ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ונילה מול בדסמ -גוף ונפש

SupperNova​(שולט)
לפני 9 חודשים • 11 באוג׳ 2023
SupperNova​(שולט) • 11 באוג׳ 2023
יש לי תיאוריה (או מחשבות) על סקס, בדסמ, כוח וסקס.

נתחיל מהמשפט הבא: "הכל בחיים קשור לסקס, חוץ מסקס, סקס קשור לכוח".

אני חושב שמי שמחובר לסקס ברמה היותר היצרית (מלשון יצר) ירגיש צורך בבדסמ/כוח בסקס. בטבע סקס וכוח קשורים ישירות אחד לשני. כלבים יעלו אחד על שני כדי להראות שליטה, זכרים מתחרים על נקבות והיררכיה חברתית מובילה למי יעשה סקס עם מי.

נראה לי שהיצר הזה, בשילוב עם המורכבות החברתית האנושית מביעה את ה"הכלב שעולה על כלב אחר כדי להראות שליטה" בצורה מורכבת יותר כדרך האינספור קינקים ופטישים שיש לנו.

ונילים, לפי דעתי, מנותקים מהיצר הבסיסי הזה של סקס וכוח. יכול להיות שזה התפתחות אנושית "חדשה" יחסית ויכול להיות שזה חסימה רגשית/חברתית.

מה שמרגש בסקס בדסמי זה השליטה (לכאן וכאן) שזה יצר יותר בסיסי וחזק ממה שונילים יכולים להרגיש בסקס.
ונילי יבנה מהסקס. אתה תהנה מהסקס ומהיצר הבסיסי הזה של השליטה.
Bilking
לפני 9 חודשים • 12 באוג׳ 2023
Bilking • 12 באוג׳ 2023
בדסמ זה לא רק סקס ולפעמים לא סקס בכלל כך למרות ההקשר הכל כך טבעי וישיר אצל רוב משתמשי האתר כך שלדעתי ההשוואה היא לא ממש נכונה
bondman​(נשלט){FLR}
bondman​(נשלט){FLR} • 12 באוג׳ 2023
הוא כתב/ה:
אפוקליפסה זה נאמר בסרקזם.
הכרתי וניליות מיניות נועזות פתוחות שזה שלא התחברו לשליטה לא הופך אותן למקובעות או חיות בבועה. מין והתנהגויות אינם דיכוטומיים ייש מנעד ואנשים מגלים עצמם בזמנם ודרכם ובל נשכח שביחסי שליטה יש לא מעט אשליה וילדותיות . מספיק עם הקטע הגנוני הזה של אנחנו והם.

אני מסכים איתך בהחלט.
אבל מתוך סקרנות,
אתה יכול לפרט מה הכוונה נועזות פתוחות שלא התחברו לשליטה.
איך זה בא לידי ביטויי?
הוא​(שולט)
הוא​(שולט) • 12 באוג׳ 2023
ניסו , לא אהבו . יש עוד הרבה ניואנסים ורבדים במיניות שכמו בבדסמ דינמי ורחב גבולות.

אני חושב שחוסר הנורמטיביות שמאפיין יחסי שליטה ומבדל אותם, הוא לא מדד להנאה ממין או פתיחות או קוליות
זה מבנה אישיות. אולי זה מה שמושך לתחום אנשים פצועים ופגועים אבל זה כבר פוסט אחר
הוא​(שולט)
הוא​(שולט) • 12 באוג׳ 2023
זה נכון שבדסמ זה לא רק סקס אבל היא תחת הקטגוריה של התנהגות מינית