סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

סקסטינג

כלבונת סקרנית​(נשלטת){תומר ההוא}
לפני 9 חודשים • 3 ביולי 2023

סקסטינג

אז כמו שלא תמיד מתאפשר לשלוט וצריך לעשות שליטה מרחוק, אז ככה גם עם סקס וחירמונים...
מעניין לי ומסקרן איך החירמונים הוירטואלים שלכם מתנהלים? מה מדברים? גומרים לא גומרים?
אני כלבונת סקרנית ואשמח לקרוא את הסקסטינג שלכם, יכולים לספר בקצרה או לשלוח פה טקסטואלית או יכולים לשלוח לי בפרטי צילומי מסך שבטוח אהנה לקרוא (ואם תרצו יכולה לפרסם בבלוג שלי אחריך צינזור בעילום שם) 😋
    התגובה האהובה בשרשור
Lady Hightower​(נשלטת)
Lady Hightower​(נשלטת) • 3 ביולי 2023
זה ממש הכל תלוי בחיבור בין שני אנשים.
יש שיחות שלא הולכות לשום מקום, ואפילו אם מגיעים לסקס זה מרגיש מאולץ, ויש כאלה שהופכות לוהטות ודי מהר. זה הכל הרגשה וזרימה. היה לי סקסטינג מרגש מאוד בחיי בכמה הזדמנויות, כולל כזה שארך שבועות.
כלבונת סקרנית​(נשלטת){תומר ההוא}
Lady Hightower כתב/ה:
זה ממש הכל תלוי בחיבור בין שני אנשים.
יש שיחות שלא הולכות לשום מקום, ואפילו אם מגיעים לסקס זה מרגיש מאולץ, ויש כאלה שהופכות לוהטות ודי מהר. זה הכל הרגשה וזרימה. היה לי סקסטינג מרגש מאוד בחיי בכמה הזדמנויות, כולל כזה שארך שבועות.

אני אוהבת את הסקסטינג שלי, וזה תמיד מעיף לנו את המוח ומגמיר חזק כשלא נמצאים פיזית אחד עם השניה, פשוט סקרנית מה קורה אצל האחרים(ממש מה כותבים, איך מדברים ועל מה) 🤓
MyLexicon
MyLexicon • 3 ביולי 2023
אנחנו שולחים תמונות nsfw בזמנים מאוד לא הולמים.
מפית​(אחר)
לפני 9 חודשים • 4 ביולי 2023
מפית​(אחר) • 4 ביולי 2023
זה יכול להיות מטורף, תלוי מול מי. זה אגב מוביל גם לדיבורים תוך כדי זיון שזה גם ממש חזק.
mrx
mrx
mrx • 4 ביולי 2023
תלוי בפרטנרים

בגדול יכול לומר שסשן כזה יכול להימשך שעות על גבי שעות לכלול משימות מאוד מדויקות של איך לעשות מה לעשות ובאיזה קצב לעשות

בעיקרון אצלי זה נובע מתוך מקום של שליטה
לבנות לאט לאט את ההתרגשות אצל הפרטנרית להביא אותה למקום של התמסרות ולמשוך את עניין הקץ עד שהיא מתחננת שאתן לה רשות
הבחור הנודד
הבחור הנודד • 4 ביולי 2023
סקסטינג זה אחד הכלים המדהימים והמהנים שיש
מעלה בבלוג שלי קטעים טובים
Tallario
Tallario • 4 ביולי 2023
לא יודע אם יש מתכון מנצח אבל אני אוהב כשזה קורה בהמשכים ומשתלב לאורך היום עם משימות קטנות או תמונות שובבות ששומרות על האש ואז בלילה מתפנים לבנות סיפור ביחד שמשלב את כל הפרטים הקטנים שפיזרנו במהלך היום. בדרך כלל החלק של הלילה כולל כמה פעמים להגיע קרוב לגמירה ואז לעצור ולהתחיל שוב.