שבת יול' 01, 2023 8:50 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
slave for ever​(נשלט)
slave for ever​(נשלט) • 1 ביולי 2023
בעיניי, כיום זה רק אם חלק ממערכת יחסים.

רק שליטה וירטואלית הייתה נחמדה כאשר הייתי נער.
פותח
פותח • 1 ביולי 2023
כשזה נכון כמו כל דבר,זה חזק ועוצמתי יש לי קשר כזה עם 2 בנות ממקומות שונים
סווריןן
לפני 10 חודשים • 2 ביולי 2023
סווריןן • 2 ביולי 2023
מצטרף למי שכתבו שהורטואלי מסוגל לעלות על הממשי, במיוחד בסקס מבוסס משחקי תפקידים ודמיון. במקום לפגוש שוב ושוב תזכורות לביוגרפיה המשמימה של בן הזוג--חשבונות חשמל על מגנט במקרר, תצלום של החברה הקודמת בטיול בקניה--הורטואלי מאפשר לתחזק ולתחם את הפנטזיה. ורטואלי מסוגל לכלול טקסטים, כמובן, אבל גם קול, ואולי גם תמונות שמרמזות על גוף, אבל לא חושפות אותו, ומשאירות מרווח לדמיון. הורטואלי מסוגל לפלרטט עם הממשי: להותיר למישהו חפצים, למשל. יתרון נוסף הוא האינקלוסיביות: כל מי שלא נופל תחת הטייפקאסט החטוב והמצודד, ירגיש בנוח...
xpredatorx​(שולט)
xpredatorx​(שולט) • 2 ביולי 2023
מאמין בשליטה וירטואלית.
יש בצורת השליטה הזו מגוון רחב ורב של אפשרויות ועוצמות.
מקווה שתהיינה עוד שולטות שיאמינו כמוך בשליטה וירטואלית.
mrx
mrx
mrx • 2 ביולי 2023
מאמין מאוד בשליטה וירטואלית
הגוף הוא מוגבל לעומת המוח שיכול לפרוץ כל גבול אפשרי
לשליטה וירטואלית יש יכולת חזקה לגרום לפתיחות גדולה יותר בזמן יחסית קצר
הנוחות של להישאר אלמוני לעיתים מול זר מוחלט גורמת איפשהוא לדחיקת גבולות אישיים ורצון לחקור .
אני מוצא את עניין השליטה הוירטואלית כמין מפלט לפעמים מהשיגרה כי אין כמו לשלוח או לקבל הודעה באמצע יום עבודה של הנחיות מאוד מדוייקות מה לעשות עניין הסכנה והריגוש יכול להגיע לגבהים שאפילו מגע גופני לא משיג