ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם בקשת תשלום היא חלק מההשפלה?

dror40​(נשלט)
לפני 8 חודשים • 11 באוג׳ 2023

האם בקשת תשלום היא חלק מההשפלה?

dror40​(נשלט) • 11 באוג׳ 2023
תקציר: היכרתי בצ'ט גבירה בוגרת. בשיחה הבנתי שמה שהיא רוצה וסוג העבד שהיא מחפשת מתאים לי כמו כפפה ליד. ממש. כאילו תפרו לי שולטת על פי מידותיי. היא גם אמרה לי שלפי השיחה הלא קצרה, נראה לה שאני מתאים; כמובן שנצטרך לבדוק את זה בפועל, דהיינו, אם אני באמת כפי שאני אומר על עצמי. אני בטוח בזה, אבל היא עוד צריכה לבחון והרי בסוף, זה כימיה שאו שכן או שלא נוצרת. אבל אז, היא אמרה לי שהיא רוצה בשביל פגישה ראשונה כסף. ולא מעט. היא טרחה להסביר לי שלא קונים אותה בכסף, ואזכה לשרת אותה בהמשך, רק אם תהיה בינינו כימיה. אבל היא התעקשה על כך שהכסף, הוא חלק מההשפלה, מההעמדה שלי במקום והיא לא מוותרת על התנאי הזה וזה לא נתון למו"מ. היא אמרה לי לחשוב על זה. נשארתי מבולבל, מצד אחד אני חווה תשוקה וכמיהה מאוד גדולה לשרת אותה, כי כאמור נראה שהיא, בדרישות ובההעדפות שלה מתאימה לי כמו כפפה ליד, כי מה שהיא רוצה ודורשת - זה פחות או יותר מימוש הפנטזיות שלי ברמה הכי מדויקת שיש. כבר שנים לא הייתה לי שולטת, והנה יש הזדמנות לשולטת מדויקת בעבורי מבחינת הרצונות והדרישות. אבל עניין הכסף לגמרי מבלבל אותי ואין לי מושג איך להתייחס לזה. אשמח לשמוע מה דעתכם/ן ? שולטות יקרות, דעתכן מאוד משמעותית בעבורי לעניין זה כי נראה לי שהפרספקטיבה שלכן יכולה טוב יותר להבין את המשמעות של העמדה שלה: שדרישת הכסף היא חלק אינהרנטי מההשפלה, מההעמדה שלי במקומי כעבד, ולכן זה נדרש.
אביב נעורים
אביב נעורים • 11 באוג׳ 2023
אם זה כאן, דווח לכלופי.
Hussy
Hussy • 11 באוג׳ 2023
האם בקשת תשלום היא חלק מהשפלה? ככלל, כן.
בעיניי, כסף יכול להיות אקט של השפלה בכל מיני דרכים בעולם הבדסמ - במשחקים של בינו לבינה, ולהפך.
אבל גם זה, מגיע רק כשאתה בקשר מבוסס, אינטימי וכנה עם מישהי, כדי לחוות את הגבהים האלה יחד.
למשל, הגשמת פנטזיית פורסד בי, כשגבר משלם לשולטת להשתמש בך, משפיל, לא?
למה?
כי זה אקט זנותי. נמוך, כביכול. אתה מוכר את הגוף שלך - עבור מישהי. זה מרגש, לא רגיל.
משפיל.
אבל! ערך, או שווי הכסף, הם לא הבולטים בדבר. הם גם לא המחזיקים את הדבר.
כלומר, מהיסוד, אתם לא עושים את זה כדי להרוויח כסף.

ולכן, לקחת תשלום מנשלט כ"דמי רצינות", או כדי "לשים מישהו במקומו כעבד" (מה הקשר??) או וואטאבר, נתפס בעיניי כאקט משפיל מאוד.
אבל לשולטת.
כמו בחיים, גם בסיטואציות בדסמיות אני אהיה רק עם אנשים אמיתיים, שלא נואשים כדי לבקש ממני כסף על מפגשים מיניים, וכמובן, לא דוחפים את הראש שלהם לארנק שלי.
למרות שאני מאוד אוהבת להשתמש בו - אני הרבה יותר אוהבת לשלם מאשר שישלמו עליי, זה הרבה יותר עושה לי את זה (בכל מיני סיטואציות, לאו דווקא בדסמיות או מיניות).
ולכן, אני מחפשת ומזמנת אנשים כאלה לסיטואציות בהן אני נמצאת. לא כאלה שמבקשים או דורשים את זה.
ומלבד זאת, לא רואה איך אני מתמסרת למישהי/למישהו שמבקשים ממני כסף עוד לפני שנפגשנו. מרגיש פייק, מנצל.
גם לא לכאלה שעושים מניפולציות, כי אין בידם את הכלים המספקים והנכונים בשביל "להעמיד אותי במקומי כעבד" וצריכים להשתמש בכסף בשביל לעשות את זה.

בקיצור,
BIG NO NO.
    התגובה האהובה בשרשור
masoul
masoul • 11 באוג׳ 2023
תבין.
אם נושא הכסף עולה עוד לפני פגישה בכלל,
אז הנושא הוא כסף. לא הפגישה לא הבדסמ. כסף.

וזה היא אמרה. לא אני.
היא תמחרה את האינטרקציה שלכם בכסף.
עכשיו נשאר לך לדעת אם השרות שהגב' מציעה שווה לך כסף ואת הכסף הזה,
או שאתה מחפש קשר, זוגיות.

אבל זה שלקשר איתה יש עלות. על זה היא הכריזה. קודם כל ולפני הכל - כסף.
סנטוריון
סנטוריון • 11 באוג׳ 2023
מה אתם מתפלפלים? יש לזה שם: זנות, ואין לזה מקום באתר. על פי חוקי המדינה גם אין לזה מקום מחוץ לאתר.
קטלב​(מתחלף)
קטלב​(מתחלף) • 11 באוג׳ 2023
תעזוב. מצא מישהי שמעוניינת בך ולא בארנק שלך.

האם אני קניתי דברים בשביל שולטות? כן, גם בשביל נשלטות. שני חלב, אם אני כבר עובר בדרך במכולת, שתיה קרה, שוקולד... פעם הבאתי בקבוק וויסקי לא זול. יש הרבה דרכים להראות הערכה. כסף? החזר הוצאות, מקסימום, אם יש כזה.
Gia X
Gia X • 11 באוג׳ 2023
בקשת תמורה כספית עבור פגישה זה בהחלט משפיל., את ה"שולט/ת".
עין הורוס​(נשלט)
עין הורוס​(נשלט) • 11 באוג׳ 2023
כמו שאמרו לפניי בשרשור, זה דגל אדום בוהק.
אם הקשר מבוסס על תשלום זו פשוט צריכת שירותי ז...
חוקית זה פשוט אסור.

האם בסיטואציה של קשר בדסמי יכולות לבוא מתנות? כן, אבל הן באות כחלק מקשר
הסיטואציה שאתה מתאר היא דרישת כסף כתנאי למפגש הראשון, וזה כבר משהו אחר,
לא סתם בכניסה לצאט מופיעה אזהרה בדיוק עבור מקרים כאלו.