בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

תהיות לגבי עבדי נקיון וכדומה/

פרודו​(מתחלף)
לפני 19 שנים • 30 במאי 2004
פרודו​(מתחלף) • 30 במאי 2004
ליידי שירה, דומי, קאמאו היקרות...
עם כל הכבוד לפטישים המגוונים המתרוצצים בקרב בני האדם באשר הם...
עבד לניקיון בלבד?.... icon_lol.gif לא מאמין בזה.
אולי זה הקטע של המרות לפקודות, אולי זה פשוט הרצון להרגיש סמרטוט...
בכל מקרה, הוא יצפה ליחס שולט ומשפיל כלשהו... ואם הוא סאב... הרי מזה אנחנו ניזונים.
אחת שניים שלוש
לפני 19 שנים • 31 במאי 2004

בטח שיש עבדיי ניקיון !!!

אחת שניים שלוש • 31 במאי 2004
מה שמוזר הוא שהם לא ממש כאן ...
כאן - ב"כלוב " לא מצאתי אפילו אחד !!!
כמו שאתן אומרות - אני מסכימה עם כל מילה - דיבורים , דיבורים ולא רואים כלום בשטח ...
אני מסכימה איתכן שההנאה כאן - לפחות שלהם היא כניראה מילולית ותו לא ...
אבל במשך שנות היותי מלכה היו לי ועדיין יש לי עבדים שבאים לביתי על מנת לנקות (לגביי ההנאה שלהם מהעיניין , אני חושבת שהם נהנים ...בדרך כלל אני נותנת לו לנקות ערום , מלבישה אותו בסינר , ליפעמים גם פאה בלונדית ...הישבן שלו חשוף לגמריי מתחת לסינר ...אחחחח זה סקסי , זה החלק שאני אוהבת ליצפות בו במיוחד תוך כדיי icon_eek.gif תוך כדיי הניקיון אני מעירה כמובן הערות ולפעמים הצלפות...:"כאן לא טוב ,"" כאן תצחצח " וכאשר הוא מגיע לשירותים , הם חייבים להבריק ...כדאי לו כי אחריי הניקיון הוא מקבל שטיפת שיער חינם על ידיי שימוש במיי האסלה , כדיי דחיפת ראשו לשם , כך ברור שהוא ניקה טוב , או לפחות הישתדל .. icon_rolleyes.gif ...)- יש עוד מקום לשאלה ממה הם נהנים ??? icon_wink.gif
לפעמים זה גם היו עבדים שהיו מעבר לזה , כלומר עבדים שכבר היו שייכים לי ובין היתר היו גם מנקים , אך אני יכולה לומר לכן בוודאות : יש גם עבדיי ניקיון .

המלכה נטלי.
דוכיפת​(נשלט)
דוכיפת​(נשלט) • 31 במאי 2004
אם מותר להתערב בשיח מלכות,נדמה לי שהכללות הוא דבר מסוכן.
מניח שיש כאלה,וגם כאלה וכאלה.
עובדה-המלכה נטלי מאשרת,ובטוח שהיא יודעת על מה היא מדברת
Tainted​(לא בעסק)

לכולם

Tainted​(לא בעסק) • 31 במאי 2004
שאתה תוהה לגבי נושא מסויים כמובן שהוא מכליל דוכיפת....

המלכה נטלי, אני מסכימה איתך, "לתבל" את זה בהצלפות, השפלות וכדומה זה גם הולך.

אולי תשתפי אותנו איפה את מוצאת עבדי נקיון נאמנים שכאלה icon_twisted.gif

פרודו, כמובן שזה כולל בתוכו קצת השפלות וכדומה... אחרת מה הכיף בזה??
אחת שניים שלוש
לפני 19 שנים • 1 ביוני 2004

לא כאן ...

אחת שניים שלוש • 1 ביוני 2004
דוםם יקירה ,
כפי ששאמרתי קודם כניראה שכאן "מרוב עצים לא רואים יער"...
אני חושבת שבגלל המודעות שניהתה לנושא - באינטרנט ובגלל המועדון , בתקופה האחרונה " יצאו מהארון " המון "עבדים" שבכלל אינם עבדים , כל אחד מסיבותיו הוא : אחד רוצה לגוון את חיי המין המשעממים בבית עם אישתו , האחר תמיד אהב כפות רגליים נשיות ופתאום "הבין" שהוא " עבד" icon_idea.gif , אחד לא מצליח להשיג "זיונים" ובטוח כי הנה מצא "דרך מקורית"...ועוד ועוד מתחזים למיניהם...
לנו המלכות - הדומינננטיות בנפשותינו נישארה המשימה הקשה והמפרכת לעשות מיון icon_exclaim.gif
אבל אני כבר הגעתי למסקנה - אני דווקא מוצאת אותם ככה - במקריות - ברחוב - כלבלבים משוטטים , לא קשה לזהות אותם - במקום העבודה , בים , לפעמים אפילו כשאת מזמינה טכנאי כבלים- את יכולה להזמין בעצם כלבלב ולא לדעת מראש ...בקיצור - הדרך היא להיות כל הזמן עם עיניים פקוחות ולשים לב icon_eek.gif ( למרות שאני מודה שהם היצורים הכי חמקמקים , הם -לפחות כשהם לידך הדומיננטית יהיו עם עיניים מושפלות , מפוחדים מכל הצטלבות מבטים ,ואם כבר תתפסי אותם מסתכלים , את תראי את ההערצה בעיניהם ואז תבקשי מהם משהו , דבר קטן , ליבחון אם אכן דימיונך אינו מטעטע בך ותיראי איך הם רצים חיש לקיים את דרישת המלכה ...)
אני יכולה להבטיח - מי שרוצה תימצא icon_twisted.gif

המלכה נטלי.
abcd

המלכה נטלי...- הנה מלכה אחת אמיתית ומנוסה...

abcd • 1 ביוני 2004
זה ממש ככה נטלי icon_smile.gif

הכי אני אוהבת, כשמישהו נראה לי כזה לפי המבט המעריץ, לבדוק אם הוא באמת כזה כשאני עומדת מולו במבט רציני ומאיים ומבקשת עט, איך הם מתחילים לרעוד...icon_smile.gif)))))

והם מוציאים אותו מהכיס...והוא נופל להם לרצפה..והם מתחילים לרדוף אחריו לחפש וניתקעים עם הראש בשולחן..חחחחicon_smile.gif)))))))
אפרוח קטלני{Lilu FemDo}

וואלללה!!!!!

אפרוח קטלני{Lilu FemDo} • 1 ביוני 2004
שירה שולטת מנוסה מזה למעלה מעשר שנים????

אני עוד זוכר אותה כשהיא היתה כזאת קטנה, רק הצטרפה לכלוב, ועדיין חשבה שהיא סוויצ'ית. אני זוכר כמה שאלות היו לה על כל מיני דברים.... אחחחח... אני זוכר את זה כאילו זה היה אתמול...

אולי זה כי זה היה רק לפני ארבעה חודשים פלוס מינוס?
ms-a​(שולט)
ms-a​(שולט) • 1 ביוני 2004
rffl.gif
אפרוח ידידי , אם לא היית היינו צריכים להמציא אותך
אפרוח קטלני{Lilu FemDo}

שירה

אפרוח קטלני{Lilu FemDo} • 1 ביוני 2004
האמת?
זאת היתה כניסה מתחת לחגורה, אבל קראתי עכשיו שוב פעם את השרשור הזה - ואם הצורה שאת מתייחסת לאנשים, וואלה, מגיע לך.
מי שגר בבית מזכוכית שלא יזרוק אבנים.
אחת שניים שלוש

תודה שירה...

אחת שניים שלוש • 1 ביוני 2004
ו"אפרוח קטלני" הנה ההוכחה לכך שכל השופט הריי הוא בעצם שפוט icon_lol.gif
-קצת כבוד למלכות (ועוד לאמיתיות כמו ליידי שירה) לא יזיק!
לא יפה ...

המלכה נטלי.