אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אם אני אכתוב את הנושא,שולטים לא יכנסו

האקסלי​(נשלט)
לפני 9 חודשים • 5 באוג׳ 2023
האקסלי​(נשלט) • 5 באוג׳ 2023
אני חושב שבשבילי, כמישהו שהתנסה בשני צידי השוט (אונליין בלבד בינתיים) פגינג זה משהו שאני מזהה כעניין שקשור בשליטה. גם אם הייתי מתחלף, הייתי מעדיף לכלול את זה בסשן שבו אני נשלט מאשר בסשן שבו אני שולט. זה פשוט מתאים יותר ככה.
אני תוהה מה חושבת על הנושא, אגב, שולטת שאוהבת אנאלי. שהרי היא במצב דומה לשולט שאוהב פגינג.
ve-ra{Q}
ve-ra{Q} • 5 באוג׳ 2023
שולט לתפיסתי הוא זה שמכנס את כל העולם לשירותו ולעינוגו. ואין לכן דבר מחוץ לתחום אלא זה שאינו מענג או משרת את מטרותיו.
קנקן​(אחר)
קנקן​(אחר) • 5 באוג׳ 2023
עקרונית אני מסכים עם הכותבת מעלי, Lucka. יכול להיות שולט שרוצה שיחדרו אליו עם סטרפאון, ואפילו עם זין.

אבל אי אפשר לנתק את האקט מהמשמעות התרבותית שלו. חדירה (ובעיקר אנאלית) = שליטה, בדיוק כמו שנשיקה = חיבה\משיכה, או שאצבע משולשת בכביש אומרת "לך תזדיין" ולא "אני אוהב אותך".
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
מעניין, אני מבינה מהדוגמאות שלך את ההיפך המוחלט - המשמעות של האקט אינה אינהרנטית אלא זאת שמייחסים לו.
אצבע משולשת אומרת "לך תזדיין" רק בין אנשים שמכירים את הסימול הזה. אם אני והחברה הכי טובה שלי מחליטות שבינה לביני זה סימן שאומר "בואי תעזרי לי" אז זה מה שזה אומר בינינו, וזה לא משנה שאנשים אחרים משתמשים בזה אחרת.

אז יש אנשים שמקשרים חדירה עם שליטה או עם דומיננטיות, סבבה, אבל כיוון שזו הבניה תרבותית - לא חייבים, ואם בשביל פלוני זה לא מייצג שליטה אז אין בעיה וזה לגמרי אפשרי.
אליפסה​(שולטת)
אליפסה​(שולטת) • 5 באוג׳ 2023
יולי Yuli כתב/ה:
מעניין, אני מבינה מהדוגמאות שלך את ההיפך המוחלט - המשמעות של האקט אינה אינהרנטית אלא זאת שמייחסים לו.
אצבע משולשת אומרת "לך תזדיין" רק בין אנשים שמכירים את הסימול הזה. אם אני והחברה הכי טובה שלי מחליטות שבינה לביני זה סימן שאומר "בואי תעזרי לי" אז זה מה שזה אומר בינינו, וזה לא משנה שאנשים אחרים משתמשים בזה אחרת.

אז יש אנשים שמקשרים חדירה עם שליטה או עם דומיננטיות, סבבה, אבל כיוון שזו הבניה תרבותית - לא חייבים, ואם בשביל פלוני זה לא מייצג שליטה אז אין בעיה וזה לגמרי אפשרי.

אצבע משולשת היא פעולה סימבולית. לכן אנשים שונים יכולים לייחס לה משמעויות שונות. אבל נשיקה היא לא פעולה סימבולית, היא פעולה פיסית שהמשמעות החברתית שלה מעוגנת בחוויה הפיסית שלה. קשה לדמיין תרבות שבה אנשים ששונאים זה את זה מתנשקים. גם הצלפה, המשמעות של הפעולה הזו מעוגנת בחוויה הפיסית והנפשית שהיא מחוללת. גם אנשים שאוהבים הצלפות ומצליפים באנשים שהם אוהבים, לא ממש משוחררים מהעוגן הפיסי והאוניברסלי למדי שיש לפעולה הזו.

לדעתי פגינג דומה יותר להצלפה או נשיקה, ולא לאצבע משולשת, שהמשמעות שלה באמת הבניה חברתית שרירותית. המשמעות של הפגינג מעוגנת בחוויה הפיסית והנפשית שהיא מחוללת.

אני לא באה להגיד מיהו שולט אמיתי. למעשה, אני אשמח מאוד אם כל הגברים בעולם, שולטים או נשלטים, יהיו נחדרים. אני גם לא אומרת שהעניין הזה חקוק בסלע. בני אדם הם גמישים מבחינה מינית ולא פלקטיים. אני בטוחה שקיימים שולטים שאוהבים להיחדר וזה אחלה. אני רק לא חושבת שזה נפוץ, כי אין מה לעשות, יש משהו בבעילה אנלית שאומר שליטה.

אני לא שוללת את האפשרות שאני טועה ומשליכה מהחוויה שלי ושל האנשים שאני מכירה. אבל אני מתקשה להאמין שהמשמעות של פגינג היא נטו הבניה חברתית.
קנקן​(אחר)
יולי Yuli כתב/ה:

אני מסכים, וזה מה שאמרתי, אבל גם אמרתי שזה כמעט בלתי אפשרי להתעלם מהמשמעות התרבותית. כדי להוכיח את זה, אני ממליץ שתלכי ותשלפי אצבע משולשת באקראי מול 100 אנשים ותחזרי לדווח אחר-כך כמה מהם ניגשו אליך ונתנו לך חיבוק חם. (:
ve-ra{Q}
ve-ra{Q} • 5 באוג׳ 2023
קנקן כתב/ה:
עקרונית אני מסכים עם הכותבת מעלי, Lucka. יכול להיות שולט שרוצה שיחדרו אליו עם סטרפאון, ואפילו עם זין.

אבל אי אפשר לנתק את האקט מהמשמעות התרבותית שלו. חדירה (ובעיקר אנאלית) = שליטה, בדיוק כמו שנשיקה = חיבה\משיכה, או שאצבע משולשת בכביש אומרת "לך תזדיין" ולא "אני אוהב אותך".

שולט בד׳ אמותיו אינו דומה לאצבע משולשת בכביש. כדאי לדייק באנלוגיות אם הולכים לשם.
קנקן​(אחר)
Lucka כתב/ה:
קנקן כתב/ה:

שולט בד׳ אמותיו אינו דומה לאצבע משולשת בכביש. כדאי לדייק באנלוגיות אם הולכים לשם.

אין אף אנלוגיה באמת מדויקת, כי היא אנלוגיה. אני לא "עמוק כנהר" כי אני לא עשוי מ-100% מים. לב האנלוגיה שלי היה ששני האקטים הם אקטים עם מטען תרבותי וחברתי מוגדר שכמעט אי אפשר להתנער ממנו, ואם את חושבת שהייתה בעיה בהקבלה הזאת רצוי שגם תסבירי איפה היא נשברת. שבת שלום ושבוע טוב (:
ve-ra{Q}
ve-ra{Q} • 5 באוג׳ 2023
פשוט, מוסכמות חברתיות אינן חלק מהתנהלות אינטימית. ומי שכן מכניס אותן, טיפש גמור. הן נועדו לתקינות במרחב הציבורי ושם ראוי שיישארו.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 9 חודשים • 6 באוג׳ 2023
קנקן כתב/ה:
יולי Yuli כתב/ה:

אני מסכים, וזה מה שאמרתי, אבל גם אמרתי שזה כמעט בלתי אפשרי להתעלם מהמשמעות התרבותית. כדי להוכיח את זה, אני ממליץ שתלכי ותשלפי אצבע משולשת באקראי מול 100 אנשים ותחזרי לדווח אחר-כך כמה מהם ניגשו אליך ונתנו לך חיבוק חם. (:

למה באקראי? מה פתאום באקראי? זו השוואה ממש מוזרה. יצא לך פעם לחוות פגינג באקראי?!
אני באופן אישי עושה דברים כאלה רק עם אנשים שאני מכירה ומחבבת ושהביעו רצון.
ולכן האנלוגיה כללה חברה שלי ולא אדם אקראי.
כי יש משמעות ***למה שסיכמנו בינינו***. כלומר על ידי הסכמה ניתן ליצור החרגות מהנורמה. אני טוענת שזה קל מאד ואתה טענת שזה קשה.

ללא הסכמה ורצון לא יהיה שום פגינג בכלל וגם לא שום שליטה וגם לא שום סוג של מין, ולכן ברגע שאיבדנו את השיח והתיאום והרצון אז גם אין משמעות לדיון.

פגינג אקראי. פפפ. באמת.