בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אשתי הזונה

eriko
לפני 8 חודשים • 7 באוג׳ 2023

אשתי הזונה

eriko • 7 באוג׳ 2023
לפני כשנה הן נכנסו למשרדי. אשה גבוהה, נאה וזקופה, בת 50 לערך. וצעירה די דומה לה, ראש שמוט מטה.
לפי הלבוש היה ברור שמדובר בחרדיות.
הגיעו להתייעצות. הבת נשואה כשנה. עבדה בחנות בקניון. בעלה, מתמחה בראיית חשבון, שעות עבודה ארוכות.
בין הצעירה לבעל החנות השכנה, התפתח קשר. הבעל חשד, שכר חוקר. התמונות ברורות.
הבעל רוצה להתגרש. יש לו גם דרישות כספיות.
עם הדרישות הכספיות אין בעיה, אבל בבית יש שתי אחיות צעירות בנות 17 ו-18. פרסום על גירושין תהיה מכה קשה לסיכוייהן להנשא.
מה אפשר לעשות? האם יש דרך להבטיח איסור פרסום.
דיוני בית הדין חסויים, אבל הסיכוי להסתיר את הגירושין, קטן מאד. שלא לדבר על נקמת הבעל שידאג לפרסום.
הפגישה הסתיימה. דמי ייעוץ שולמו.
חלפה כמעט שנה, טלפון מהאמא. צריכה ייעוץ נוסף.
בשונה מהפעם הקודמת, הפעם היא נראית נינוחה ומשוחררת.
מה שלום נחמי? ואחיותיה?
שתי האחיות נישאו במהלך השנה. נחמי ממשכה להתגורר עם בעלה. אבל עכשו הוא רוצה להתגרש ויש לו דרישות. לכן היא כאן.
זה תחילת הסיפור: אחרי הפגישה הקודמת, היא נפגשה עם אורי, בעלה של נחמי. אורי ונחמי מתגוררים שתי קומות מתחת להוריה של נחמי.
היא ניסתה לשכנע אותו להשאר עם נחמי, לפחות עד שאחיותיה יינשאו, ובתמורה הם ירכשו לו דירה. אורי הסכים אבל הוא רצה גם את ברכה. האמא.
אני לא מתכוון לשכב עם נחמי. פוחד שתכנס להיריון. ולכן את תמלאי את הצרכים שלי.
אחרי ההלם הראשוני, היא סטרה לו והסתלקה מהדירה בטריקת דלת.
אבל כבר כשטיפסה לדירתה, היא הבינה שהאפשרויות מצומצמות. ותכלס, הוא צודק.
לילה ללא שינה, תכנונים בעיקר כיצד להסתיר ולמנוע כל סיכוי לגילוי. ממילא, בעלה המבוגר כבר אינו פעיל, וגם היא כבר מזמן סגרה את העסק, אז זה לא כזה נורא.
בשבע בבקר היא שלחה לו מסרון. היא תגיע אליו אחרי שנחמי תצא לעבודה. הוא אישר. הוא הבין שהוא ניצח.
בתשע בבקר, אחרי שנחמי יצאה ובעלה יצא לישיבה, היא ירדה לדירת אורי ונחמי.
היא מצאה את אורי יושב בכורסא, עם מכנס קצר בלבד. הוא הביט בה בשאלה, והיא רק הניעה ראשה קלות. צדקתי.
הוא שאל אם היא מוכנה להכין לשניהם קפה, והיא, נבוכה מהסיטואציה, ניגשה להכין. כשחזרה עם שני ספלים וניגשה לתת לו, הוא הכניס את ידו מתחת לחצאיתה, במקום לאחוז בספל. היא נרתעה קלות אך נזהרה שלא לשפוך את הקפה החם. היא הבינה שהמשחק מתחיל.
היא נותרה עומדת כשידו הגיעה לתחתוניה, שהוסטו, וידו חפנה את איברה.
אצבע חדרה אליה. היא נשמה עמוקות וחיכתה. אחרי כמה דקות נמאס לו והוא הגיש את ידו לקחת את הספל.
קפה כמו שאני אוהב.
את יכולה לשבת.
אבל רגע לפני שהתיישבה הוא הוסיף, אחרי שתתפשטי.
אבל קודם יש לי כמה תנאים.
תנאים זה אחר כך, הגיב בצרידות חרמנית.
היא התפשטה כשהוא עוקב, לא מזרז אותה.
מיד כשסיימה, הוא נעמד והוביל אותה לחדר השינה. בדרך הוריד את המכנסיים, ומיד דחף אותה למיטה, טיפס וחדר אליה. האש בערה, גופה הרך והארוך מתחתיו, והוא בועל אותה בכל כחו. שתי דקות אחרי, הוא התפוצץ בתוכה. נותר לשכב עליה. מתענג על הרכות שמתחתיו.
ברכה נותרה דוממת. היא חצתה את הרוביקון.
אורי הביט בה. כמו נבהל מעצמו.
כמה דקות שכבו בדממה. עכשו אפשר לדבר על התנאים?
עוד לא סיימנו. תכניסי את הזין לפה. ותעמידי לי שוב. בלי מגבונים. הכל לפה. זו הרטיבות שלך ושלי.
הציות שלה הדליק אותו במהירות מחדש. הוא הסתכל עליה כשמצצה. מענין איפה למדה את זה כל כך טוב. כמה דקות אחרי, הוא התרוקן בפיה, לא לפני שהזהיר אותה לבלוע הכל.
אני רעב.
אני אכין לך. מה תרצה. היא נעמדת ורוצה להתלבש.
תשארי ככה. ארוחת בקר כמו שאת יודעת להכין.
היא נעמדת ערומה. מעולם לא הסתובבה ערומה מחוץ לחדר שינה.
הוא נותר להתמתח במיטה. מנמנם.
כשהגיעה להעיר אותו לארוחה, הוא הסביר לה שהדרך היחידה להעיר אותו זה בהכנסת הזין לפה וליקוק עדין עד שיתעורר.
היא התנצלה והתכופפה להכניס את הזין לפה. הוא חייך. החיים הטובים מחכים לי, במקום הזונה שהתחתנתי איתה.
המשך יבוא
    התגובה האהובה בשרשור
ed
ed
לפני 8 חודשים • 7 באוג׳ 2023
ed • 7 באוג׳ 2023
אחלה סיפור,כיף לקרוא!!