שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

הפעם הראשונה

ליבי
לפני 19 שנים • 10 באוק׳ 2004
ליבי • 10 באוק׳ 2004
טוב, היי לכולם אני גם חדשה...

בעצם עברתי כאן ובא לי לענות. כמה דברים:
1- רשום בהתחלה שזה פורום פתוח לכוווולם ובכל זאת צריך להרשם כדי להגיב. טוב, לא יפה ישר לקטר
2- טוב יאללה, לכתוב את מה שהתכוונתי לכתוב
3- הפעם הראשונה שלי- אני אנסה להיות הכי ריאליסטית, כי זה גם מה שהכי מעניין אותי בד"כ:

תמיד נמשכתי לשליטה ולהשפלה, וכמו רבים, רק כשהתחברתי לאינטרנט גיליתי להפתעתי שאני ממש, אבל ממש, לא לבד כמו שהרגשתי עד אז.

בהתחלה כל סיפור אירוטי הדליק אותי, אח"כ רק סיפורי שליטה מובהקים, אח"כ גם שם חיפשתי את היותר ויותר ספציפי, תיאורי, שאפשר ממש להרגיש שיש מאחורי המילים מישהו שאשכרה עשה את זה למישהי...

אח"כ צ'אטים. רוב ה"שולטים" היו מעיפים אותי על סעיף- "עונה לאט מידי" - היו משתעממים לחכות עד שאני אקליד תשובה, שלבסוף גם בטח הייתה "ונילית" מידי בשבילם... אבל מידי פעם התפתח איזה דיאלוג מעניין, "חינוכי", מחרמן... טוב, תלאות הצ'אטים, בטח חלקכם לפחות הייתם שם. לא הרגשה של כבוד עצמי גדול...

הוא היה שונה. הוא אמר שזה טיפשי לחפש רק מישהי עם נסיון. הוא לא לחץ על מספר טלפון. הוא דיבר גם מעבר. אחרי שיחה-שתיים קבענו להיפגש.הרגשתי שאני עוצמת עיניים וקופצת לבריכה שלא ידוע מה עומקה. ואם יש שם מים. קפיצת ראש. אולי הוא סוטה רציני? אלים? חוטף? בן חמישים? סתם מכוער? ולא שאני כוסית על. הוא יודע שיש לי בטן? אמרתי לו שיער בהיר אבל שלא יצפה לבלונדינית. ולחזה עומד כמו בתמונות. כי שלי לא.אפשר עדיין להתחרט.
לא, מה להתחרט?? על זה את מפנטזת בערך מאז שאת יודעת לאונן. אלה החיים האמיתיים. יאללה לעבודה. ( כל היום עשיתי שעווה וסידרתי את הבית שיראה נקי).
ברגע האחרון החלטתי שהוא לא יכול לעלות אלי הביתה ישר. השתגעתי? קבענו באיזה פינה. בעיר שלי בכניסה מהכיוון של העיר שלו. הוא היה חמוד. הוא היה גברי כזה. הוא הופתע ממני, אמר שאני נראית טוב... עלינו אלי. אחרי כמה דיבורים הוא שבר את הקרח בנשיקה. רכה כל כך. הכי טובה וסקסית שנישקו אותי אי פעם. אחרי שהתחרמנו קצת על הספה הוא השכיב אותי עם הבטן על הברכיים שלו, תנוחה חדשה לי. ובלי מילים נתן לי את הספנקים הראשונים שלי. הכל היה כל כך חדש... חשבתי שאני הולכת להתפוצץ מחרמנות, או יותר מהתרגשות. ממגע ידיו החם המלטף אחרי כל מכה.
מה שכן, זה בכלל לא כאב... התאכזבתי קצת. רציתי יותר חזק, ומצד שני כל הזמן הייתה לי מחשבה שהשכנים ישמעו, כי זה עשה רעש חזק. אח"כ גיליתי שככל שהרעש יותר חזק זה פחות כואב.
עשינו כמעט הכל חוץ מלשכב. הוא נשאר לישון אצלי. היו לו כמה תנועות אחרי שהוא הלך הייתי נזכרת בהן וזה היה עושה לי צביטה בלב. איך שהוא סימן לי עם הראש לבוא אליו ולשכב לו על הברכיים. ואיך שהוא חיבק אותי אחר כך כל פעם.
רק כשכבר היינו חברים כמה חודשים העזתי לבקש חזק יותר
אי אפשר להגיד שאנחנו דום ושפחה לתפארת, לפעמים אנחנו זוג רגיל לגמרי, ולפעמים הוא תופס לי בשיער חזק ומכריח אותי למצוץ אותו הכי עמוק שאני יכולה, וקצת מעבר.

אנחנו חברים כבר שנה עוד מעט, זה סיפור אמיתי.

בהצלחה לכל המחפשים, אל תתיאשו.

ליב
viderd
לפני 19 שנים • 16 באוק׳ 2004

Re: הפעם הראשונה

viderd • 16 באוק׳ 2004
שבירה כתב/ה:
אני סקרנית לקרוא על הפעם הראשונה של חברי האתר. אשמח אם מישהו יוכל לפתוח ולספר בכמה פסקאות על הפעם הראשונה, בין אם כשולט ובין אם כנשלט (וזה יכול גם להפוך לשרשור יעיל לחדשים ובלתי מנוסים).
תודה
.

שבת שלום,בוקר טוב,
כאן אני חדש בן יומו.
את הנשלטת שלי הכרתי כחברה רגילה. יצאנו לסוף שבוע בצפון.כבר במהלך יחסנו הרגשתי כיצד כשאני נוטל את השליטה , היא נרעדת ונהנת ,מגיעה לשיאים מהממים. בצימר הקטן, לאחר ארוחת ערב,עם יין מעולה , נכנסנו למיטה. כשאחזתי בידיה מוצמדות מעל לראשה,היא הוציאה את צמד המילים שהפך למוטו בהמשך "אנא אדוני".
משם ההמשך היה מיוחד,והגיע למקומות חדשים לי ולה.
מעולם לא הגדרתי את עצמי במסגרת , והאתר הזה בפעם הראשונה נותן לי תחושת נוחות להזדהות והכרות.
אליזבת​(נשלטת)
לפני 19 שנים • 16 באוק׳ 2004

לכול המעוניין

אליזבת​(נשלטת) • 16 באוק׳ 2004
אני פתחתי שירשור על הסשן הראשון שלי כסאבית
מי שמעונין יכול לקרוא אותו בפרום עושים סוויץ .
שמעון 1​(שולט)
לפני 19 שנים • 3 בפבר׳ 2005

להיות השולט

שמעון 1​(שולט) • 3 בפבר׳ 2005
את השפחות שלי אני מחנך להתחרמן מפי הטבעת שלי,והן מתחננות אלי כל המפגש בבקשה,המלך שב לי על הפנים,....ואני מחכה ומחכה ואז...כשזה מגיע...הגמירה היא מטרפת חושים.
dommaster​(שולט)
לפני 18 שנים • 28 באפר׳ 2005

סאשן ראשון

dommaster​(שולט) • 28 באפר׳ 2005
הסאשן הראשון שלי היה לפני 7 שנים. בתקופה ההיא הבנתי מעט מאוד בתחום, אבל ידעתי שאני אוהב את הנשים שלי כנועות.
פרסמתי מודעה בעתון העיר וחיכיתי לפניות. בסופו של דבר יצרתי קשר עם בחורה שהציגה את עצמה בשם ורד (השם האמיתי שמור במערכת icon_smile.gif ) , שאחרי שיחה של חצי שעה התחננה לבוא אלי. אני חייב לומר שהייתי מופתע מחוסר האחריות שלה ומהמהירות שבה קרו הדברים, אבל היא התחננה כל כך יפה icon_smile.gif .
ציויתי עליה בטון סמכותי להגיע אלי בתשע והזהרתי אותה שלא תאחר. כמובן שהיא אחרה ועל בסיס האיחור שלה בניתי את כל הסאשן.
אני לא יכול לשכוח איך בסוף הסאשן היא נישקה לי את כפות הרגליים וחזרה על המילה אושר כל כך הרבה פעמים. אני הרגשתי בדיוק אותו הדבר.