לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

תהיות לגבי עבדי נקיון וכדומה/

Tainted​(לא בעסק)
לפני 19 שנים • 29 במאי 2004

תהיות לגבי עבדי נקיון וכדומה/

Tainted​(לא בעסק) • 29 במאי 2004
לאחר אירועי השבוע האחרון ושיחות עם מלכות אחרות עלו לי כמה סברות\תהיות.

כל עבדי הנקיון, עבדי -כספומט וכל הדומים להם, מדברים הרבה בלי מעשים.
הכל מובטח פה על גבי האתר, הודעות של צייתנות ורצון לנקות ולשרת אך בפועל, דממה.
האם זו הכללה גסה ונבזית מצידי? אולי.
האם המלכות ששוחחתי איתן בנושא שיקרו? - אני בספק
אך הנסיון אומר ככל הניראה שאת הודעות העבדים הללו יש למחוק.
סברה נוספת שעלתה על ידי אחת המלכות היא שהם מחפשים את ההשפלה דרך ההודעות ולאחר שהם מושפלים מילולית דרך ההודעות אז הם "סופקו" ובזה תמו כל הנקיונות וההבטחות.
הסברה שלי הייתה יותר נחמדה- אולי הם פשוט משתפנים? כולם גיבורים מאחורי ערמות של מילים ומשפטים מלאי הערצה וצייתנות.

אז מה דעתכן מלכות יקרות?
האם זה נכון או שניסיון המלכות ששוחתי איתן ואף הנסיון שלי השבוע האחרון הינו פשוט ביש מזל?
אולי ניתקלנו בעבדי הנקיון הלא נכונים?
אולי הסברות שלנו פזיזות?
devilwitch.gif devilwitch.gif
נשמח לתגובות icon_smile.gif
רחפנית-הדומית המרחפת​(שולטת)
ת'אמת דומי?

מעדיפה את העוזרת בית שלי על פני כל "עבד נקיון " .......
icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

ולרצינות - אני מקבלת הודעות בסגנון שאת תיארת, אך היות והפטיש הזה
לא "עושה" לי את זה , לא יורדת לעומקו של עיניין.

היום למשל קיבלתי פניה מעבד שהפטיש שלו זה לקנות מתנות ולהניחן לרגלי המלכה.
זה נשמע מפוקפק? גם לי , לכן ניסיתי על ידי התכתבות קלילה איתו להבין
מה זה נותן לו ......לא הצלחתי לקבל תשובה ישירה.

מבלי לפגוע בפטיש של אף אחד , הכי תמוהים בעיניי הם אלו הנ"ל.

רחפנית-הדומית המרחפת.
cameo​(נשלטת)
cameo​(נשלטת) • 29 במאי 2004
בשיחה עם עבד נקיון פוטנציאלי ניסיתי להבין מה יוצא לו מזה, ממה הוא נהנה בדיוק, הרי כל סיפוק מיני לא יבוא לו מלנקות את הבית שלי.
כמה שניסיתי, מכל כיוון, הוא אמר שזה מה שמדליק אותו, שהוא ינקה את הבית ואני אשב שם, אוריד עליו הוראות, ואתחייס אליו כאפס. זהו.
שאלתי האם בפנטזיה שלו ה"התייחסות כאפס" כולל מגע פיזי כלשהו (סטירות, בעיטות מכוונות וכדומה) והוא השיב בשלילה.
לא היתה לו בעיה שחברה תהיה איתי בבית(בטחון מעל לכל), רק שדלת הבית לא תהיה פתוחה.
והוא היה ממשיך עם זה. הוא אפילו סיפק טלפון.

אז יכול להיות שהוא שאב מזה סיפוק(איזה? אני עדיין לא מבינה), אך אני ראיתי בכך ניצול. ומתוך שכך- אני זו שסרבתי. מה שלא ברורה לי התועלת עד הסוף- מחשיד בעיני.
abcd
abcd • 29 במאי 2004
תגידו לי אתם שואלים ברצינות???????

לא תמים קצת מצידכם??

נ ר א ה לכם שיש באמת דבר כזה "החלום שלי זה ללכת איתן למסע קניות ובזה אני אהיה מושפל"??? (כמו שקיבלתי השבוע 5 פעמים כבר בפרטי..)

נראה לכם שהם פראיירים?? אפילו לעבד הכי אוריגינל שלא מתחזה וכו' יש גבולות לרצונות שלו להוציא על מלכות כספים.

אתם לא רואים איך הם מכפישים כל מלכה שלוקחת סשן בתשלום? שכמה זה נגיד 300 פלוס מינוס..בערך..

אז מסע קניות איתך שיעלה בטח יותר על זה הם לא יתקמצנו???

אף בחור לא מעוניין לבזבז כסף על בחורה, אפילו אנשים שמחוייבים עם בחורה מתחלקים חצי חצי.

מדובר ביצורים שמחפשים פרובוקציה מול המלכה או לשגע אותה איכשהו ולהציק ולהטריד ולהיות איתה איכשהו בקשר גם אם היא לא רוצה, הם מסוג הקרציות האולטימטיביות...

ממש לא מדובר ביצורים נחמדים, מדובר בזן הכי קרציה של "עבד"..הוא מצפה שמן הסתם תתני לו יציאות כמו: אתה מפגר אם תה חושב שאני אאמין לך.." ועל הדרך הוא הוציא ממך קללה וכו...

ויותר מזה, אם יש ביניהם יצור שממש יפגש איתך, אז הוא ודאי ידאג "לשבת לרגלייך" קצת וללק לך אותם לפני שתצאו ל"מסע הקניות" .. שלא יקרה אף פעם.

בקיצור, כשמכוערים לא משיגים לשבת ליד בחורה ואף אחת לא רוצה בהם, אז יש להם תמוצא האחרון עלי אדמות להשיג קצת קרבה, ע"י הבטחות הבטחות וסיבובים..

זהו, מדובר רק במכות, כי יצורים ששוים משהו לא צריכים להעזר במניפולציות שכאלה...

סמכו על המילה שלי, 10 שנים ויותר כבר בעסק וראיתי כבר מליוני סוגים מהם.....והסוג הזה די שכיח.

תחשבו קצת...באמת..
abcd
abcd • 29 במאי 2004
Cameo כתב/ה:

הוא אמר שזה מה שמדליק אותו, שהוא ינקה את הבית ואני אשב שם, אוריד עליו הוראות, ואתחייס אליו כאפס.

לא היתה לו בעיה שחברה תהיה איתי בבית(בטחון מעל לכל), רק שדלת הבית לא תהיה פתוחה.
והוא היה ממשיך עם זה. הוא אפילו סיפק טלפון.

דאאא

גם השיג ממך סשן בחינם במקום לשלם אצל מלכה וגם הוציא ממך מישהי שתשב ותצפה בו, מה שהכי גורם להם הנאה.

וגם רוצה שהדלת תהיה סגורה כדי שאף אחד לא יפריע לו באמצע ההנאות שלו.

כמו שאמרתי, אלה לא עבדים, אלה גברים תכמנים שמתמרנים בחורות תמימות לסיפוק ההנאות שלהם בלבד.

עם זאת, אני אוריד הילוך לרגע, ואני אבין שיש גם מלכות טריות יחסית בעסק שאין להן נסיון , ואז באמת קל להן להתפתות לתימרונים של אותם יצורים.

בנות, במקום לשאול יותר מדי שאלות, שמישהי תעשה נסיון, שתיפגש עם אחד כזה, עם חברה כמובן לבטחון, ותבדוק בשטח מה קורה עם ההצעות שלו ומה הוא באמת נותן. ואם יצא שהוא באמת מנקה את הבית, שיבוא, התריסים מסריחים...
הבוגר
הבוגר • 29 במאי 2004
לכל אחד יש את הפטיש שלו.
יש פטיש לנעליים
יש פטיש לקניית מתנות.
יש פטיש לכפות רגליים וכד'.
כל אלה הם בעלי פטיש והם שונים מעבד אמיתי,עבד אמיתי הוא טוטאלי לרשות המלכה ורצונותיה.
עבד טוטאלי מעניק מעצמו ומפקיד עצמו לרשות מלכתו באהבה ולעולם לא יגיד זה אני עושה וזה אינני עושה.
Tainted​(לא בעסק)

חברים יקרים

Tainted​(לא בעסק) • 29 במאי 2004
אני נאלצת להסכים עם ליידי שירה...
כי עד היום ראיתי רק דיבורים.
icon_cool.gif
cameo​(נשלטת)
cameo​(נשלטת) • 29 במאי 2004
שירה, לפני שאת קופצת ראש, אני מציעה שתבדקי את גובה המים בבריכה.
נראה לי שאת עומדת לשבור את המפרקת icon_smile.gif
abcd
abcd • 29 במאי 2004
קמיאו חמודה, לפי השאלות שלך פה, לא נראה שיש עליך חצי נסיון בכלל, אז אל תמהרי עם האגרופים... icon_biggrin.gif
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 29 במאי 2004
נראה לי שכדאי להסס בטרם מביעים דיעות נחרצות בנושא, גם אם יש בהן הגיון. כפי שנאמר, לכל אחד יש את הפטישים שלו ולכל אחת יש את ההתנסויות שלה. מי שצריך להשיב על השאלה הזו הם מי שמגדירים עצמם עבדי נקיון או מלכות שהיו להן עבדי נקיון (ולא משנה אם הם הצדיקו את הכינוי או לא). הם יכולים לתת תשובות שהן מעבר לספקולציות.